Sobański: Miejmy nadzieję, że to będzie dobry prognostyk na przyszłe mecze

Marcin Rogowski
Dominik Sobański dobrze spisuje się w bramce Warty
Dominik Sobański dobrze spisuje się w bramce Warty Jan Hubrich/Polskapresse
- Zrobiliśmy wszystko, aby go wygrać i na szczęście udało się nam to - stwierdził po meczu z Sandecją bramkarz Warty Poznań, Dominik Sobański, który zachował czyste konto.

Dominik Sobański, bramkarz Warty: Zdawaliśmy sobie sprawę jak ważny jest to dla nas mecz. Zrobiliśmy wszystko, aby go wygrać i na szczęście udało się nam to. Myślę, że to wysoka skuteczność, zaangażowanie i dyscyplina taktyczna miały największy wpływ na nasze zwycięstwo. Miejmy nadzieję, że to będzie dobry prognostyk na przyszłe mecze.

Bartosz Wiśniewski, napastnik Sandecji: Ciężko powiedzieć cokolwiek mądrego. Szybko stracona bramka ustawiła mecz. Staraliśmy się szybko podnieść, ale niemrawo nam to wyszło. Szybko stracona druga bramka kompletnie nas dobiła. Mimo to nadal staraliśmy się strzelić bramkę, szkoda że nie udało się zdobyć jej do przerwy. Druga połowa wyglądała podobnie. Dalej graliśmy nieporadnie, a Warta nas kontrowała i gdyby była w tych kontrach skuteczniejsza to skończyłoby się wyżej niż 0:3