Słowacja - Hiszpania ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji?...

Słowacja - Hiszpania ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO. Drużyna Enrique gra mecz "o wszystko"

Euro 2020, Grupa E (Polska)
2021-06-23 18:00

Słowacja

0

Hiszpania

5

• Koniec meczu! Choć Mistrzowie Europy z 2008 i 2012 roku zmarnowali na początku rzut karny, to później zagrali koncertowo w ofensywie i tym samym wyrównali rekord najwyższej wygranej w historii Euro.

• 15:3 w strzałach dla Hiszpanii i 7:0 w tych celnych.

• Ostatnie zmiany w zespole Hiszpanii. Azpilicueta i Moreno opuścili boisko, a weszli Traore oraz Oyarzabal.

• Hiszpanie idą po rekord. Przypominamy, że dotąd najwyższe wyniki w historii Mistrzostw Europy to rezultaty 5:0 i 6:1. Czy dziś zobaczymy nowy wpis do historii?

• Tym razem to Kucka pakuje piłkę do własnej bramki. Hiszpanie bawią się piłką, Hiszpanie demolują słowacką obronę.

• GOL! JURAJ KUCKA!

• Schodzą Garcia i Busquets, a wchodzą Pau Torres i Thiago

• Schodzą Haraslin i Mak, a wchodzą Weiss oraz Suslov.

• Pablo Sarabia ujrzał rezerwowego w polu karnym, obsłużył go sprytnym podaniem i Słowacy właśnie przegrywają już 0:4.

• GOOOOOOL! FERRAN TORRES!

• Boisko opuszcza Morata, w jego miejsce wchodzi Ferran Torres.

• Duris niecelnie strzelił z dystansu.

• Żółta kartka dla Alby.

• Niewykorzystany rzut wolny dla Hiszpanii blisko pola karnego przeciwników.

• Akcja Hiszpanów lewą stroną, Alba zobaczył w polu karnym Sarabię, który precyzyjnym strzałem sfinalizował akcję.

• GOOOOOOL! PABLO SARABIA!

• Lobotka za Hromadę.

• Słowacy szukają gola kontaktowego, a Hiszpanie oddali im inicjatywę.

• W przerwie doszło do jednej zmiany: boisko opuścił Duda, za którego wszedł Duris.

• Zaczynamy drugą połowę.

• Koniec pierwszej połowy.

• Atak Hiszpanów wieloma zawodnikami kończy się wrzutką Gerarda Moreno w pole karne, gdzie świetnie znalazł się Laporte. Obrońca głową pokonał Dubravkę i mamy już 2:0.

• GOOOOOOOOOL! AYMERIC LAPORTE!

• Niecelny strzał z dystansu w wykonaniu Koke.

• Busquets z żółtą kartką za zatrzymanie kontrataku rywali.

• Dyspozycję Słowaków dobrze obrazuje dziś statystyka strzałów. Osiem do zera dla ich rywali. Cztery do zera w celnych.

• Co za kuriozum w meczu Słowacja - Hiszpania! Martin Dubravka chciał wybić piłkę na rzut rożny, a wpakował ją do własnej bramki! Nasi sąsiedzi z podobnymi błędami w defensywie co Polacy dziś.

• GOL DLA HISZPANII! MARTIN DUBRAVKA Z TRAFIENIEM SAMOBÓJCZYM!

• Jedna z nielicznych wycieczek gości na połowę rywali, Hubocan wywalczył rzut wolny, ale nic z niego nie wyszło.

• Przerwa na uzupełnienie płynów.

• Pełna dominacja Hiszpanów nad Słowakami, którzy dzielnie bronią się we własnej szesnastce i na razie możemy się spodziewać rezultatu podobnego do spotkań faworytów grupy ze Szwecją, czy Polską.

• Dubravka poradził sobie z uderzeniem Sarabii.

• Kwadrans za nami. Hiszpanie lepiej operują piłką, mają przewagę w posiadaniu piłki, ale nie wykorzystali rzutu karnego. Na stadionie słychać gwizdy miejscowych kibiców.

• DUBRAVKA BRONI! Morata źle uderzył na bramkę i słowacki bramkarz uratował swój zespół przed utratą bramki!

• Skriniar faulował Moratę w polu karnym! Jest jedenastka!

• Mamy wideoweryfikację - możliwe, że będzie rzut karny dla Hiszpanii!

• Dubravka pewnie chwycił piłkę po dośrodkowaniu Moreno.

• Hiszpanie rozgrywają piłkę na własnej połowie.

• Zaczynamy spotkanie!

• Zawodnicy wyszli już na murawę z tunelu. Za chwilę usłyszymy hymny obu państw.

• Hiszpańscy kibice narzekają na brak klasowego snajpera. Zawodzą Alvaro Morata i Dani Olmo, a dziennikarze już pytają trenera o ewentualną dymisję. Według Enrique kluczem w starciu ze Słowacją będzie wczesne strzelenie gola.

• Mimo trudnej sytuacji drużyna Luisa Enrique może jeszcze nawet wygrać grupę. Stanie się tak jeśli pokona Słowację, a Szwecja przegra z Polską. Triumf w grupie możliwy będzie także przy remisie Polaków ze Skandynawami. Wtedy La Furia Roja i Szwedzi zakończą rywalizację z pięcioma punktami i o pierwszej lokacie (wobec remisu w bezpośrednim meczu) przesądzi ogólny bilans bramek.

• Hiszpanie są jednym z największych rozczarowań turnieju. Przed ostatnim meczem mieli być pewni awansu, tymczasem ze Słowacją zagrają z nożem na gardle. Po dwóch remisach ze Szwecją 0:0 i Polską 1:1, margines błędu już się wyczerpał. Na La Cartuja zagrają mecz "o wszystko".

• O tym, że Słowacy potrafią zaskoczyć wyżej notowanych rywali boleśnie przekonali się już Polacy. W pierwszej kolejce drużyna Stefana Tarkovicia ograła Biało-Czerwonych 2:1. W kolejnym meczu nasi południowi sąsiedzi minimalnie przegrali ze Szwecją 0:1. Od gry w 1/8 finału dzieli ich punkt zdobyty w Sewilli.

• Stawką spotkania będzie awans do fazy pucharowej Euro 2020. W trudniejszej sytuacji są Hiszpanie, którzy potrzebują zwycięstwa. Słowakom wystarczy remis.

• Witamy na relacji LIVE ze spotkania Słowacja - Hiszpania!

Słowacja - Hiszpania LIVE! Drużyna Enrique gra mecz "o wszystko"

Słowacja - Hiszpania LIVE! Drużyna Enrique gra mecz "o wszystko" ©Aitor Alcalde – UEFA/UEFA via Getty Images (©UEFA)

Słowacja - Hiszpania ONLINE. Stawką spotkania będzie awans do fazy pucharowej Euro 2020. W trudniejszej sytuacji są Hiszpanie, którzy potrzebują zwycięstwa. Słowakom brakuje remisu. Początek meczu w środę 23 czerwca o godz. 18. Relacja na żywo w GOL24.pl!

Euro 2020: Słowacja - Hiszpania ONLINE

Puchacz: Stanowimy kawał drużyny ZOBACZ WIDEO:

Hiszpańscy kibice narzekają na brak klasowego snajpera. Zawodzą Alvaro Morata i Dani Olmo, a dziennikarze już pytają trenera o ewentualną dymisję. Według Enrique kluczem w starciu ze Słowacją będzie wczesne strzelenie gola. - Nie mam wątpliwości, że w dwóch meczach byliśmy lepsi od przeciwników, ale zabrakło nam bramek. Słowacji w najbliższym meczu wystarczy remis, więc będzie ciężko. Mam nadzieje, że uda nam się wcześnie otworzyć wynik, ale to będzie trudne - powiedział trener Hiszpanów.

Przewidywane składy na mecz Słowacja - Hiszpania
Słowacja: Dubravka - Pekarik, Satka, Skriniar, Hubocan - Kucka, Hrosovsky - Haraslin, Hamsik, Mak - Duda
Hiszpania: Simon - Azpilicueta, Laporte, P.Torres, Gaya - Llorente, Busquets, Thiago - Moreno, Morata, Traore

Słowacja - Hiszpania TRANSMISJA TV i STREAM ONLINE

Transmisja na żywo z meczu Słowacja - Hiszpania w TVP 2. W TVP Sport transmisja łączona z meczów Słowacja - Hiszpania oraz Szwecja - Polska. Komentuje duet: Michał Zawacki - Andrzej Strejlau. Przedmeczowe studio poprowadzi Szymon Borczuch, a gośćmi będą: Marek Citko, Jan Mucha i Kazimierz Węgrzyn. W internecie stream bezpłatnie na stronie i w aplikacji TVP Sport. Nasza relacja LIVE od godziny 18:00 - zapraszamy!

18:00 Słowacja - Hiszpania TVP2