Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO. WKS potrzebuje przełamania

Pogoń Szczecin

1

• Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i życzymy miłego wieczoru. Dobranoc!

• Za tydzień Pogoń zmierzy się w Szczecinie z Lechem Poznań, natomiast Śląsk zagra we Wrocławiu z Legią Warszawa. Oba spotkania zapowiadają się niezwykle ciekawie!

• Dzięki temu zwycięstwu zespół Śląska awansował na piątą pozycję w ligowej tabeli, natomiast Pogoń oddala się w walki o tytuł mistrza kraju.

• Koniec meczu we Wrocławiu! Śląsk wygrywa z Pogonią Szczecin 2:1!

• To powinna być bramka dla Śląska! Erik Exposito wystawił piłkę do Roberta Picha, ale ten w czystej sytuacji trafił wprost w bramkarza Pogoni!

• Do drugiej połowy meczu arbiter dolicza co najmniej cztery minuty.

• Erik Exposito oddał strzał z dystansu, ale zrobił to bardzo niedokładnie.

• Bartłomiej Pawłowski wpadł z piłką w pole karne Śląska, ale gospodarze utrudnili sobie sprawę zbyt wieloma podaniami i stracili szansę na ustalenie wyniku.

• W drużynie ze Szczecina Mariusz Fornalczyk pojawia się w miejsce Jakuba Bartkowskiego.

• Luka Zahović stanął przed szansą na zdobycie bramki wyrównującej, ale snajper Pogoni nie wykorzystał nadarzającej się sytuacji.

• Znakomitą szansę na wyrównanie miał Kamil Drygas! Gracz Pogoni wpadł z piłką w pole karne gospodarzy, ale jego uderzenie trafiło tylko w słupek bramki Matusa Putnockyego!

• W ostatnich minutach Pogoń przejęła inicjatywę próbując wyrównać, jednak na razie nie wynika z tego nic konstruktywnego.

• Zmiana w zespole Śląska Wrocław. Szymon Lewkot zastąpił Waldemara Sobotę.

• Kolejna zmiana w szeregach Pogoni Szczecin. Tym razem Kacper Smoliński zastąpił Luisa Matę.

• Natomiast Kamil Drygas pojawił się w miejsce Alexandra Gorgona.

• Dwie zmiany w szeregach Pogoni Szczecin. Adrian Benedyczak zmienił Kacpra Kozłowskiego

• Michał Kucharczyk był bliski doprowadzenia do wyrównania po akcji prawą stroną boiska, ale ostatecznie Matus Putnocky popisał się świetną interwencją!

• Po faulu przy linii bocznej boiska żółtą kartką ukarany Jakub Bartkowski.

• Początek drugiej połowy nie jest zbyt emocjonujący, Śląsk bardzo mądrze gra daleko od własnej bramki, ale nie potrafi tego przekuć na zdobycz bramkową.

• Kolejna szansa gospodarzy, ale Erik Exposito źle przyjął piłkę i w efekcie Śląsk stracił szansę na zdobycie trzeciej bramki.

• Prostopadłe podanie do Erika Exposito nie przyniosło rezultatu, bo obrońcy Pogoni byli pierwsi przy piłce.

• Początek drugiej części spotkania bardzo spokojny i powolny. Żaden zespołów nie chce zaryzykować zbytnim otwarciem się.

• Rozpoczynamy drugą połowę tego meczu!

• W przerwie w barwach Śląska Lubambo Musonda zastąpił Mateusza Praszelika.

• Piłkarze obu zespołów wracają już na murawę Stadionu Miejskiego we Wrocławiu. Za moment wznowimy rywalizację.

• Na relację z drugiej części spotkania zapraszamy już za kilkanaście minut.

• Koniec pierwszej połowy meczu we Wrocławiu! Do przerwy Śląsk prowadzi z Pogonią Szczecin 2:1.

• Po dośrodkowaniu zakotłowało się w polu karnym Pogoni i najlepiej w tym zamieszaniu odnalazł się Erik Exposito, który technicznym uderzeniem dał prowadzenie swojej drużynie!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!! Erik Exposito zdobywa swoją drugą bramkę w przeciągu trzech minut!

• Do pierwszej połowy meczu arbiter doliczył co najmniej trzy minuty.

• Po dośrodkowaniu z lewej strony boiska do nieporozumienia doszło między Dante Stipicą i Luisa Maty, z czego skorzystał Erik Exposito i wpakował piłkę do bramki gości!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!! Erik Exposito doprowadza do wyrównania!

• Erik Exposito ucierpiał po starciu z jednym z przeciwników.

• W końcówce pierwszej połowy meczu tempo wyraźnie spadło, oba zespoły nie kwapią się zbytnio, by zaatakować jeszcze przed przerwą.

• Pierwsza żółta kartka w tym spotkaniu, a ukarany nią Mateusz Praszelik.

• Kacper Kozłowski oddał strzał z dystansu, ale pewną interwencją popisał się Matus Putnocky.

• To powinna być druga bramka dla Pogoni! Po ładnej, kombinacyjnej akcji piłka trafiła do Sebastiana Kowalczyka, a ten oddał błyskawiczny strzał, który po rykoszecie o milimetry minęła słupek bramki Śląska!

• Sebastian Kowalczyk ostro sfaulował Waldemara Sobotę, ale obyło się jeszcze bez żółtej kartki.

• Benedikt Zech ucierpiał po starciu z Erikiem Exposito.

• Po stracie bramki to Śląsk przejął inicjatywę, ale na razie nie potrafią wystarczająco zagrozić bramce przeciwników. Nie udaje im się dostać z piłką w pole karne Pogoni.

• Gospodarze zaatakowali bramkę rywali i w efekcie udało im się wywalczyć rzut rożny.

• Mark Tamas pojawił się na placu gry za kontuzjowanego Mariusza Pawelca.

• Mariusz Pawelec został urazu bez kontaktu z przeciwnikiem. Prawdopodobnie jest to naciągnięcie mięśnia.

• Wydawało się znakomity kontratak Pogoni, ale na jej końcu Kacper Kozłowski fatalnie podał do partnera i goście stracili szansę na podwyższenie rezultatu.

• Michał Kucharczyk teraz dośrodkował z lewej strony, ale obrońcy gospodarzy poradzili sobie z tą wrzutką.

• Michał Kucharczyk dośrodkował z rzutu rożnego w pole karne Śląska, a tam najwyżej wyskoczył Jakub Bartkowski i strzałem głową umieścił piłkę w bramce gospodarzy!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!! Jakub Bartkowski otwiera wynik spotkania we Wrocławiu!

• Sebastian Kowalczyk popędził prawą stroną boiska, ale jego dośrodkowanie nie zdołał sfinalizować strzałem Luka Zahović.

• Michał Kucharczyk dośrodkował z rzutu rożnego, ale uderzenie Mariusza Malca przeleciało nad poprzeczką bramki gospodarzy.

• Kacper Kozłowski oddał strzał zza pola karnego Śląska, ale pewną interwencją popisał się Matus Putnocky.

• Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego zakotłowało się w polu karnym Śląska, ale żaden z graczy gości nie zdołał oddać strzału.

• W odpowiedzi zaatakowała Pogoń Szczecin i goście zdołali wywalczyć rzut rożny.

• Mateusz Praszelik spróbował uderzenia zza pola karnego rywali, ale zrobił to niedokładnie.

• Rozpoczynamy mecz!

• Piłkarze obu drużyn pojawiają się już na murawie Stadionu Miejskiego we Wrocławiu, za moment rozpoczniemy ten pojedynek!

• Ławka rezerwowych Śląska Wrocław: Szromnik (Br.), Bergiel, Janasik, Lewkot, Łuszczarz, Musonda, Pałaszewski, Tamas, Zylla.

• Ławka rezerwowych Pogoni Szczecin: Bursztyn (Br.), Benedyczak, Drygas, Fornalczyk, Frączczak, Podstawski, Smoliński, Stolarski, Sokratis.

• Już za nieco ponad dziesięć minut rozpocznie się to spotkanie, a więc najwyższy czas by podać rezerwowych obu drużyn.

• W jesiennym meczu pomiędzy obiema drużynami lepsza okazała się Pogoń Szczecin. "Portowcy" wygrali tamto spotkanie 1:0 po bramce w samej końcówce z rzutu karnego Michała Kucharczyka.

• Śląsk w tym roku kalendarzowym zdobył zaledwie dwa punkty, natomiast Pogoń po dwóch wygranych meczach w PKO Ekstraklasie, ostatnio zanotowała remis i porażkę.

• W poprzedniej kolejce ligowej oba zespoły zanotowały porażki. Śląsk Wrocław przegrał w Poznaniu z Lechem 0:1 po bramce Arona Johannssona, natomiast Pogoń Szczecin uległa w Krakowie zespołowi Wisły 1:2.

• Faworytem tego spotkania są goście, którzy plasują się na pozycji wicelidera tabeli PKO Ekstraklasy. Pogoń traci do Legii cztery punkty, a nad trzecim Rakowem Częstochowa ma przewagę zaledwie jednego punktu. Natomiast Śląsk Wrocław zajmuje siódmą pozycję i traci do "Portowców" dziesięć "oczek".

• W ostatnim meczu 19. kolejki PKO Ekstraklasy Śląsk Wrocław zmierzy się na własnym stadionie z Pogonią Szczecin. Na relację na żywo z tego spotkania zaprasza Państwa bardzo serdecznie Bartosz Głąb.

Śląsk - Pogoń LIVE! WKS potrzebuje przełamania

Śląsk - Pogoń LIVE! WKS potrzebuje przełamania ©Sebastian Wolosz

Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin ONLINE. W niedzielę 28 lutego Śląsk podejmie wicelidera Pogoń Szczecin. Portowcy nie wygrali od dwóch kolejek, a wrocławianie na zwycięstwo czekają od 17 grudnia. Początek meczu o godzinie 17:30. Relacja na żywo w GOL24.pl!

PKO Ekstraklasa: Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin ONLINE

Śląsk Wrocław w 2021 roku zaliczył wyraźmy falstart. W starciach ze Stalą Mielec, Piastem Gliwice, Wisłą Kraków i Lechem Poznań uzbierał raptem dwa punkty. Zdobył jedną bramkę. Do podium traci obecnie dziewięć "oczek. Rozczarowany wynikami zarząd klubu zaczął rozglądać się na rynku trenerskim. Vítezslav Lavicka zapewnił jednak, że nie otrzymał od włodarzy żadnego ultimatum.

Oglądaj mecz Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin w Player.pl >>>

- Przed ostatnim meczem dostałem wsparcie od prezesa. Razem z pozostałymi trenerami robimy wszystko, by nasza gra zaczęła wyglądać lepiej. Drużynie ciąży obecna sytuacja. Nikt nie jest zadowolony z gry i wyników, ale naszą rolą jest nie tylko wytykanie piłkarzom błędów taktycznych i indywidualnych, ale także danie im wsparcia. Staramy się to robić i wierzymy w pracę, jaką wykonujemy na treningach. W ostatniej grze wewnętrznej widziałem wielkie zaangażowanie u swoich graczy. Wszyscy chcemy przełamania - podkreślił Lavicka.

Pogoń po kapitalnej serii wpadła w dołek. Najpierw zremisowała u siebie z Piastem Gliwice 0:0, a w zeszłym tygodniu uległa broniącej się przed spadkiem Wiśle Kraków 1:2. Portowcy pozostają jednak wiceliderami, a w przypadku zwycięstwa zbliżą się do Legii na jeden punkt.

- Mecz ze Śląskiem będzie najcięższy z dotychczasowych. To niewygodny rywal, szybko przechodzi z defensywy do ofensywy. To solidna i dobra drużyna. Wiemy jak chcemy i powinniśmy z nimi grać. Musimy pokazywać więcej agresji, odwagi i gry do przodu. Przy tym nie zapominać o naszym ważnym atucie, czyli zwartej i solidnej defensywie - przyznał Kosta Runjaic, trener Pogoni.

Wrocławianie wystąpią bez Krzysztofa Mączyńskiego, Wojciecha Golli, Rafała Makowskiego, Macieja Wilusza i pauzujących za kartki Fabiana Piaseckiego i Piotra Celebana. Sytuacja kadrowa Pogoni jest o wiele lepsza. Po pauzie za kartki wracają Damian Dąbrowski i Sebastian Kowalczyk, a Kacper Kozłowski wyleczył już uraz. Kibice muszą za to zaczekać na debiut Rafała Kurzawy.

Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin ONLINE

Mecz Śląsk - Pogoń na żywo pokaże Canal+ Premium. Komentuje duet: Rafał Dębiński - Grzegorz Mielcarski. W internecie transmisja Player+ i aplikacji Canal+. Relacja LIVE w GOL24.pl od godziny 15:00 - zapraszamy!

17:30 Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin Canal+ Premium