Śląsk Wrocław

0

Wisła Kraków

1

• Koniec meczu! Wisła wygrywa we Wrocławiu i ucieka spod gilotyny! Mecz trudny, wyrównany, pełen emocji i przede wszystkim z fantastyczną oprawą. Jeśli jutro Legia wygra w Kielcach będziemy mieć zmianę lidera. Wisła natomiast wciąż jest w grze. Dziękuję za uwagę- Grzegorz Iwanowski.

• Pietrasiak zepsuł piłkę meczową.

• Ależ pretensje na ławkach obu drużyn. Ani jedni, ani drudzy nie są zadowoleni z postawy arbitra w dzisiejszym meczu.

• To nie jest dzień pana Marcina Borskiego... Arbiter stracił kontrolę nad meczem, nie wie co gwizdać, jest nieobecny.

• Wisła z kontry! Mogło być 2:0, ale na posterunku jest Kelemen.

• 5 minut doliczonych do regulaminowego czasu gry!

• Kartka dla Lameya za grę na czas.

• Ostatnia zmiana w Śląsku. Za Sobotę Socha.

• Mecz siadł. Wisła chciałaby, żeby był już koniec, a Śląsk wydaje się opaść z sił.

• Sporo walki w końcówce spotkania. Zarówno tej mieszczącej się w przepisach jak i trochę tej nieprzepisowej.

• I druga zmiana w Śląsku. W miejsce Mili wchodzi Voskamp. Czyżby Śląsk zagra z dwoma napastnikami z przodu ?

• Zmiana w Wiśle. W miejsce Boguskiego Patryk Małecki.

• Żółtym kartonikiem ukarany Nunez. Chyba za dyskusje.

• Znowu Sobota! Minął jak dziecko Lameya, ale z Diazem na plecach ciężko mu było oddać celny strzał!

• Druga zmiana w Wiśle. Za Czekaja wchodzi Chavez.

• Wróćmy jednak do tego co dzieje się na boisku. Otóż Śląsk od pewnego czasu przejął inicjatywę i szuka wyrównania. Zobaczymy, do końca meczu zostało jeszcze sporo czasu.

• Kolejna sektorówka! Tym razem z hasłem "Precz z komuną".

• Zmiana w Wiśle. Za Jirsaka wchodzi Garguła.

• Kibice pytają retorycznie "Gdzie jest Orzeł? " Oto się pojawił. Wspaniała sektorówka z orłem zawitała na trybunie.

• Śląsk Wrocław - Wisła Kraków

• Odpowiedź Wisły, a konkretnie Nuneza, ale na posterunku Kelemen!

• Pan Marcin Borski, który jest arbitrem w dzisiejszym spotkaniu gwiżdże troszkę niepewnie w ciągu ostatnich kilkunastu minutach. Bardzo jestem ciekaw telewizyjnych powtórek.

• Groźnie Śląsk! Sobota strzela głową w słupek!

• Żółta kartka dla Tomasza Jirsaka.

• Śląsk zamknięty na własnej połowie.

• Ależ mogła być odpowiedź Śląska!!!!! Kapitalna kontra i Diaz fatalnie pudłuje z najbliższej odległości! Jak on tego nie strzelił?

• W międzyczasie za dyskusje żółtą kartką ukarany został Waldemar Sobota.

• Pewnie Boguski i Wisła prowadzi 1:0 ze Śląskiem!

• Karny dla Wisły Kraków. Faulowany w polu karnym Nunez.

• Madej zastąpił Ćwielonga.

• Zaczyna Śląsk. Mamy jedną zmianę w drużynie gości. Pojawił się na murawie Madej.

• Zachęcamy do śledzenia relacji na żywo ze spotkań Waszych zespołów w naszej nowej aplikacji na Androida i iPhona! Wszystko to co najlepsze w Ekstraklasa.net teraz możecie mieć na swojej komórce! Wypróbuj już teraz i ściągnij na iPhone'a lub Androida.

• Do przerwy 0:0. Zapraszam na kilkanaście minut przerwy.

• Groźnie Wisła! Świetnie Iliev wypuścił Nuneza, ten dośrodkował do Genkowa, a ten w ostatniej chwili zablokowany.

• Kolejny celny strzał w wykonaniu gospodarzy. Szkoda tylko, że tak czytelny

• Dudek "Panu Bogu w okno".

• Żółta kartka dla Wilka.

• Bardzo dobrze indywidualnie Diaz. Minął Czekaja, jednak strzał kiepski. Bez problemu Pareiko.

• Dobre dośrodkowanie Dudka i Fojut minimalnie mija się z piłką!

• W końcu Śląsk w groźnej akcji. Świetna dwójkowa akcja duetu Mila- Sobota zakończona płaskim strzałem tego drugiego z ostrego kąta. Szkoda, że niecelnie.

• Kolejny niecelny strzał Mili. Kapitan Śląska ma dziś chyba rozregulowany celownik.

• Pół godziny gry z minimalnym wskazaniem na drużynę gości, jednak w grze Śląska widać, że jednym podaniem mogą otworzyć sobie drogę do bramki. Wiślacy bardziej się starają, widać, że grają z nożem na gardle.

• Dobre zawody póki co rozgrywa skrzydłowy Śląska Waldemar Sobota. Sporo pracy przy nim ma Dragan Paljic.

• Ależ szansa przed Genkowem! Napastnik Wisły nie wykorzystał błędu Kelemena i nie trafił do pustej bramki.

• Ładnie Śląsk na małej przestrzeni wymienił kilka podań, jednak strzał Soboty pozostawił wiele do życzenia.

• Znowu groźnie Wisła! Tym razem Iliev próbował swoich sił, jednak strzał w środek bramki po prostu nie mógł zaskoczyć Kelemena.

• Na trybunach wymiany przyjemności ciąg dalszy.

• Póki co obie drużyny kąsają się groźnymi strzałami z nieprzygotowanych pozycji. Z gry wynika niewiele.

• Odpowiedź Diaza z 20 metrów! Na raty Pareiko.

• Jirsak z dystansu, jednak na posterunku jest Kelemen i mamy rzut rożny. Dobry strzał piłkarza Krakowskiej Wisły.

• Groźnie Wisła! Iliev do Nuneza, jednak Argentyńczyk niecelnie z ostrego kąta.

• W odpowiedzi Mila równie niecelnie.

• Pierwsza próba gości, jednak Lamey bardzo niecelnie.

• Spokojnie w ataku pozycyjnym Wisła. Śląsk nie napiera, mamy wzajemne badanie. Tymczasem na trybunach słychać hymn Wisły Kraków.

• Od środka zaczynają goście. Śląsk na zielono, Wisła na czerwono- biało.

• Przywitanie obu kapitanów, już za moment pierwszy gwizdek. Tymczasem prawie cały stadion śpiewa nowy hymn Śląska Wrocław ;)

• Wisienką na torcie dla kibiców będzie odśpiewanie nowego hymnu Śląska Wrocław. Nikt w tym momencie na stadionie nie siedzi.

• Prezentacja obu jedenastek. Kibice coraz głośniejsi! Aż strach pomyśleć co będzie wraz z pierwszym gwizdkiem.

• Wspaniałe przedstawienie i sektorówka na trybunie B! Naprawdę robi wrażenie. Zapraszamy już teraz do obejrzenia galerii z tego meczu kilkanaście minut po ostatnim gwizdku.

• Nagroda dla Piotra Celebana za tytuł najlepszego piłkarza października. A za moment rozpoczynamy! Obie ekipy zeszły do szatni, na stadionie zapadł zmrok, będzie pokaz artystyczny.

• Obie ekipy intensywnie się rozgrzewają. Póki co kibice raczeni są rozmaitymi konkursami. Chłodno dzisiaj we Wrocławiu, można zmarznąć...

• Na trybunach cisza.. Ale jestem pewien, że jest to cisza przed istną burzą. Kibice mają w zanadrzu wspaniałą oprawę. Z niecierpliwością czekamy na efekty

• Faworytem dzisiejszego spotkania są gospodarze. Śląsk w tym sezonie spisuje się naprawdę imponująco i z dorobkiem 31 pktów jest liderem. Wisła natomiast zawodzi. Po serii trzech porażek z rzędu przyjechała do Wrocławia na bardzo trudny mecz. Jeśli straci tu punkty, może być bardzo ciężko o powtórzenie sukcesu sprzed roku.

• Na murawie pojawiły się już obie jedenastki, jednak to dopiero rozgrzewka. Oczywiście obie drużyny przywitane wielkimi brawami. Sektor zagorzałych fanów jest już niemal zapełniony!

• Mecz przyjaźni zgromadził na trybunach komplet niemal 44 tysięcy kibiców. To drugi z rzędu komplet na nowym Stadionie Miejskim.

• Ławki rezerwowych: Wisła: Jovanic, Chavez, Garguła, Małecki, Biton, Jovanovic, Brud

Śląsk: R. Gikiewicz, Wołczek, Wasiluk, Socha, Madej, Cetnarski, Voskamp

• Do pierwszej jedenastki Śląska wraca natomiast Marian Kelemen. Do gry gotowy jest również kapitan zespoły Sebastian Mila, który narzekał na lekkie przeziębienie.

• Znamy już wyjściowe jedenastki obu ekip. W drużynie gości zobaczymy od początku Boguskiego, co oznacza, że Małecki mecz rozpocznie z ławki rezerwowych. W wyjściowym zestawieniu jest również Cwetan Genkow w miejsce Davida Bitona.

• Dobry wieczór z Wrocławia mówi Grzegorz Iwanowski. Za niemal godzinę rozpoczynamy starcie gigantów, a więc mecz Mistrza Polski z Wicemistrzem.