• Skiksował Michał Chrapek.

• Poprzeczka ratuje Koronę Kielce!

• Arbiter doliczył 6 minut.

• Jakub Żubrowski ukarany żółtą kartką.

• Mocny i bardzo dobry strzał Jakuba Żubrowskiego, ale jeszcze lepsza interwencja Jakuba Słowika!

• Michael Gardawski ukarany żółtą kartką.

• Łukasz Kosakiewicz zmienił Marcina Cebulę. Limit zmian w Koronie został wykorzystany.

• Michał Chrapek zmienił Arkadiusza Piecha.

• Dziś na stadionie we Wrocławiu jest 3710 kibiców.

• Celna główka Igorsa Tarasovsa. Strzał był jednak za słaby i piłkę bez trudu wyłapał Matthias Hamrol.

• Strzał Mateusza Możdżenia został zablokowany.

• Damian Gąska zmienia Farshada.

• Maciej Górski! Napastnik uderza z 20 metrów, tuż obok słupka!

• Po dośrodkowaniu pod bramką Śląska odnalazł się Michael Gardawski, który głową strzelił swojego pierwszego gola w tym sezonie!

• Gooool! Michael Gardawski! 1:1 we Wrocławiu!

• Gra zaostrza się, szczególnie wrocławianie coraz częściej faulują.

• Matej Pućko uderza głową po rzucie rożnym, jednak przenosi piłkę nad poprzeczką.

• Bez zaskoczenia, Korona przejęła inicjatywę i spokojnie konstruuje kolejne ataki.

• Wydaje się, że to była dobra decyzja Pawła Raczkowskiego. Djordje Cotra zachował się skrajnie nieodpowiedzialnie.

• Arbiter zmienia decyzję! Czerwona kartka dla Djorde Cotry!

• Sędzia skonsultuje się z systemem VAR, to może być czerwona kartka!

• Djordje Cotra z żółtą kartką za bardzo ostry atak na Mateju Pućko. To było naprawdę ostre zagranie.

• Korona utrzymuje się przy piłce od pierwszych minut drugiej połowy.

• Mecz wznowiony!

• ...a Ivan Jukić zastępuje Olivera Petraka.

• Maciej Górski zmienia Ivana Marqueza...

• W przerwie dwie zmiany w Koronie.

• Koniec I połowy we Wrocławiu! Do przerwy Śląsk prowadzi z Koroną 1:0!

• Elia Soriano główkuje w poprzeczkę!

• Tak jest, gol nie zostaje uznany! Arkadiusz Piech wracał ze spalonego i nie udało mu się zdążyć!

• A jednak, gol może nie zostać uznany. Czekamy na decyzję z wozu VAR.

• Gooooool! Arkadiusz Piech, 2:0 dla Śląska Wrocław!

• Z kartką również Ivan Marquez. Teraz rzut wolny ma Śląsk.

• Mateusz Możdżeń wykonał stały fragment gry w słaby sposób.

• Rzut wolny dla Korony tuż przed polem karnym!

• Łukasz Broź z żółtą kartką za nieprzepisowe zatrzymanie kontrataku.

• Jakub Słowik nie bez problemów łapie piłkę po wstrzeleniu w pole karne z prawej strony boiska.

• Dobre podanie ze środka pola do wychodzącego na czystą pozycję Roberta Picha, skrzydłowy ruszył na bramkę i mocnym strzałem pod poprzeczkę trafił do siatki! Śląsk wreszcie z golem na własnym stadionie.

• Gooool! Śląsk Wrocław prowadzi 1:0, Robert Pich strzelcem gola!

• Teraz kielczanie starają się przejąć inicjatywę, ale obrona Śląska pozostaje bezbłędna.

• Ofensywne zapędy Korony póki co bardzo dobrze zatrzymują zawodnicy Śląska Wrocław.

• Bardzo niecelne dośrodkowania Łukasza Brozia.

• Niezłe zagranie Marcina Robaka w pole karne, ale żaden z zawodników Śląska nie trafił w piłkę!

• Póki co delikatnie przeważa Śląsk Wrocław.

• Zbyt mocne podanie prostopadłe do Farshada. Grę wznowi Matthias Hamrol.

• Ostry faul na Ivanie Marquezie, Mateusz Radecki ukarany żółtą kartką, co oznacza, że nie zagra w Szczecinie.

• Niepewne wyjście z bramki Matthiasa Hamrola, pusta bramka, do piłki dopada Igor Tarasovs, który uderza bez namysłu. Futbolówka mija poprzeczkę o kilka centymetrów!

• Po zablokowanym dośrodkowaniu strzał z woleja oddał Marcin Cebula, jednak piłka poszybowała wysoko w trybuny.

• Bardzo spokojny początek meczu we Wrocławiu.

• Pierwsze dośrodkowanie Roberta Picha z łatwością wybite przez kielecką defensywę.

• Pierwszy gwizdek sędziego Raczkowskiego i gramy!

• Piłkarze obu drużyn już na murawie!

• Faworytem tego meczu jest Korona, która postara się wykorzystać fatalną dyspozycję Śląska w meczach u siebie.

• Rezerwowi Korony: Michał Miśkiewicz, Łukasz Kosakiewicz, Bartosz Rymaniak, Wato Arweładze, Ivan Jukić, Zlatko Janjić i Maciej Górski.

• Rezerwowi Śląska: Jakub Wrąbel, Piotr Celeban, Michał Chrapek, Augusto, Damian Gąska, Jakub Łabojko i Piotr Samiec-Talar.

• Arbitrem meczu we Wrocławiu będzie pan Paweł Raczkowski z Warszawy.

• Dzień dobry, zapraszamy na relację live ze spotkania Śląsk Wrocław – Korona Kielce!

krk

Śląsk Wrocław - Korona Kielce ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO ©Pawel Relikowski / Polska Press

Śląsk Wrocław - Korona Kielce ONLINE. Piłkarze Śląska rozegrają ostatni w tym roku mecz na własnym obiekcie. Pojedynek z Koroną Kielce będzie dla nich także pierwszym pod wodzą Pawła Barylskiego. Początek spotkania o godz. 15:30. Relacja na żywo w GOL24! [16.12.2018]

Mecz Śląsk Wrocław - Korona Kielce ONLINE

Oglądaj mecz Śląsk - Korona na żywo online w Player.pl >>>

Z ostatniego ligowe zwycięstwa gracze Śląska cieszyli się 26 października, kiedy w derbach Dolnego Ślaska roznieśli Miedź Legnica.
Od tego czasu nie wygrali pięciu kolejnych spotkań ligowych i w tabeli obsunęli się na czternastą lokatę. Odpadli też z Pucharu Polski. Za słabe wyniki zapłacił Tadeusz Pawłowski. Zastąpił go Paweł Barylski, który tymczasowo objął drużynę. Jedną z pierwszych decyzji nowego trenera była zmiana kapitana. Opaskę po Piotrze Celebanie przejął snajper Marcin Robak.

Barylski na początku swojej pracy postawił też na kwestie mentalne. - Od momentu objęcia posady tymczasowego trenera przeprowadziłem rozmowy indywidualne z zawodnikami. Ze wszystkimi rozmawialiśmy przynajmniej pół godziny, z niektórymi godzinę. Mówiliśmy o różnych aspektach, m.in. o odpowiedzialności. Bo gra i wyniki to wspólna odpowiedzialność trenera, sztabu i zawodników - mówi Barylski cytowany przez oficjalną stronę klubu.

Korona plasuje się obecnie w górnej połówce tabeli. W dwóch poprzednich meczach nie zdołała jednak sięgnąć po komplet punktów. Po porażce w Warszawie z Legią 0:3 przyszedł domowy remis z Wisłą Płock 2:2. Czy drużyna z Wrocławia to odpowiedni rywal na przełamanie? - Śląsk ma w swoim składzie dobrych piłkarzy i jestem zdziwiony, że zajmuje tak odległą lokatę w tabeli. Będziemy dobrze przygotowani na to ważne dla nas spotkanie. W tym roku zostały nam do rozegrania dwa mecze i chcielibyśmy zdobyć w nich jak najwięcej punktów. Najlepiej sześć – mówi Gino Lettieri, trener Korony.

Szkoleniowiec kielczan nie może narzekać na sytuację kadrową. W zespole nie ma kontuzji, a po pauzie za kartki wraca Hiszpan Ivan Marquez.

We Wrocławiu interesująco zapowiada się snajperski pojedynek Elii Soriano (8 goli dla Korony) i Marcina Robaka (10 dla Śląska).
- Znam Robaka, to dobry napastnik, ale my patrzymy na siebie. Mam nadzieję, że osiągniemy dobry wynik ze Śląskiem, a ja chciałbym oczywiście poprawić mój dorobek bramkowy – przyznaje Soriano. Spotkanie Śląska z Koroną poprowadzi jako sędzia główny Paweł Raczkowski z Warszawy.

Sonda

Ekstraklasa: Kto wygra mecz Śląsk Wrocław - Korona Kielce?

Śląsk Wrocław - Korona Kielce TRANSMISJA TV

Spotkanie Śląska z Koroną pokaże CANAL+ Sport. Wstęp do meczu od 15:10. Początek transmisji na żywo o 15:25. Komentuje duet Bartosz Gleń - Kazimierz Węgrzyn. W internecie spotkanie będzie można obejrzeć na canalplussport.pl i ncplusgo.pl. Relacja LIVE w GOL24!

15:30 Śląsk Wrocław - Korona Kielce CANAL+ Sport