Słowacja

2

Hiszpania

1

• Koniec meczu! Sensacja w Żilinie! Słowacja pokonuje obecnych Mistrzów Europy 2-1! Za wspólnie spędzony czas dziękuję, Bartosz Czekała.

• I to Cazorla właśnie ogląda żółtą kartkę za brzydki faul na Stochu.

• Kolejna kartka. Ukarany Gyomber.

• Doliczono 4 minuty.

• Hiszpanie jeszcze atakują, ale nie mogą zaskoczyć słowackiej defensywy.

• Stoch obejrzał jeszcze żółtą kartkę za zdjęcie koszulki po zdobyciu gola.

• Świetna kontra! Duris zagrał do Stocha, a ten strzałem głową pokonał Casillasa! Sensacja coraz bliżej!

• GOOOOL! COŚ NIEWIARYGODNEGO! 2-1!

• Kiss za Kucka.

• Alba świetnie zagrał do Alcacera, który opanował piłkę i wpakował piłkę do bramki bezradnego Kozacika.

• GOOOOL! 1-1!

• Cazorla zastąpił Juanfrana.

• Gra Hiszpanii wygląda fatalnie. Niby to próbują dojść do głosu, ale gospodarze są dzisiaj dobrze dysponowani.

• Kolejny korner dla gości. Wrzutka Fabregasa, ale ponownie pewnie łapie Kozáčik.

• Juanfran przerywa kontrę faulując Hamsika.

• Centra Stocha z rzutu rożnego, pewnie wybijają defensorzy.

• Alcacer za Silve.

• Beznadziejny strzał Juanfrana....... Bez komentarza.

• Fatalne podanie Pique do Alby. Rozpocznie golkiper gospodarzy.

• Kozacik wyłapuje centrę Fabregasa.

• Stoch zmienia na placu gry Maka.

• Pekarik przejmuje piłkę i gospodarze ruszają z kontrą.

• Kolejna zmiana. Pedro za Albiola.

• Hiszpanie atakują, ale bez większego pomysłu na sforsowanie defensywy gospodarzy.

• Duris w miejsce Weissa.

• Słowacja broni się teraz całym zespołem.

• Bosquets zagrał do Juanfrana, ten oddał jeszcze piłkę Fabregasowi, ale jego uderzenie broni Kozáčik.

• Fabregas zagrał do Costy, ten do Iniesty, który oddał jeszcze piłkę Silvie, ale ten fatalnie dośrodkowywał.

• Uderzenie Koke zablokowane.

• Druga połowa rozpoczęta.

• Koniec pierwszej części gry. Do przerwy niespodziewanie Hiszpanie przegrywają ze Słowacją 0-1. Wracamy za 15 minut.

• Powinno być 1-1! Po wrzutce Fabregasa z rożnego do strzału doszedł jeden z Hiszpanów, bramkarz świetnie to obronił, a nie dość, że poradził sobie z tym trudnym uderzeniem głową to obronił jeszcze dobitkę!

• Silva upomniany żółtą kartką za przerwanie kontry.

• Dośrodkowanie Fabregasa z rzutu rożnego piłka przeszła wszystkich graczy w polu karnym.

• Hiszpanie w natarciu, ale Słowacy umiejętnie się bronią.

• Uderzenie Iniesty broni Kozáčik.

• Tym razem kartka dla Hubocana.

• Juanfran dorzucał w pole karne, ale gospodarze oddalają zagrożenie.

• Zaostrzyło nam się to spotkanie, ale brakuje kartek.

• Hiszpania stara się zaatakować, ale gospodarze im na za wiele nie pozwalają.

• Pekovsky uderzał na bramkę - Casillas paruje na róg!

• Słowacja gra mądrze w defensywie i stara się odpierać ataki gości. Na razie wychodzi im to bardzo dobrze.

• Silva do Alby, ale ten nie opanował piłki.

• Zamieszanie w polu karnym gospodarzy, Albiol dopiero za trzecią próbą doszedł do strzału, ale uderzył bardzo źle.

• Rajd Weissa, ale odskoczyła mu piłka w polu karnym.

• Ależ sensacja! Słowacja prowadzi z obecnymi Mistrzami Europy 1-0! Uderzenie Kucki z rzutu wolnego z około 20 metrów. Piłka leciała w środek bramki, ale Casillas źle obliczył tor lotu piłki i futbolówka wpadła do siatki!

• GOOOOOOL! 1-0! KUUUUUUUUCKA!

• Fatalna próba Iniesty z dystansu.

• Świetna wrzutka Fabregasa do Costy, ten musnął piłkę głową, ale ta poleciała nad bramką!

• Powinno być 1-0! Świetne uderzenie Maka i jeszcze lepsza interwencja Casillasa!

• Pekovsky zatrzymał Inieste.

• Zbyt mocne zagranie Weissa do Hamsika.

• Próba Juanfrana, ale zbyt lekka i prosto w bramkarza.

• Dobre zagranie do Costy, ten wywalczył korner, ale z niego nic nie wynikło.

• Pierwsza żółta kartka w tym meczu. Ukarany Kucka.

• Fatalne dośrodkowanie Silvy z rzutu wolnego i od bramki Kozacik.

• Hamsik zatrzymuje atak Hiszpanów.

• Początek spotkania.

• Obydwie reprezentacje na murawie! Czas na Hymny!

• Rezerwowi Hiszpanii: de Gea, Casilla, Azpilicueta, Bartra, Bernat, Carvajal, Santi Cazorla, Raul Garcia, Iturraspe, Rodrigo, Pedro, Paco Alcacer

• Rezerwowi Słowacji: Mucha, Novota, Duris, Guede, Jakubko, Kiss, Michalik, Nemec, Sabo, Sestak, Stoch

• Selekcjoner reprezentacji Słowacji ma do swojej dyspozycji wszystkich najlepszych zawodników. Robert Mak, który na Ukrainie strzelił decydującego o triumfie gola, podkreśla, że jego zespół nie przestraszy się rywali. – Nie będziemy stać i patrzeć się na Hiszpanów. Chcemy z nimi konkurować i sprawić, żeby był to dla nich trudny mecz.

• O tym, że na Słowacji Hiszpanom gra się ciężko wiadomo nie od dziś. W 1997 roku w eliminacjach do mistrzostw świata we Francji zawodnicy z Półwyspu Iberyjskiego wygrali co prawda 2:1 po trudnym meczu, lecz już osiem lat później, w eliminacjach do imprezy w Niemczech Słowacy zdołali wywalczyć remis. Zupełnie inaczej wyglądały mecze, w którym Hiszpanie występowali w roli gospodarzy. Wygrywali wówczas 4:1 i 5:1.

• Witam Państwa na relacji live ze spotkania eliminacji do Mistrzostw Europy w którym Słowacja podejmie Hiszpanie. Zdecydowanym faworytem tej potyczki są obecni Mistrzowie Europy.