0

Wisła Płock

3

• KONIEC SPOTKANIA!!!

Grająca od 28. minuty w osłabieniu Wisła Płock pokonała we Wrocławiu Śląsk aż 3:0! Gole po przerwie strzelali Damian Szymański, Ricardinho i Guirgi Merebaszwili

• WIślacy spokojnie wyczekują na koniec spotkania. Żadna siła nie odbierze zwycięstwa.

• Zbigniew Dobrynin dolicza 3 minuty do drugiej połowy.

• Piłka po technicznym uderzeniu Farshada przelatuje nad poprzeczką.

• Podanie Macieja Pałaszewskiego do Łukasza Brozia było bardzo złe. Piłkarze Śląska na pewno chcieliby, by ten mecz już się skończył.

• Ricardinho kończy występ w dzisiejszym meczu. Na murawie jest już Oskar Zawada.

• Trudno pojąć, co dzieje się we Wrocławiu! Dominik Furman prostopadłym podaniem uruchomił Gruzina, który po minięciu dwóch rywali uderza nie do obrony tuż przy lewym słupku!

• GOL! GIORGI MEREBASZWILI!!!

• I pomownie bramkarz Wisły. Teraz po centrze Damiana Gąski.

• Djordje COtra urwał się lewą stroną i zagrywa w "szesnastkę". Tam pewnie interwenije Thomas Dahne.

• Giorgi Merebaszwili mógł upokorzyć Jakuba Słowika! Z kontrą środkiem ruszył środkiem Damian Szymański, który przebiegł z piłką prawie połowę boiska. Podaje na lewej skrzydło do Gruzina, który chciał rogalem i lobem w jednym wpisać się na listę strzelców. Bramkarz Śląska łapie piłkę na linii bramkowej!

• Thomas Dahne spokojnie interweniuje po zagraniu Mateusza Radeckiego.

• Maciej Pałaszewski za Michała Chrapka.

• Karol Angielski zmienia Nico Varelą,

• Brazylijczyk wykorzystuje dobre podanie Dominika Furmana i decyduje się na strzał z ok. 30 metrów pokonuje ciut daleko wysuniętego Jakuba Słowika!

• CO SIĘ DZIEJE, WISŁA PŁOCK PODWYŻSZA PROWADZENIE! RICARDINHO!!!

• Ciekawe jak na taki obrót spraw zareagują gospodarze?

• Tadeusz Pawłowski reaguje natychmiast. Farshad za Mateusza Cholewiaka.

• Ależ zabójcza akcja gości! RIcardinho uruchomił na lewym skrzydle Patryka Stępińskiego, który podaje płasko w pole karne do wbiegającego Szymańskiego. Ten uderzeniem bez przyjęcia pokonuje Jakuba Słowika!

• "NAFCIARZE" NA PROWADZENIU! DAMIAN SZYMAŃSKI!!!

• A jednak NIE MA RZUTU KARNEGO!

• Jeszcze za dyskusje żółtą kartką upomniany Damian Szymański.

• Cezary Stefańczyk powala na murawę Roberta Pocha przed własną bramką! Sędzia wskazuje na "wapno", ale jeszcze obejrzy tę sytuację w VAR-ze!

• Mateusz Radecki wchodzi za Augusto.

• Żółta kartka dla Wojciecha Golli za faul na Nico Vareli.

• A teraz zupełnie nieudane dośrodkowanie Łukasza Brozia. Jakby to powiedział pan Andrzej Strejlau: fa talne.

• Niespodziewanie z kontrą wyszli "płocczanie". W ostatniej chwili Piotr Celeban zablokował strzał Ricardinho. Korner nie przynosi zagrożenia.

• Mateusz Cholewiak dopada do piłki zagranej przez Łukasza Brozia. Uderza daleko od bramki gości.

• Damian Szymański zagrywa teraz na wolne pole do Nico Vareli. Ten został uprzedzony przez interweniującego na 15. metrze Jakuba Słowika.

Jeszcze Urugwajczyk wymienił się opinią z Djordje Cotrą. Przerwał im tę dyskusję arbiter.

• Gospodarze wywalczyli rzut wolny z lewej strony. Sędzia dopatrzył się faulu w ofensywie.

• Drugą połowę zaczynają gospodarze.

• Przez prawie 20 minut gospodarze grają z przewagą jednego zawodnika, a mimo to nie byli w stanie oddać nawet jednego (!) celnego strzału. Grają zbyt wolno, schematycznie, co ułatwia zadanie piłkarzom Kibu Vicuni.

Co nas czeka po zmianie stron? Przekonamy się niebawem.

• +1' Nieudane uderzenie Michała Chrapka z dystansu było ostatnim akcentem w pierwszej połowie. Śląsk Wrocław bezbramkowo remisuje z grającą w "dziesiątkę" Wisłą Płock.

• CO tu się wydarzyło? Anemicznie wycoana piłka do Jakuba Słowika, który zwlekał z wybiciem. Trącił piłkę ciut za mocno i ruszył na niego Dominik Furman, który zablokował wybicie!

• Siła złego na jednego. Nico Varela traci piłkę na rzecz dwóch rywali.

• "Kontry nie będzie" po tym strzale Damiana Szymańskiego z dystansu. Jakub Słowik wznawia grę z "piątki".

• Po interwencji Patryka Stępińskiego Śląsk ma rzut rożny. Pewnie internuje Thomas Dahne.

• Bartłomiej Sielewski zmienia Damiana Rasaka. Kibu Vicuna "uszczelnia" środek obrony

• Takie nonszalanckie rozgrywanie piłki od tyłu mogło sporo kosztować gości. Marcin RObak przejmuje piłkę w polu karnym i w ostatniej chwili został zablokowany. Do bezpańskiej piłki dopadł Michał Chrapek, który uderza nad bramką!

• Ładnie z kontrą ruszył środkiem Giorgi Merebaszwili. Przebiegł z piłką blisko 30 metrów i zabrakło siły, by zagrać do wychodzącego na czystą pozycję Ricardinho. Ten stracił piłkę na rzecz Piotra Celebana i Łukasza Brozia.

• Żóła kartka dla Patryka Stępińskiego za faul. Tym samym w przyszłym tygodniu może wziąć czynny udział w Marszu Niepodległości - będzie pauzował.

• Pojedynek Giorgiego Merebaszwiliego z Robertem Pichem na lewej stronie "szesnastki" gospodarzy. Gruzin wywalczył rzut rożny.

Jakub Słowik piąstkuje poza pole karne.

• Anemiczny strzał Cezarego Stefańczyka lewą nogą z prawej strony pola karnego nie sprawił problemu Jakubowi Słowikowi.

• Ricardinho wywalczył rzut rożny. Dośrodkowanie Dominika Furmana nie znalazło adresata.

• Gospodarze zwietrzyli szansę i od razu rzucili się na rywala. Płocczanie zdołali oddalić zagrożenie dalekim wybiciem.

• CZERWONA KARTKA DLA ADAMA DŹWIGAŁY!

Stoper Wisły źle opanował piłkę, co chciał wykorzystać Marcin Robak. Został on jednak sprowadzony do parteru w zapaśniczym stylu!

• Piłka po centrze Dominika Furmana pada łupem Jakuba Słowika.

• Faul Mateusza Cholewiaka w ofensywie na Adamie Dźwigale. Ten na moment musi opuścić plac gry.

• Piłka po strzale Roberta Picha w bezpiecznej odległości mija bramkę "Nafciarzy".

• Marcin Robak uderza nad murem i obija słupek... podtrzymujący siatkę! Niewiele się pomylił!

• Zagranie ręką Dominika Furmana ok. 25 metrów od własnej bramki. Może być groźnie.

• Thomas Dahne łapie piłkę po dośrokdowaniu Damiana Gąski z rzutu wolnego.

• Robert Pich na lewej stronie radzi sobie z rywalem. Podaje krótko w pole karne do Michała Chrapka, ale ten w prosty sposób traci piłkę.

• Krótkie rozegranie i Nico Varela faulował Roberta Picha.

• Damian Szymański przechwytuje teraz bezpańską piłkę w polu karnym. Uderza fałszem tuż nad poprzeczką! Jeszcze był rykoszet - rzut rożny.

• Laga Wojciecha Golli na wolne pole do Marcina Robaka. Boisko okazało się za wąskie.

• Nico Varela podaje przed pole karne do Damiana Szymańskiego. Ten nie zdołał "zabrać się" z piłką w "szesnastkę". Uciekła mu pod stopą.

• Giorgi Merebaszwili decyduje się na strzał z dystansu. Piłka po rykoszecie wychodzi poza lnię końcową. Rzut rożny nie przynosi zagrożenia pod bramką Jakuba Słowika.

• "Nafciarze" radzą sobie z centrą Damiana Gąski.

• Stempel Dominika urmana na stopę Djordje Cotry. Rzut wolny dla gospodarzy z lewej strony.

• Po chwili Ricardinho złożył się do strzału nożycami. Piłka otarła się od Djordje Cotry i wyszła poza linię końcową.

• Wiślacy wywalczyli rzut wolny ok. 40 metrów od bramki Jakuba Słowika. Przeciągnięte dośrodkowanie Dominika Furmana nie znajduje adresata.

• Pierwsza połowa rozpoczęta!

• Obie drużyny powoli wychodzą na murawę. Przed losowanie stron Mazurek Dąbrowskiego!

• Rezerwowi Śląska Wrocław: Jakub Wrąbel - Daniel Łuczak, Mateusz Radecki, Piotr Samiec-Tatar, Farshad, Maciej Pałaszewski, Igors Tarasovs.

Rezerowwi Wisły Płock: Bartłomiej Żynel - Bartłomiej Sielewski, Marcin Warcholak, Caio Oliveira, Karol Angielski, Oskar Zawada, Semir Stilić.

• Szału nie ma

• Po "meczu dla koneserów" może pora na mecz dla prawdziwych kibiców? Nie mamy nic przeciwko - za 20 minut Śląsk Wrocław zmierzy się z Wisłą Płock!

red

Śląsk Wrocław - Wisła Płock ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA NA ŻYWO ©Pawel Relikowski / Polska Press

Śląsk Wrocław - Wisła Płock ONLINE. Obie drużyny grały w środku tygodnia w ramach Pucharu Polski, więc nie mają wymówki o zbyt dużej liczbie spotkań w przypadku porażki. Zarówno Śląsk jak i Wisła wysoko wygrały, dlatego w dobrym nastroju podchodzą do tego starcia. Gdzie oglądać mecz Śląsk - Wisła Płock? Transmisja w telewizji i stream online.

Śląsk Wrocław - Wisła Płock ONLINE

Wrocławianie przeżywają niesamowitą odbudowę formy. W zeszły piątek rozgromili na wyjeździe Miedź Legnica 5:0, już do przerwy wbijając swojemu rywalowi cztery gole. Choć w drugiej połowie gospodarze próbowali odrobić straty, WKS dobił beniaminka notując piąte trafienie. Dwa gole i asystę zaliczył w tym spotkaniu Marcin Robak, który wyszedł na prowadzenie w klasyfikacji strzelców.

Płocczanie przegrywali u siebie z Piastem od 63 minuty, ale w ostatniej akcji meczu za sprawą niefortunnej interwencji Czerwińskiego uzyskali gola na wagę punktu. Po blamażu Miedzi u siebie ze Śląskiem Wisła nie jest już drugą najgorszą drużyną w meczach domowych, ale nadal ma jeden z najgorszych bilansów defensywnych w lidze, a w dwóch spotkaniach pod wodza Kibu Vicuni straciła aż cztery bramki.

W spotkaniu z Wisłą z pewnością nie zagra Arkadiusz Piech, który pauzuje za czerwoną kartkę w meczu z Legią. Nadal po za kadrą jest również kontuzjowany Pawelec. W meczu Pucharu Polski z Bytovią błysnął za to Damian Gąska, który strzelił dwie bramki. Poza składem są nadal Łukowski i Szwoch, ale mając na skrzydłach Merebaszwilego i Varelę nie można narzekać na kontuzje podstawowych graczy. W ataku znów zagrał Ricardinho, który w sześciu ostatnich spotkaniach zdobył tylko jednego gola.

Śląsk Wrocław - Wisła Płock TRANSMISJA TV

Mecz Śląsk Wrocław - Wisła Płock 3.11.2018 rozpocznie się o godzinei 18:00. Transmisję TV przeprowadzi Canal + Sport. Zapraszamy na relację LIVE w GOL24.PL! Startujemy 20 minut przed pierwszym gwizdkiem arbitra.