Słaby mecz i porażka ŁKS Probudex Łagów z Wólczanką Wólka Pełkińska 0:3 [ZDJĘCIA, WIDEO]

JKM
W trzecioligowym meczu ŁKS Probudex Łagów przegrał z Wólczanką Wólka Pełkińska 0:3. ŁKS Probudex Łagów – Wólczanka Wólka Pełkińska 0:3 (0:1)Bramki: Krystian Wrona 20, Kamil Bała 50, Krzysztof Pietluch 55.ŁKS: Pietras 3 – Czerwiak 3, Ślefarski 3, Kolasa 3 – Krzeszowski 3, Biesiada 3, Rogala 2 (46 Imiela 3), Mójta 2 (58 F. Rogoziński)– K. Rogoziński 4, Amarildo 3 (58 Buczek), Zaręba 2 (80 Partyka).Wólczanka: Pęksa – Szczypek (90 Dusiło), Pawłowski, Podstolak, Gul – Masny, Wach, Wrona – Bała, Pietluch (88 Michalski), Durda (90 Baran).Żółta kartka: Szczypek.Sędziował: Jakub Pych (Dębica).Widzów: Bez udziału publiczności.- Wólczanka to zespół dobrze operujący piłką, konstruujący akcje od obrońców. Ma dużo jakości – przed meczem powiedział Ireneusz Pietrzykowski, trener ŁKS Probudex Łagów. W pierwszej odsłonie jego słowa znalazły potwierdzenie na boisku. Młoda ekipa gości wyglądała bardzo dobrze i stworzyła przed przerwą więcej okazji. Jedyny gol padł po stałym fragmencie, a wykończył go Krystian Wrona. Bliski wyrównania był w 37 minucie Brazylijczyk Amarildo, który po zagraniu Adama Mójty minimalnie chybił. W drugiej połowie różnica między drużynami była jeszcze bardziej widoczna, a goście szybko zdobyli kolejne gole. W 50 minucie świetną kontrę wykończył Kamil Bała, a 5 minut później Szymona Pietrasa pokonał Krzysztof Pietluch. Wólczanka górowała nad ŁKS pod każdym względem. Gospodarze starali się strzelić chociaż honorowego gola, ale w całym meczu oddali tylko jeden celny strzał. Nawet sędzia nie chciał dobijać beniaminka i nie doliczył nic do drugiej odsłony. Porażka 0:3 nie odzwierciedla do końca tego co się działo, bo prócz tego, że dobrze prezentowała się Wólczanka to ŁKS Probudex nie pokazał nic wielkiego.Zachęcamy do obejrzenia wideo i galerii zdjęć z meczu.Szczegóły na kolejnych slajdach. Jaromir Kruk Fot. Krzysztof Krogulec