• WKS miał więcej groźnych sytuacji i zasłużenie wygrywa ze "Słoniami"

• Koniec spotkania! Śląsk pokonuje u siebie Termalikę i jest już pewny utrzymania w Ekstraklasie.

• Żółta kartka dla Sołdeckiego za przerwanie groźniej kontry.

• Żółta kartka dla Morioki za próbę wymuszenia rzutu karnego.

• Sędzia doliczył 3 minuty.

• Zmiana w zespole gospodarzy. Hołota wchodzi za Picha

• Jacek Kiełb biegł niepilnowany lewą stroną boiska i zdecydował się na strzał. Piłka odbiła się jeszcze od jednego z obrońców Termaliki i wpadła do bramki Nowaka!

• Gooool dla Śląska! Strzelił Jacek Kiełb!

• Kolejna żółta kartka. Tym razem dla Zielińskiego.

• Pierwsza żółta kartka w meczu. Kupczak ostrym wślizgiem sfaulowł Picha.

• Zmiana w zespole gospodarzy. Wchodzi Jacek Kiełb, a schodzi Peter Grajciar.

• Groźna akcja Termaliki, ale obrońcy Śląska zażegnali niebezpieczeństwo.

• Zmiana w zespole gości. Wchodzi Gutkovskis, a schodzi Juhar

• Putivtsev zablokował dośrodkowanie i będziemy mieli rzut rożny dla Śląska.

• Ładna akcja Śląska. Po kilku ładnych podaniach Pich dośrodkował w pole karne, ale nikt nie sięgnął piłki.

• Babiarz strzelał zza pola karnego, ale za słabo by zaskoczyć bramkarza gospodarzy.

• Zmiana w zespole gości. Kędziora wchodzi za Nikolića

• Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłka niefortunnie odbiła się od Lashy Dwaliego i wpadła do bramki Śląska.

• Goool dla Termaliki! Samobój Dwaliego!

• Stefan Nikolić niecelnie uderzył głową i Abramowicz rozpocznie od swojej bramki.

• Zmiana w zespole gospodarzy. Zieliński opuścił boisko, a w jego miejsce wszedł Bence Mervo

• Po faulu Zielińskiego goście mieli rzut wolny, ale po złym dośrodkowaniu nikt jej nie dosięgnął.

• Morioka o mały włos nie strzelił drugiej bramki. Po płaskim dośrodkowaniu z lewej strony, Japończyk uderzył na dłuższy słupek i piłka o centymetry minęła bramkę Nowaka.

• Hateley próbował wrzucić piłkę w pole karne gości, ale piłka ledwo doleciała do pierwszego obrońcy.

• Zmiana w zespole gości. Dawid Plizga zastępuje Sebastiana Ziajke.

• Zaczynamy drugą połowę spotkania!

• Piłkarze wybiegają już na boisko i za chwilę będziemy mieli początek drugiej połowy.

• Gospodarze zasłużenie prowadzą po bramce Morioki.

• Koniec pierwszej połowy!

• Łatwy strzał Foszmańczyka, ale Abramowicz bardzo niepewnie go broni.

• Faul Putivtseva w środku pola, ale arbiter nie ukarał go żółtą kartką.

• Obrońcy Śląska zablokowali strzał piłkarza gości i Termalica będzie miała rzut rożny.

• Kontra Termaliki zakończona strzałem Juhara, ale Abramowicz pewnie broni to uderzenie.

• Małe zamieszanie pod bramką Śląska, ale ostatecznie bez żadnych konsekwencji.

• Ładna akcja Morioki, który podał do Picha, a ten bez zastanowienia uderzył na bramkę. Nowak z małymi problemami obronił strzał Słowaka.

• Szansa Bilińskiego, ale za słabo uderzył i bramkarz gości pewnie złapał piłkę.

• Bartłomiej Babiarz próbował zaskoczyć wysuniętego Abramowicza, ale zupełnie nie wyszła mu ta próba.

• Znakomita okazja Celebana! Obrońca zupełnie niepilnowany na 10. metrze uderzył jednak nad bramką.

• Groźna kontra gospodarzy, z której jednak nic nie wynikło.

• Patry Fryc dośrodkował z prawej strony, ale obrońcy Śląska wybili na rzut rożny.

• Kolejna szansa wrocławian. Z prawej strony dośrodkowywał Grajciar, a Pich z główki uderzył w środek bramki.

• Grajciar podał na 20. metr do Morioki, a ten płaskim strzałem pokonał bramkarza gości i mamy prowadzenie Śląska!

• Gooool!

• Łatwy strzał Foszmańczyka i Abramowicz bez problemu łapie piłkę.

• Nowak dobrze piąstkował po kolejnym stałym fragmencie gry, tym razem dla Śląska.

• Okazja dla Termaliki! Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Juhara, Kupczak uderzył w poprzeczkę.

• Nieudane dośrodkowanie Hateleya po akcji lewą stroną boiska.

• Pierwszy faul meczu i gospodarze mają stały fragment gry z około 25 metrów.

• Na razie spokojny początek.

• Od środka zaczęli piłkarze Śląska. Gospodarze grają na zielono, a goście na pomarańczowo.

• Początek spotkania!

• Sędzia wyprowadza piłkarzy na boisko i za chwilę zacznie się spotkanie.

• Sędzią głównym tego meczu jest Tomasz Musiał z Krakowa.

• Drużyny skończyły już rozgrzewkę i za dziesięć minut zaczynamy spotkanie.

• W ostatnim meczu pomiędzy oboma zespołami padł remis 1:1.

• Ławka rezerwowych Termaliki: Krzysztof Pilarz - Dawid Plizga, Patrik Miśak, Jakub Biskup, Vladislavs Gutkovskis, Wojciech Kędziora, Volodymyr Koval.

• Ławka rezerwowych Śląska: Mariusz Pawełek - Tomasz Hołota, Kamil Dankowski, Andras Gosztonyi, Jacek Kiełb, Bence Mervo, Mariusz Pawelec.

• Przed rozpoczęciem spotkania warto przeczytać zapowiedź dzisiejszego meczu.

• Wrocławianie zajmują obecnie 12. miejsce w tabeli i w przypadku wygranej będą już pewni utrzymania. Termalica plasuje się na miejscu niżej mając dwa punkty przewagi nad strefą spadkową.

• Gospodarze witani przez nielicznie jeszcze zgromadzoną publiczność wyszli na rozgrzewkę.

• Po prawej stronie można zobaczyć wyjściowe składy obu drużyn. Do składu Śląska powraca po długiej przerwie Kamil Biliński, który w ostatniej kolejce strzelił przepiękną bramkę.

• Witamy serdecznie z Wrocławia! Śląsk Wrocław zmierzy się u siebie z Termaliką Bruk-Bet Nieczecza w ramach 35. kolejki Ekstraklasy.