Śląsk Wrocław - Legia Warszawa ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA NA ŻYWO. Hit przy pełnych trybunach

Śląsk Wrocław

0

Legia Warszawa

3

• Koniec meczu! Legia bardzo pewnie pokonuje Śląsk Wrocław! Tym samym wicemistrz Polski zrównuję się punktami z Pogonią! Wojskowi naprawdę imponują formą w ostatnich meczach!

• Radosław Majecki spokojnie broni strzał rywala.

• 3 minuty dłużej potrwa ten mecz.

• Paweł Wszołek również ogląda żółtą kartkę.

• Filip Marković ukarany żółtą kartką.

• Schodzi także Walerian Gwilia, a wchodzi Mateusz Wieteska.

• Podwójna zmiana w Legii. Jose Kante zmieniony przez Macieja Rosołka.

• Paweł Wszołek dograł idealnie na głowę brazylijskiego skrzydłowego, a ten musiał tylko dopełnić formalności!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Luquinhas i Legia prowadzi już 3:0!

• Zamieszanie w polu karnym Legii, ale goście zdołali zażegnać niebezpieczeństwo!

• Mateusz Cholewiak pojawia się na murawie w miejsce Damiana Gąski.

• Sporo szczęścia miał Gwinejczyk, któremu piłka spadła pod nogi, a on skierował ją do pustej bramki z ostrego kąta! Legia jest coraz bliżej wygranej!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Jose Kante podwyższa prowadzenie Legii!

• Piotr Samiec-Talar uderzył z 7 metra, ale trafił prosto w bramkarza Legii!

• Filip Marković zmienia Jakuba Łobojko.

• Zmiana także w ekipie gospodarzy. Przemysław Płacheta schodzi, a wchodzi Piotr Samiec-Talar.

• 3 minuty temu Andre Martins został zniesiony na noszach. Od tamtej pory Legia grała w 10, gdyż dopiero teraz w jego miejsce pojawia się Jarosław Niezgoda.

• Świetne uderzenie Jose Kante! Zabrakło dosłownie kilku centymetrów!

• Andre Martins mocno ucierpiał i raczej nie będzie mógł kontynuować gry... wygląda to dosyć poważnie.

• Fatalne uderzenie Waleriana Gwilii! Gruzin posyła piłkę nad poprzeczkę.

• 31 819 widzów ogląda mecz z wysokości trybun!

• Co tu się teraz wydarzyło! Matus Putnocky wykonał teraz nieprawdopodobne interwencja! Dwukrotnie obronił bardzo groźne uderzenia Luquinhasa!

• Słabiutkie uderzenie Waleriana Gwilii. Od bramki zaczną gospodarze.

• Andre Martins faulowany pod polem karnym Śląska! Będzie groźna okazja dla Legii.

• Andre Martins uderza z 25 metra, a piłka trafia w ręce Putnockiego.

• Diego Zivulić przerywa kontratak Legii i za to zostaje ukarany żółtą kartką.

• Igor Lewczuk przypadkowo uderzył piłką w głowę Przemysława Płachety. Potrzebna jest pomoc medyczna.

• Czas na drugie 45 minut!

• Koniec długiej pierwszej połowy. Po tej wymuszonej przerwie obie drużyny zdecydowanie spuściły z tonu. Niemniej jednak Legia prowadzi i po przerwie czeka nas jeszcze sporo emocji!

• Legia utrzymuje się przy piłce, ale nie ma to przełożenia na strzały.

• 10 minut dolicza sędzia do pierwszej połowy.

• Jose Kante pakuje piłkę do bramki, ale sędzia liniowy pokazuje, że Gwinejczyk był na spalonym!

• Znowu Majecki musiał interweniować. Teraz po strzale z ostrego kąta Erika Exposito.

• Miękkie dośrodkowanie Exposito i spokojnie interweniuje Radosław Majecki.

• Puerto uderza zbyt lekko, aby zagrozić bramce Legii.

• Aleksandar Vuković ukarany żółtą kartką za dyskusję z arbitrem.

• Walerian Gwilia wyszedł sam na sam z bramkarzem, ale zbyt długo czekał na strzał i stracił okazję.

• Płacheta dogrywa w pole karne, ale skutecznie interweniuje Jędrzejczyk.

• Wracamy do gry. Oby to był koniec fanowskich popisów na dzisiaj.

• Zawodnicy obu drużyn schodzą do szatni.... Kibice obu drużyn psują widowisko.

• Przerwa trwa już 5 minut. Kiedy sędzia wznowi grę...?

• Kibice obu drużyn rozpoczęli pokaz pirotechniczny. Mamy chwilę przerwy.

• Świetne dośrodkowanie Marko Vesovicia! Jose Kante minął się z piłką, a miał przed sobą pustą bramkę!

• Dobre dośrodkowanie Waleriana Gwilli, ale Igor Lewczuk uderza niecelnie.

• Exposito świetnie utrzymał się przy piłce, a później posłał ją prosto w ręce Majeckiego.

• Michał Karbownik wyłożył piłkę Wszołkowi, który spokojnie pokonuje bramkarza gospodarzy!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Paweł Wszołek otwiera wynik meczu!

• Strzał Domagoja Antolicia został zablokowany.

• Świetnie podanie Luquinhasa do Jose Kante, który trafia prosto w defensora rywali.

• Paweł Wszołek dogrywa w pole karne Śląska, ale spokojnie interweniuje Putnocky.

• Nie ma gola! Radosław Majecki broni strzał Roberta Picha!

• Rzut karny dla Śląśka! Igor Lewczuk fauluje rywala!

• Kibice Legii zameldowali się we Wrocławiu bardzo liczną grupą osób! Bardziej słychać kibiców z Warszawy!

• Piotr Lasyk używa gwizdka po raz pierwszy!

• Zawodnicy obu drużyn są już na murawie!

• Oba zespoły prezentują ostatnio znakomitą formę. Śląsk wygrał 5 ostatnich meczów z rzędu, a Legia na 6 spotkań przegrała tylko raz. Kto dzisiaj będzie górą?

• Ostatni pojedynek pomiędzy Śląskiem, a Legią zakończył się bezbramkowym remisem. Teraz ciężar gatunkowy jest jeszcze większy. Oba zespoły walczą o pozycję lidera.

• Dzień dobry! Zapraszamy na relację z meczu, który zdecyduje kto najbliższy tydzień spędzi na fotelu lidera! Śląsk czy Legia!?

DW

śląsk legia online

Śląsk Wrocław - Legia Warszawa ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA NA ŻYWO ©Bartek Syta

Śląsk Wrocław - Legia Warszawa ONLINE. Około 30 tys. kibiców zasiądzie na Stadionie Wrocław by obejrzeć szlagier PKO Ekstraklasy. Lider - Śląsk Wrocław - podejmuje Legię Warszawa. - To duży test dla nas wszystkich, który pokaże, jakie są nasze aktualne możliwości - mówi przed niedzielnym meczem z Legią Warszawa trener Śląska Vitezslav Lavicka.

Śląsk Wrocław - Legia Warszawa ONLINE

Historia meczów obu drużyn przemawia oczywiście na korzyść Legii. Śląsk nie może nawet powiedzieć, że w starciach z warszawską drużyną lepiej czuje się u siebie, bo od kiedy wrócił do Ekstraklasy, wygrał z Legią tylko cztery razy - dwukrotnie przy Łazienkowskiej i dwa razy we Wrocławiu.
Kiedy poprawić ten bilans jak nie teraz, gdy jest liderem ligowej tabeli? Wrocławianie przystąpią do spotkania nieco osłabieni. Poważnej kontuzji doznał Łukasz Broź, zabraknie też dwóch liderów środka pola - Michała Chrapka i Krzysztofa Mączyńskiego. Kto uzupełni luki? - Rozmawialiśmy ze sztabem, jest jeszcze trochę czasu, ale mam już jasny pomysł w głowie. Proszę jednak wybaczyć - nie będę mówił o taktycznych konkretach - uciął temat czeski trener.

Legia Warszawa jest w ostatnim czasie wyjątkowo bezkompromisowa. Podopieczni trenera Aleksandara Vukovicia nie zremisowali od 13 września! Zazwyczaj kończyli swoje mecze zwycięstwami, ale zdarzały im się bolesne porażki, jak choćby na wyjeździe z mistrzem Polski. Ostatnio legioniści bardzo słabo zaprezentowali się z Pogonią Szczecin (1:3), ale odpowiedzieli dwoma zwycięstwami z rzędu - w miniony weekend rozbili Koronę Kielce 4:0 i ograli w Pucharze Polski Górnika Łęczna 2:0. Ogólnie Legia w tym sezonie bardzo lubi wysoko wygrywać z rywalami. Poza Koroną z Warszawy po pogromie wyjeżdżały także Górnik Zabrze (5:1) i Wisła Kraków (7:0).

Spotkanie odbędzie się jednak we Wrocławiu, gdzie Śląsk ma szansę osiągnąć historyczny wynik. Po pierwsze, WKS wygrał pięć meczów z rzędu. Po drugie, w tym sezonie jest jeszcze niepokonany na własnym stadionie. Po trzecie, jest liderem tabeli z dorobkiem 33 punktów - lepszy bilans wrocławianie zanotowali tylko w sezonie 2011/12, kiedy na tym samym etapie mieli o cztery punkty więcej. Pięć wygranych z rzędu to wyjątkowe osiągnięcie. Poza przełomem obecnego i poprzedniego sezonu, WKS notował taką serię dopiero w latach 70-tych.

Śląsk spodziewa się, że podczas niedzielnego meczu na trybunach może zsiąść nawet 32 tys. kibiców. Wiadomo już, że z Warszawy przyjedzie 3400 fanów. W sobotę popołudniu nie było już w kasach 27 tys. wejściówek. - Wyjątkowość tego meczu jest ciekawa. Szykuje się prawdziwa, piłkarska atmosfera, a wsparcie naszych kibiców będzie mocnym impulsem dla wszystkich - cieszył się Lavicka.

Śląsk Wrocław - Legia Warszawa TRANSMISJA

Początek meczu Śląsk Wrocław - Legia Warszawa zaplanowano na niedzielę, 8 grudnia o godz. 17:30. Transmisja na kanale Canal+ Sport. Internetowy stream online dostępny będzie pod adresem ncplusgo.pl oraz canalplussport.pl dla abonentów NC+. Zapraszamy na relację LIVE w GOL24.PL! Startujemy 20 minut przed pierwszym gwizdkiem arbitra.