Śląsk Wrocław

1

Pogoń Szczecin

1

• Koniec! Śląsk Wrocław po dość bezbarwnym spotkaniu remisuje 1:1 z Pogonią Szczecin!

• 4 minuty dłużej potrwa ten mecz.

• Ostatnia zmiana w tym meczu. Zvonimir Kozujl zmieniony przez Davida Steca.

• Soufian Benyamina również ukarany żółtym kartonikiem.

• Marcin Listkowski ukarany żółtą kartką. Co ciekawe jest to pierwsza kara indywidualna w tym meczu.

• Soufian Benyamina zmienia Adama Buksę.

• Srdan Spiridonović miał bardzo dużo miejsca na oddanie strzału, ale bardzo źle trafił w piłkę. Futbolówka wylądowała w trybunach.

• Daniel Szczepan to ostatni zawodnik Śląska, który wejdzie dzisiaj na murawę. Zmienia Mateusza Cholewiaka.

• Katastrofalne uderzenie z rzutu wolnego Zvonimira Kozulja. Od bramki zacznie Putnocky.

• Kolejna zmiana. Lubambo Musonda zmieniony przez Damiana Gąskę.

• Srdan Spiridinović wchodzi, a murawę opuszcza Santeri Hostikka.

• Lubambo Musonda potrzebuje pomocy medycznej.

• Mateusz Hołownia wstrzelił piłkę w pole karne, ale w ostatniej chwili dobrze interweniuje defensor Pogoni.

• Mocne uderzenie Łukasza Brozia poszybowało obok bramki Pogoni.

• Katastrofalne dośrodkowanie Ricardo Nunesa. Zmarnowana okazja Pogoni.

• Michał Chrapek melduje się w miejsce Erika Exposito.

• Matus Putnocky wyłapuje groźne dośrodkowanie Jakuba Bartkowskiego.

• Czas na drugie 45 minut!

• Koniec pierwszej części meczu! Nie ma ukrywać, że po bramce Adama Buksy tempo bardzo mocno spadło. Czekamy na emocje, które czekają na nas po przerwie!

• Santeri Hostikka ułozył sobie piłkę na 16 metrze, huknął w stronę bramki, ale Matus Putnkocky popisuje się świetną interwencją!

• 3 minuty dłużej potrwa pierwsza część meczu.

• Zbyt lekkie uderzenie Nunesa. Putnocky broni z dużą łatwością.

• Mateusz Cholewiak fauluje rywala przed swoim polem karnym. Będzie groźna okazja dla Pogoni.

• Israel Puerto ucierpiał przy zderzeniu głową z Kozuljim. Potrzebna jest pomoc medyczna.

• Zvonimir Kozulj dogrywa w pole karne Śląśka, tylko że defensorzy gospodarzy spokojnie sobie z tym radzą.

• Spokojniejszy fragment meczu. Zawodnicy obu drużyn nie chętnie wychylają się ze środkowej strefy boiska.

• Niecelne uderzenie Marcina Listkowskiego. Nie zagroził bramce rywala.

• Kostas Triantafyllopoulos notuje bardzo ważną interwencję! W ostatniej chwili, czysto wybił piłkę spod nóg Exposito.

• Co za bramka napastnika Pogoni! Bez zastanowienia huknął z 25 metra i wpakował piłkę w samo okienko!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Co się odwlecze, to nie uciecze! Adam Buksa doprowadza do remisu i tym razem na pewno zgodnie z przepisami!

• Cała sytuacja była dość kuriozalna. Adam Buksa był całkowicie niekryty i z dużym spokojem przelobował Putnockiego. Szkoda, że bramka została nie zaliczona.

• Nie ma jednak bramki! Adam Buksa był na minimalnym spalonym. Piotr Lasyk otrzymał podpowiedź z wozu VAR!

• Zbyt mocne podanie Picha do Exposito. Od bramki zacznie Stepicia.

• Łukasz Broź przewraca się w polu karnym, ale gwizdek sędziego milczy!

• Strzał Bartkowskiego w ostatniej chwili zostało zablokowane! Mogło być bardzo groźnie!

• Kolejna próba Santeriego Hostikki, któremu znowu zabrakło celności.

• Lubambo Musonda wpadł w pole karne, wyłożył piłkę Robertowi Pichowi, który niezbyt czysto trafił w futbolówkę. To jednak zmyliło Dante Stipicy i Śląsk bardzo szybko wychodzi na prowadzenie!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Mocny początek Śląska! Robert Pich!

• Santeri Hostikka pokusił się na strzał z dystansu, jednak zabrakło mu trochę dokładności. Od bramki zaczną gospodarze.

• Pierwsza groźna okazja gospodarzy! Robert Pich uderzył głową z 5 metra, ale minimalnie przeniósł piłkę nad bramką!

• Piotr Lasyk używa gwizdka po raz pierwszy!

• Zawodnicy obu drużyn wychodzą na murawę!

• Śląsk przed tą kolejką okupował pierwsze miejsce w tabeli. Teraz sytuacja może ulec zmianie, gdyż aktualnie na fotel lidera wskoczyła Jagiellonia Białystok. Jest także trzecia możliwość, w której to podopieczni Kosty Runjaicia przed przerwą reprezentacyjną zajmą pierwsze miejsce w PKO Ekstraklasie.

• Oba zespoły bardzo dobrze rozpoczęły rozgrywki 2019/2020. Śląsk Wrocław jeszcze nie zaznał smaku porażki, natomiast Portowcy dopiero w poprzedniej kolejce ulegli rywalowi po raz pierwszy.

• Dzień dobry Państwu! Czas rozpocząć niedzielne popołudnie z 7 kolejką PKO Ektraklasy! Na relację LIVE z meczu Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin zaprasza Bartłomiej Modzelewski!

Piotr Janas

śląsk pogoń online

Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA NA ŻYWO. Mecz na szczycie we Wrocławiu ©Andrzej Szkocki/Polska Press

Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin ONLINE. W niedzielę o godz. 15 na Stadionie Miejskim we Wrocławiu mecz na szczycie PKO Ekstraklasy. Liderujący przed rozpoczęciem kolejki Śląsk Wrocław podejmie w 7. kolejce drugą w tabeli Pogoń Szczecin, a na trybunach zasiądzie dawno niewidziana liczba kibiców. Gdzie oglądać mecz Śląsk - Pogoń? TRANSMISJA W TV i ONLINE.

Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin ONLINE

Śląsk Wrocław, mimo że w poprzedniej serii gier tylko zremisował z Lechią w Gdańsku 1:1, wciąż jest liderem PKO Ekstraklasy, a nawet umocnił się na tej pozycji. Stało się tak, ponieważ druga w tabeli Pogoń Szczecin przegrała przed własną publicznością z Wisłą Płock 1:2.

Teraz „Portowcy” zmierzą się ze Śląskiem w bezpośrednim pojedynku. Niedzielni gospodarze skupiają się na tym, by wygrać i obronić lidera.
Ostatnie wyniki WKS-u, napędzają zainteresowanie. Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że w niedzielę padnie tegoroczny rekord frekwencji. Na trybunach może zasiąść ponad 20 tys. kibiców. Ostatni raz tylu ludzi przyszło na mecz Śląska w październiku ubiegłego roku, kiedy to „Wojskowi” podejmowali Legię Warszawa (20 084 widzów).

- Czujemy to, że gra pierwszy zespół z drugim. Czuć to w klubie, czuć w mieście. Mamy duży szacunek do Pogoni, taka jest nasza filozofia. Wiemy, że przegrali ostatnio z Wisłą Płock, ale jak spojrzymy na ich wyniki wyjazdowe, to widzimy, że radzą sobie znakomicie. Czy to z Wisłą Kraków, Legią Warszawa czy Piastem Gliwice. Czeka nas atrakcyjne spotkanie - twierdzi trener WKS-u Vítězslav Lavička.

W przedsprzedaży już dawno pękło już 15 tys. nabytych wejściówek, a największe zainteresowanie biletami zawsze przypada na dzień meczu. Zapowiada się więc atmosfera piłkarskiego święta i pozostaje mieć nadzieję, że na wysokości zadania staną piłkarze obu stron.

Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin TRANSMISJA TV

Transmisja ze spotkania Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin można będzie obejrzeć na kanale Canal+Sport ci Canal+Sport 3. Stream online dostępny będzie dla abonentów nc+ pod adresem canalplussport.pl i ncplusgo.pl. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 15:00 w niedzielę 1. września. Relacja LIVE w GOL24.PL! Startujemy 20 minut przed pierwszym gwizdkiem arbitra.