PKO Ekstraklasa. Mecz Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin ONLINE....

PKO Ekstraklasa. Mecz Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin ONLINE. Przerwać złą serię. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

• Patrick Olsen - 2
    • Cayetano Quintana - 3 (Javier Ajenjo Hyjek bez oceny)
    • Petr Schwarz - 5
    • Piotr Samiec-Talar - 2 (Nahuel Leiva - 3)
    • Dennis Jastrzembski - 4 (Martin Konczkowski - 3)
    • Erik Exposito - 3

Pogoń Szczecin:

• Dante Stipica - 2
    • Paweł Stolarski - 2 (Jean Carlos Silva - 3)
    • Benedikt Zech - 3
    • Mariusz Malec - 2
    • Luis Mata - 1 (Mariusz Fornalczyk - 3)
    • Michał Kucharczyk - 2
    • Damian Dąbrowski - 3 (Kamil Drygas - 2)
    • Mateusz Łęgowski - 2 (Pontus Almqvist - 3)
    • Wahan Biczachczjan - 3 (Sebastian Kowalczyk - 3)
    • Kamil Grosicki - 4
    • Luka Zahović - 2
  • KONIEC MECZU! ŚLĄSK WYGRYWA Z POGONIĄ 2:1!

• Swoją szansę dostanie Almqvist. Z boiska zejdzie Łęgowski

• Ależ będą kontrowersje. Po strzale Śląska, piłka trafia w głowę piłkarza Pogoni, który natychmiast pada na murawę. Śląsk gra dalej i Gretarsson strzela bramkę po ponowionym dośrodkowaniu

• Centra z prawej strony, ale w porę głową wybija Gretarsson

• Ależ świetnia akcja Pogoni! Dośrodkowanie na prawą stronę pod linię końcową boiska. Piłka trafia później do środka, ale ostatecznie nie udało się oddać strzału. Pogoń ponowiła akcję i tym razem strzał zablokowany

• Biczachczjan = piękne bramki z dystansu
    Tylko w jeden sposób Biczachczjan mógł pokonać bramkarza. Strzał z dystansu sprzed pola karnego z "krótkiej nogi". Piłka posłana idealnie pod słupek

• GOOOOOOOOOOOOOOOL! 1:1! Biczachczjan!!!

• Kontra w wykonaniu gospodarzy - piłka w ostatniej tercji trafiła na lewą stronę do Jastrzembskiego, a on pewnie wykończył akcję

• GOOOOOOOOOOOOOOOOL! Mamy 1:0 dla Śląska!!!

• Zespołowa kontra Pogoni - piłka jak po sznurku wędruje po prawym skrzydle. Zawodnik Pogodni dośrodkowuje ale Śląsk wybija piłkę

• celeban

• Po rzucie rożnym piłka spada na nogę "Grosika". Skrzydłowy mocno uderza, ale piłka nie znajduje drogi do bramki

• Biczachczjan z akcją lewą stroną - mamy rzut rożny

• Zaczynamy mecz pomiędzy Śląskiem a Pogonią!

• Możemy zobaczyć pożegnanie Piotra Celebana - legendy Śląska Wrocław. Piłkarz kończy piłkarską przygodę

• Za chwilę zaczynamy spotkanie. Piłkarze pojawiają się na boisku

• Ostatnie mecze bezpośrednie:

• 07.05.2022 r., Ekstraklasa: Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin 1:1
    • 21.11.2021 r., Ekstraklasa: Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław 2:1
  • W ekipie gospodarzy nie ma żadnych problemów kadrowych. "Portowcy" przystąpią do meczu bez kontuzjowanego Kostasa Triantafyllopoulosa. Nie wystąpią też Alexander Gorgon czy Rafał Kurzawa, a z klubu odszedł Maciej Żurawski (do Warty Poznań).

• Wypowiedzi trenerów:

Ivan Djurdjević, trener Śląska Wrocław: Chcemy tworzyć nową mentalność, która nie jest oparta na tym, co było. Brak zwycięstw u siebie może siedzieć w głowach, ale powinno być to coś, co jest traktowane jako sytuacja, którą można naprawić.

Jens Gustafsson, trener Pogoni Szczecin: Jak mówiłem na wczorajszej konferencji prasowej, cieszymy się, że możemy teraz grać co trzy dni i z taką intensywnością będziemy chcieli grać docelowo. To jest to, co nam odpowiada

• Skład gości:

• Skład gospodarzy:

• Na inaugurację sezonu piłkarze Jensa Gustafssona pokonali u siebie Widzew Łódź (2:1), mimo że przegrywali po bramce Bartłomieja Pawłowskiego. Przed przerwą wyrównał Luka Zahović, a zwycięstwo zapewnił rezerwowy Wahan Biczachczjan.

• Wrocławianie pod wodzą nowego trenera, Ivana Djurdjevicia, zaczęli sezon od bezbramkowego remisu z Zagłębiem Lubin. Z nowych zawodników, którzy dołączyli do zespołu, zadebiutował jedynie John Yeboah. Na ostatnie pół godziny zmienił Dennisa Jastrzembskiego.

• Już za 20 minut zaczynamy jedyne niedzielne spotkanie w Ekstraklasie: Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin

Mecz Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin ONLINE. Zespoły aspirujące do czołowych miejsc zagrają między sobą. Relacja LIVE w niedzielę od godziny 17:30.
Mecz Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin ONLINE

W niedzielę czeka nas tylko jedno spotkanie w ramach 2. kolejki Ekstraklasy. Na wniosek Lecha, Rakowa i Lechii ich mecze zostały przełożone. Jako jedyna nie zrobiła tego Pogoń Szczecin, która w czwartek zremisowała (1:1) z Brondby w pierwszym meczu II rundy eliminacji do Ligi Konferencji Europy.

Szczecinianie nie są w stanie wygrać meczu we Wrocławiu od... 20 lat. Dzisiaj mają okazję do przerwania tej czarnej serii. Ostatni raz wygrali w stolicy województwa dolnośląskiego 20 października 2001 roku po bramkach Kazimierza Węgrzyna, Jerzego Podbrożnego i Pawła Drumlaka (2).

Niedzielne spotkanie na Tarczyński Arena Wrocław poprowadzi Tomasz Musiał z Krakowa.

W ekipie gospodarzy nie ma żadnych problemów kadrowych. "Portowcy" przystąpią do meczu bez kontuzjowanego Kostasa Triantafyllopoulosa. Nie wystąpią też Alexander Gorgon czy Rafał Kurzawa, a a klubu odszedł Maciej Żurawski (do Warty Poznań).

Ostatnie mecze bezpośrednie:
07.05.2022 r., Ekstraklasa Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin 1:1
21.11.2021 r. Ekstraklasa Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław 2:1

Mecz Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin TRANSMISJA TV
Transmisja na żywo w niedzielę od godziny 17:10 w Canal+ Sport. Komentuje duet Robert Skrzyński, Grzegorz Mielcarski. W internecie transmisja w Canal+ Online. Relacja LIVE w GOL24 - zapraszamy!