DW
Śląsk Wrocław - Piast Gliwice ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA NA ŻYWO Pawel Relikowski / Polska Press
Mecz Śląsk Wrocław - Piast Gliwice ONLINE. W niedzielę o godz. 15:30 Śląsk Wrocław podejmie mocnego w tym sezonie Piasta Gliwice. Goście mają szansę na osiągnięcie pozycji lidera Lotto Ekstraklasy. Śląsk natomiast będzie grał o przełamanie. Wrocławianie wygrali ostatni raz w pierwszej kolejce z Cracovią. Gdzie oglądać mecz Śląsk Wrocław - Piast Gliwice? Transmisja w telewizji i stream online.

Śląsk Wrocław - Piast Gliwice ONLINE

Liga Mistrzów wraca do domu. Nowe studio Polsatu robi wrażenie >>>
Sytuacja Śląska jest wielce daleka od zadowalającej. Tadeusz Pawłowski zapowiadał przed sezonem grę wśród najlepszych drużyn, tymczasem - po zwycięstwach Pogoni i Cracovii - WKS ma tyle samo punktów, co ostatnia drużyna w tabeli. Piłkarze z Wrocławia zawodzą kibiców pod każdym względem, a przecież sezon wkroczył w mocno rozwiniętą fazę i bardzo trudno będzie teraz łapać punkty z lepiej dysponowanymi rywalami. Najlepiej o postawie tej drużyny świadczy porażka w derbach z Zagłębiem. Fatalne błędy w defensywie i szybko stracone dwa gole sprawiły, że trudno szukać w zawodnikach Śląska optymistycznej postawy. Podopieczni Pawłowskiego muszą jednak odkupić winy, by znów zyskać przychylność kibiców i rozpocząć marsz w górę tabeli tak, jak zapowiadano wcześniej.

Do stolicy Dolnego Śląska bardzo mocny Piast. Podopieczni Waldemara Fornalika radzą sobie nadzwyczajnie dobrze, a przecież w poprzednim sezonie do końca sezonu grali o utrzymanie. Potrafili zremisować trudny mecz w Poznaniu i pewnie wygrać m.in. z Cracovią i Arką Gdynia. W ostatnim meczu gliwiczanie zdecydowanie przeważali, zwłaszcza od 42 minuty gdy grali w przewadze i pokonali Arkę po jedynym golu. Na liderów klasyfikacji strzelców wyrośli w tym zespole napastnik Michal Papadopulos i - o dziwo - były zawodnik Śląska, Tom Hateley. Dobra forma Czecha sprawia, że na razie mało szans na pokazanie się dostaje Piotr Parzyszek, który w całym sezonie zagrał dotąd tylko 134 minuty.

PRZEWIDYWANE SKŁADY:

Śląsk: Słowik - Dankowski, Golla, Celeban, Cotra - Radecki, Chrapek - Farshad, Pałaszewski, Pich - Robak

Piast: Plach - Konczkowski, Czerwiński, Korun, Kirkeskov - Dziczek, Hateley - Felix, Valencia, Badia - Papadopulos

Śląsk Wrocław - Piast Gliwice TRANSMISJA TV

Mecz Śląsk - Piast można oglądać na żywo w TV na kanale Canal+ od godziny 15:10. Spotkanie rozpocznie się o godz. 15:30. Zapraszamy na relację LIVE w GOL24.PL! Startujemy 20 minut przed pierwszym gwizdkiem arbitra.