Śląsk Wrocław - Wisła Płock ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO. "Nafciarze" wrócą na fotel lidera?

Śląsk Wrocław

3

Wisła Płock

1

• Po sześciu zwycięstwach z rzędu Wisła Płock znów zaznała goryczy porażki w PKO Ekstraklasie. Trudno jednak o zwycięstwo, gdy Jakub Wrąbel popełnia tak fatalne błędy - bramkarz "Nafciarzy" przyczynił się do straty dwóch goli, a w drugiej połowie w zasadzie podarował trafienie swojemu byłemu klubowi. Goście odpowiedzieli trafieniem Damiana Michalskiego, lecz to było za mało, aby wywieźć punkt z Wrocławia. Śląsk wygrał za to drugi mecz z rzędu i traci zaledwie dwa punkty do liderującej Cracovii. Na dziś to już wszystko, za uwagę dziękuje Maciej Pietrasik.

• Koniec meczu! Śląsk wygrywa z Wisłą Płock 3:1!

• Ambitnie pod linią końcową walczy Samiec-Talar. Od bramki zacznie jednak Wrąbel.

• Kontra Śląska po zablokowanym uderzeniu Furmana, tym razem Wrąbel dobrze wyszedł z bramki.

• Cztery minuty dłużej potrwa to spotkanie.

• Ostatnia zmiana w Śląsku. Schodzi Michał Chrapek, wchodzi Damian Gąska.

• Ricardinho za mocno zagrał do Kuświka, Putnocky wyszedł z bramki i wyjaśnił sytuację.

• Ostre starcie Dominika Furmana i Wojciecha Golli. Zasłużona żółta kartka dla kapitana Wisły.

• Cholewiak uderzył celnie, ale zdecydowanie za lekko. Wrąbel spokojnie interweniuje.

• Druga zmiana także w Wiśle Płock. Poza boiskiem Piotr Tomasik, melduje się na nim Grzegorz Kuświk.

• Mamy drugą zmianę w zespole Śląska. Kończy występ Przemysław Płacheta, pojawia się Piotr Samiec-Talar.

• Wisła początkowo dobrze wyszła spod pressingu, później jednak Rasak stracił równowagę i piłkę.

• Mamy honorowe trafienie dla Wisły Płock! Sporo miejsca miał w środku pola Dominik Furman, przebiegł z piłką kilkadziesiąt metrów i wyłożył ją Damianowi Michalskiemu, który wykorzystał sytuację sam na sam z Matusem Putnockim.

• GOOOOOOOOOOOOOOL DLA WISŁY! DAMIAN MICHALSKI!

• Mączyński dośrodkowywał w kierunku Chrapka, ale ten faulował Urygę.

• Śląsk bliski podwyższenia wyniku! Miał piłkę w polu karnym Cholewiak, szybko uderzył, ale czujny na linii był Wrąbel!

• Cezary Stefańczyk faulowany na prawej stronie przez Płachetę. Z rzutu wolnego dla Wisły nic jednak nie wyszło.

• Michał Chrapek upomniany żółtą kartką za dyskusje z arbitrem.

• Wojciech Golla zatrzymał Furmana w środku pola. Żółta kartka dla stopera Śląska.

• Śląsk miał kontrę, lecz nie zdecydował się na uderzenie Płacheta.

• Mamy pierwszą zmianę w drużynie Śląska. Opuszcza boisko Erik Exposito, wchodzi Mateusz Cholewiak.

• Tomasik uderzył sprzed pola karnego, ale trafił w Israela Puerto.

• Co teraz stało się we Wrocławiu! Jakub Wrąbel przyjął piłkę przed polem karnym, ale zwlekał z jej wybiciem, przez co futbolówka trafiła pod nogi Michała Chrapka. A graczowi Śląska nie pozostało nic innego, jak trafienie do pustej bramki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL DLA ŚLĄSKA! MICHAŁ CHRAPEK!

• Pierwsza akcja Angela Garcii nieudana. Przy Hiszpanie znalazło się trzech rywali i gracz Wisły stracił piłkę.

• Mamy zmianę w drużynie Wisły Płock. Schodzi z boiska Mikołaj Kwietniewski, za niego Angel Garcia.

• Stefańczyk dośrodkował z prawej strony, zażegnał niebezpieczeństwo wybiciem piłki Golla.

• Zbyt głębokie dośrodkowanie Kwietniewskiego, Putnocky bez problemów łapie piłkę.

• Robert Pich ostro potraktował Piotra Tomasika. Słowak z żółtą kartką.

• Długo rozgrywali piłkę goście, Mikołaj Kwietniewski zszedł z piłką do środka i uderzył sprzed pola karnego, lecz futbolówka przeleciała nad poprzeczką.

• Furman dośrodkował w pole karne, uderzał Ricardinho, ale strzał był zdecydowanie za lekki, aby zaskoczyć Putnockiego.

• Nieudana dwójkowa akcja Stigleca i Płachety lewą stroną. Niecelnie zagrywał ten pierwszy.

• Od środka wznowiła grę Wisła. Oba zespoły na razie bez zmian.

• Znów gramy!

• Piłkarze obu drużyn wracają powoli na boisko. Za moment początek drugiej połowy.

• Wygląda na to, że zwycięska seria Wisły Płock w PKO Ekstraklasie dobiegnie dzisiaj końca. Śląsk Wrocław tak naprawdę dwa razy zagroził bramce rywali w pierwszej połowie spotkania i w obu przypadkach trafił do siatki - najpierw z dystansu przymierzył Krzysztof Mączyński, a później po dograniu Wojciecha Golli wynik podwyższył Robert Pich. Wisła tylko raz groźniej zaatakowała, lecz Matus Putnocky obronił strzał Damiana Michalskiego. Czy "Nafciarze" zdołają odpowiedzieć w drugiej połowie? Wracamy za niespełna kwadrans.

• Koniec pierwszej połowy!

• Minutę dłużej potrwa pierwsza połowa spotkania.

• Sprzed pola karnego uderzał Stiglec, ale poślizgnął się przy oddawaniu strzału i spokojnie złapał piłkę Wrąbel.

• Ruszył lewą stroną Płacheta i wywalczył rzut rożny dla Śląska.

• Śląsk podwyższa prowadzenie! Akcja gospodarzy prawą stroną, sporo miejsca miał tam Wojciech Golla, precyzyjnie dośrodkował w pole karne, a Robert Pich trafił do siatki.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL DLA ŚLĄSKA! ROBERT PICH!

• Tym razem kapitan gości dośrodkował dużo lepiej, lecz Ricardinho główkował bardzo niecelnie.

• Mączyński faulował na prawej stronie boiska Ricardinho. Furman znów będzie dośrodkowywał z rzutu wolnego.

• Stiglec dobrze dośrodkował w pole karne, główkował Erik Exposito, lecz piłka po odbiciu się od Urygi wyszła na rzut rożny.

• Po raz pierwszy zrobiło się groźniej pod bramką Śląska! Damian Michalski wszedł z piłką w pole karne i oddał celny strzał, ale czujny między słupkami był Putnocky!

• Szwoch uderzał sprzed pola karnego, ale został zablokowany.

• Dośrodkowania Furmana ze stałych fragmentów nie przynoszą na razie większego zagrożenia. Z kolejnym poradzili sobie właśnie obrońcy Śląska.

• Chrapek zagrał prostopadłą piłkę do Płachety, piłkę po strzale z ostrego kąta złapał Wrąbel.

• Bardzo dużo strat notują teraz piłkarze obu drużyn. Brakuje dokładności zarówno Śląskowi, jak i Wiśle.

• Płacheta miał piłkę w polu karnym, lecz jego strzał z ostrego kąta był bardzo nieudany.

• Złe zagranie w wykonaniu Alana Urygi. Gracz Wisły miał sporo miejsca, a wybił piłkę na aut.

• Mączyński uderzał z powietrza, z trudnej pozycji. Tym razem wysoko nad poprzeczką.

• Nieudane dośrodkowanie Furmana z rzutu wolnego, od bramki Putnocky.

• Jakub Łabojko ostrym wślizgiem wszedł w nogi Ricardinho i zarobił żółtą kartkę.

• Nieudane uderzenie Chrapka z dystansu. Piłka przeszła daleko obok słupka.

• Szybko odpowiada Wisła. Cezary Stefańczyk dośrodkował z prawej strony, głową uderzał Szwoch, ale strzał był lekki i w środek bramki.

• Pierwsza groźniejsza sytuacja przyniosła od razu gola! Dominik Furman niedokładnie podawał w kierunku Mateusza Szwocha, piłkę przejął Krzysztof Mączyński i precyzyjnie, choć niezbyt mocno, uderzył sprzed pola karnego. Piłka odbiła się od słupka i wpadła do siatki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL DLA ŚLĄSKA! KRZYSZTOF MĄCZYŃSKI!

• Łukasz Broź miał piłkę na dwudziestym metrze. Nie zdecydował się jednak na uderzenie i w efekcie stracił futbolówkę.

• Mączyński poradził sobie pod własną bramką z Mateuszem Szwochem. W efekcie od bramki zacznie Matus Putnocky.

• Niedokładnie w pole karne dogrywał Michał Chrapek. Od piątego metra wznowi grę Wrąbel.

• Mączyński dośrodkował w pole karne z rzutu wolnego, główkował Israel Puerto, lecz obrońcy Śląska sporo brakowało do celu.

• Krzysztof Mączyński zagrał świetną prostopadłą piłkę w pole karne do Roberta Picha. Po dośrodkowaniu Słowaka nieco szczęśliwie interweniował Jakub Wrąbel.

• Z lewej strony dośrodkowywali Przemysław Płacheta oraz Dino Stiglec, poradzili sobie z tym obrońcy Wisły.

• Ricardinho zagrał w pole karne do Piotra Tomasika, lecz tego drugiego zatrzymał Wojciech Golla.

• Od środka zaczął mecz Śląsk. Gospodarze na zielono, Wisła w niebieskich strojach.

• Zaczynamy!

• Sędzią dzisiejszego meczu jest Jarosław Przybył. Właśnie wyprowadza piłkarzy obu drużyn na boisko.

• Ławka rezerwowych gości: Żynel, Sielewski, Zawada, Kuświk, Fojut, Angel Garcia, Ambrosiewicz, Stępiński

Ławka rezerwowych gospodarzy: Kajzer, Hołownia, Żivulić, Pawelec, Szczepan, Musonda, Gąska, Cholewiak

• Pierwsze jedenastki widoczne są po prawej stronie. Podajemy listę rezerwowych

• Wyborna forma Wisły w lidze nie przełożyła się na wyniki w Pucharze Polski. W meczu 1/16 finału "Nafciarze" musieli uznać wyższość Stomilu Olsztyn. Płocczanie nie zagrali jednak w optymalnym składzie, gdyż Radosław Sobolewski dał szanse wielu zmiennikom.

• Przed tygodniem wrocławianie w meczu z Arką Gdynia w końcu sięgnęli po komplet punktów. Była to pierwsza wygrana od połowy sierpnia.

• Piłkarze Wisły Płock wygrali sześć spotkań z rzędu. Czy we Wrocławiu podopieczni Radosława Sobolewskiego przedłużą passę?

• Witamy na relacji LIVE ze spotkania Śląsk Wrocław - Wisła Płock!

Śląsk - Wisła Płock LIVE! "Nafciarze" wrócą na fotel lidera?

Śląsk - Wisła Płock LIVE! "Nafciarze" wrócą na fotel lidera? ©Pawel Relikowski / Polska Press

Śląsk Wrocław - Wisła Płock ONLINE. Piłkarze Wisły Płock wygrali sześć spotkań z rzędu. O siódme zwycięstwo i fotel lidera powalczą na wyjeździe ze Śląskiem. Wrocławianie w tym sezonie przed własną publicznością jeszcze nie przegrali. Początek meczu o godz. 18. Relacja LIVE w GOL24!

PKO Ekstraklasa: Śląsk Wrocław - Wisła Płock ONLINE

Aż cztery zespoły wyprzedziły Wisłę Płock w tabeli. "Nafciarze" mogą powrócić na pozycję lidera, ale by tak się stało, muszą pokonać Śląsk Wrocław. Zadanie z pewnością nie będzie łatwe, bo Śląsk na własnym terenie jeszcze nie przegrał.

Przed tygodniem wrocławianie w meczu z Arką Gdynia w końcu sięgnęli po komplet punktów.
Była to pierwsza wygrana od połowy sierpnia. - Odnieśliśmy zwycięstwo po długiej przerwie, co jest dla nas pozytywne przed meczem z Wisłą. Wszyscy wiemy, że gramy z liderem, a motywacja do tego spotkania jest duża - podkreślił Vitezslav Lavicka.

Szkoleniowiec Śląska wciąż nie będzie mógł skorzystać z usług Adriana Łyszczarza, Piotra Celebana i Diego Żivulicia. Nie wiadomo czy gotowy będzie Israel Puerto, który nabawił się urazu mięśniowego w meczu z Arką. W zespole gości zabraknie Jakuba Rzeźniczaka. Były obrońca Legii Warszawa zachorował na zapalenie opon mózgowych i czeka go dłuższa przerwa.

Spotkanie we Wrocławiu poprowadzi Jarosław Przybył z Kluczborka. Za wideoweryfikacji odpowiedzialni będą Zbigniew Dobrynin i Konrad Sapela.

Śląsk Wrocław - Wisła Płock. Przewidywane składy:

Śląsk: Putnocky – Broź, Golla, Pawelec, Stiglec – Mączyński, Łabojko, Musonda, Pich, Płacheta – Exposito.

Wisła Płock: Dahne – Stefańczyk, Uryga, Fojut, Michalski – Rasak, Furman, Sahiti, Szwoch, Tomasik – Ricardinho.

Śląsk Wrocław - Wisła Płock ONLINE

Spotkanie Śląska z Wisłą Płock pokaże Canal+ Sport i Canal+ Sport 3. Początek transmisji na żywo o godz. 17:55. Prosto z Wrocławia komentuje duet: Robert Skrzyński – Grzegorz Mielcarski. W internecie mecz będzie dostępny dla abonentów Canal+ na platformie Canal+ Sport Online. Relacja na żywo w GOL24. Zapraszamy!