jg
od 16 lat
Śląsk Wrocław - Odra Opole 2:1 (WYNIK, SKRÓT, BRAMKI, GOLE, SKŁADY, 22.06.2019, VIDEO - CAŁY MECZ). W pierwszym meczu sparingowym tego lata Śląsk Wrocław wygrał w Trzebnicy z Odrą Opole 2:1. Wrocławianie obie bramki strzelili z rzutu karnego.

Śląsk Wrocław - Odra Opole 2:1
Bramki:
Chrapek 9 (k), Pich 82 (k) - Skrzypczak 16

Śląsk: Kajzer - Dankowski (46. Broź), Poprawa (46. Celeban), Golla (46. Pawelec), Hołownia (67. Dankowski) - Cholewiak (46. Kotowicz), Łabojko (46. Pałaszewski), Łyszczarz (46. Boruń), Chrapek (46. Buławski), Gąska (46. Pich) - 15. Daniel Szczepan (46. Bergier).

Odra: (I połowa) Krysiak - Mikinič, Żemło ŻK, Mesjasz, Słaby - Błanik, Niziołek, Trojak, Bonecki, Wdowik - Skrzypczak. (II połowa) Rosa - Janasik, Wypych, Mesjasz (60. Żemło), Nowak, Niziołek (60. Bonecki), Czyżycki, Janus, Rybicki, Martín, Sobol.