Radosław Patroniak
W sobotę o godz. 17.30 (relacja w TVP 2 i Canal+ Sport) Lech Poznań zmierzy się ze Śląskiem we Wrocławiu w meczu 19. kolejki ekstraklasy. Spotkanie odbędzie się bez udziału publiczności, co specjalnie nie martwi lechitów, którzy wygrali cztery mecze z rzędu. Są na fali i chcą dopisać do swojego dorobku kolejne trzy punkty.W poprzedniej kolejce Lech wygrał u siebie z ŁKS Łódź, a wrocławianie przegrali na własnym stadionie z Legią Warszawa 0:3. Dla gospodarzy nie było to jedyne zmartwienie. Przy stanie 0:0 Robert Pich nie wykorzystał karnego, a w trakcie I połowy miejscowi kibice urządzili takie racowisko, że sędzia musiał przerwać pojedynek na 10 min. Konsekwencję tych zdarzeń jest kara dla Śląska w postaci meczu bez publiczności.Jakie są słabe i mocne strony Śląska przed meczem z Lechem Poznań? Czytaj dalej --->Grzegorz Dembinski
W sobotę o godz. 17.30 (relacja w TVP 2 i Canal+ Sport) Lech Poznań zmierzy się ze Śląskiem we Wrocławiu w meczu 19. kolejki ekstraklasy. Spotkanie odbędzie się bez udziału publiczności, co specjalnie nie martwi lechitów, którzy wygrali cztery mecze z rzędu. Są na fali i chcą dopisać do swojego dorobku kolejne trzy pukty.