Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO. Lider powiększy przewagę?

Śląsk Wrocław

0

Lechia Gdańsk

2

• Koniec! Sędzia gwiżdże po raz ostatni, a Lechia podwyższa swoją przewagą nad resztą stawki!

• Niezły strzał Michalaka. Zabrakło niewiele, a byłoby już 3:0.

• Oba zespoły wykorzystały już limit zmian. Lukas Haraslin opuszcza murawę, a w jego miejsce wchodzi Konrad Michalak. Sędzia natomiast doliczył aż 8 minut.

• Ostatnia zmiana w Śląsku. Igor Tarasovs schodzi, a wchodzi Mateusz Radecki.

• Daniel Szczepan próbował uderzyć przewrotką, ale zrobił to zdecydowanie zbyt słabo.

• Po raz czwarty! To się nie dzieje! Daniel Szczepan uderza..... uwaga.... w poprzeczkę!

• Daniel Szczepan ukarany żółtym kartonikiem.

• Kolejna zmiana. Jakub Arak zmienia Rafałą Wolskiego.

• Fatalne uderzenie Wolskiego... piłka poleciała daleko od bramki.

• Zmiana w Lechii. Karol Fila zmieniony przez Stevena Vitorię.

• Marcin Robak wpadł w pole karne, uderzył, ale Alomerović ratuje swój zespół!

• Flavio urwał się defensorom, ale tak długo zbierał się do strzału, że Golla zdołał wrócić.

• Ogromny błąd Celebana, który powinien zostać wykorzystany przez Flavio, ale Portugalczyk posłał piłkę nad bramką!

• Tomasz Kwiatkowski wznawia mecz. Udało się posprzątać murawę.

• Z murawy schodzi także Maciej Pałaszewski, a wchodzi Farshad.

• Daniel Szczepan notuje debiut w Ekstraklasie. Zmienia Arkadiusza Piecha.

• Kibice wrzucili na murawę mnóstwo serpentyn. Potrzebna jest kilka chwil przerwy.

• Śląsk nie wygląda jak drużyna, która goni wynik... bez szybkości, bez pressingu, bez zaangażowania.

• Flavio Paixao za faul łokciem ogląda żółtą kartkę.

• Arkadiusz Piech znakomicie urwał się obrońcom, ale jego strzał z bliskiej odległości nie dochodzi do bramki.

• Gdańszczanie ruszyli z kontrą po błędzie defensywy rywala. Dośrodkowanie Haraslina nie dobiera jednak do celu.

• Mocne uderzenie Haraslina, ale leciało ono prosto w bramkarza Śląska.

• Wracamy do Wrocławia! Czy Śląsk zdoła się podnieść i zwyciężyć lub chociaż zremisować?

• Koniec pierwszej połowy! Lechia była dużo bardziej skuteczna i to wystarczyło na Śląsk Wrocław!

• Pierwsza połowa potrwa o 60 sekund dłużej.

• To jest niewiarygodne! Wojciech Golla uderza głową w poprzeczkę! Trzeci raz podopieczni Tadeusza Pawłowskiego obijają obramowanie bramki!

• Marcin Robak wstrzelił piłkę w pole karne, napastnik gospodarzy domagał się zagrania ręką rywala w polu karnym, ale gwizdek sędziego milczy!

• Rafał Wolski jako kolejny zawodnik trafia do notesu sędziego.

• Ależ teraz było blisko! Damian Gąska huknął w stronę bramki, ale piłka trafia w poprzeczkę! Lechia ma bardzo dużo szczęścia!

• Kolejna żółta kartka. Tym razem ukarany Igors Tarasovs.

• Słowak bez skrupułów wykorzystuje zamieszanie w obronie gospodarzy. Skrzydłowy Lechii spokojnie wyprzedził Celebena i wykorzystał sytuację sam na sam.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Lukas Haraslin wykorzystał ogromny błąd defensywy Śląska!

• Wojciech Golla nieźle złozył się do strzału, tylko że zabrakło mu troszkę dokładności.

• Djordje Cotra idealnie przymierzył z rzutu wolnego, ale piłka uderzyła w poprzeczkę, odbiłą się od ziemi, nie przekraczając jednak linii bramkowej!

• Arkadiusz Piech został sfaulowany tuż przed linią pola karnego Lechii! Będzie bardzo groźnie.

• Karol Fila bardzo brutalnie fauluje swojego rywala. Na szczęście nie skończyło się to kontuzją, a zawodnik Lechii obejrzał żółtą kartkę.

• Flavio uderzył na bramkę, piłka odbiła się od jednego z zawodników Śląska i spadła pod nogi Michała Nalepy. Stoper Lechii bez zastanowienia huknął w stronę bramki i wpakował futbolówkę do siatki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Michał Nalepa! Co za uderzenie!

• Potężne uderzenie Rafała Wolskiego, ale Jakub Wrąbel ratuje swój zespół!

• Groźne uderzenie głową Marcin Robaka! Piłka jednak minęła bramkę Alomerovicia.

• Michał Nalepa fauluje pędzącego w stronę bramki Marcina Robaka i stoper Lechii ogląda żółtą kartkę.

• Dośrodkowanie Łukasza Brozia było bardzo niedokładne. Stracona szansa.

• Świetne zagranie Cotry do Robaka! Doświadczony snajper nie opanował piłki!

• Tomasz Kwiatkowski gwizdnął po raz pierwszy!

• Oba zespoły są już na murawie!

• Lechia jak burza przechodzi przez sezon 18/19. Aktualnie mają 5 punktową przewagę na drugą w tabeli Legią Warszawa. Piotr Stokowiec znakomicie poukładał drużynę, która pracuje niczym idealnie naoliwiona maszyna. Czy Śląsk zdoła powstrzymać ekipę z Gdańska?

• Witam Państwa bardzo serdecznie! Z tej strony kłania się Bartłomiej Modzelewski. Już za kilka chwil rozpocznie się mecz pomiędzy Śląskiem Wrocław, a Lechią Gdańsk!

krk

Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO ©Karolina Misztal

Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk ONLINE. Przewodząca tabeli Lotto Ekstraklasy Lechia po kolejne punkty uda się do Wrocławia. Początek spotkania Śląsk - Lechia w piątek o godzinie 18. Relacja LIVE w GOL24!

Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk ONLINE

Oglądaj mecz Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk na żywo online w Player.pl >>>

Drużyna Piotra Stokowca niepokonana jest już od dwóch miesięcy. Na Dolny Śląsk Lechia udaje się więc w roli wyraźnego faworyta.
Lechia co prawda po raz ostatni zwyciężyła we Wrocławiu w 2013 roku, ale w obecnym sezonie drużyna z Gdańska przełamuje niekorzystne serię. W Poznaniu lechiści wygrali pierwszy raz od ponad 50 lat.

Sytuacja kadrowa Lechii wciąż pozostawia sporo do życzenia. Po pauzie za kartki wracają Dusan Kuciak i Błażej Augustyn, a po urazach Patryk Lipski i Artur Sobiech. Za to po brutalnym faulu Martina Pospisila pod znakiem zapytania stoi występ Lukasa Haraslina. Ze Śląskiem na pewno nie zagra Joao Nunes, który musi pauzować za cztery żółte kartki.

Śląsk po ostatnich nie najlepszych wynikach wyraźnie oddala się od czołowej ósemki. Przed własną publicznością punktuje słabo - wygrał ledwie dwa spotkania. Chociaż w piątek wrocławianom przyjdzie zmierzyć się z rozpędzonym liderem, to Tadeusz Pawłowski wierzy, że jego zespół stać na zwycięstwo.

- Naturalnie jest respekt dla nich, bo zdobyli wiele punktów i zajmują świetne miejsce w tabeli. Ale my, poza wpadką z Wisłą Płock i przeciętnym meczem z Arką, przeciwko każdemu zespołowi byliśmy u siebie równorzędnym rywalem. Albo lepszym. Gramy w domu i mamy coś do udowodnienia. Na wyjazdach mamy bardzo dobry bilans, ale trzeba odbudować Twierdzę Wrocław. Oczekuję dobrej gry, walki, biegania i strzelania goli - podkreśla szkoleniowiec.

- Sytuacja zdrowotna wygląda tak, że Chrapek nie może trenować i w piątek raczej nie wystąpi. Duży znak zapytania jest również przy Słowiku. Daniel Łuczak z kolei ma anginę. Indywidualnie trenują Kamil Dankowski, również Jakub Łabojko. Do treningów z zespołem wrócił za to Piotr Samiec-Talar - dodaje Pawłowski.

Spotkanie Śląska z Lechią Gdańsk poprowadzi Tomasz Kwiatkowski. W 12 meczach, które sędziował w tym sezonie Kwiatkowski, pokazał w sumie 55 żółtych kartek, 1 czerwoną i podyktował 7 rzutów karnych.

Ekstraklasa: Kto wygra mecz Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk?

Nie zagrają:

Śląsk Wrocław: Michał Chrapek, Daniel Łuczak.
Lechia Gdańsk: Joao Nunes (pauza za żółte kartki), Sławomir Peszko, Grzegorz Wojtkowiak, Milos Krasić (rezerwy), Patryk Lipski, Artur Sobiech.

Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk TRANSMISJA TV i STREAM ONLINE

Spotkanie Śląska z Lechią pokaże Eurosport 2. Wstęp do meczu o 17:30. Początek transmisji o godz. 17:55. W internecie spotkanie będzie można obejrzeć na canalplussport.pl. Tekstowa relacja LIVE w GOL24!

18:00 Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk