SzS
W sobotę zaplanowanych zostało aż siedem meczów szóstej kolejki Campeon.pl Ligi Okręgowej. Jeszcze przed południem rozpoczęły się mecze w Kazanowie i Szydłowcu. Wieczorem z kolei Centrum radom odniosło szóste zwycięstwo z rzędu!

Campeon.pl Liga Okręgowa.

Iłżanka Kazanów - Legion Głowaczów 3:3 (3:1)
Bramki: Kozera 3, Dębski 38, Karls 79 z karnego - Lisiewski 78, 83, Konopka 88 z karnego
Mimo sześciu bramek to było słabe spotkanie.
- To był antyfutbol w wykonaniu obu drużyny. Masa błędów z obu stron - mówił po meczu kierownik zespołu Iłżanki, Zbigniew Owczarek.

Szydłowianka Szydłowiec - Skaryszewianka Skaryszew 2:3 (1:1)
Bramki: Bednarek 9, Mosiołek 60 - Kozicki 35, Orczykowski 80, 85
Jeszcze 10 minut przed końcem spotkania Szydłowianka wygrywała 2;1 I była na najlepszej drodze do zwycięstwa. W 80 minucie Czarek Śledź otrzymał bezpośrednią czerwoną kartkę. rywalom grało się dużo łatwiej i to Skaryszewianka odniosła pierwsze zwycięstwo w sezonie.

Orzeł Wierzbica - Jodła Jedlnia-Letnisko 5:2 (3:1)
Bramki: Miałkowski 2, Szczepanik, Stąpór, Kosela - Cierzuch, Skowroński

Pilica Nowe Miasto - Gryf Policzna 2:5 (2:1)
Bramki: Alot, M. Dąbrowski z karnego, Kutyła, Chwiszczuk 2 dla Gryfu
Sensacyjna druga połowa. Do przerwy to Pilica prowadziła, a po zmianie stron, Gryf zdobył trzy gole i zainkasował komplet punktów!

Proch Pionki - Warka 1:2 (1:0)
Bramka: Szczepański 39 - Wierzbicki 72, Mińkowski 87 z karnego.
Proch: Maik (46 Oko) - Kapusta, Kowalkowski, Jaroszek, Denkiewicz, Nowocień (80 Trzos), Kisiel, Kołodziej (46 Pryciak), Szczepański, Joel Tata (75 Sobieraj), Wnuk.
Warka: Sładkowski - Wierzbicki, Głogowski, Lenarczyk, Witan,, Mińkowski, Majewski (65 Pacholski), Bubiec (55 Ząbkowski), Woźniak (46 Bylak), K. Zieliński.
Od 39 minuty goście grali w osłabieniu po czerwonej kartce. Kacper Zieliński z Warki ostro sfaulował Jakuba Maika. Kopnął go w głowę. Golkiper doznał wstrząśnienia mózgu i wylądował w szpitalu. Zastąpił go Szymon Oko. Po przerwie gospodarze mimo, że grali z przewagą, dali sobie strzelić dwie bramki.

Mazowsze Grójec - Zamłynie Radom 2:2 (1:1)
Bramki: Trojanowski 17, Kubica 81 dla Zamłynia
Zamłynie: Jastrzębski - Rdzanek, Chudziński, Jopek, Ścigała, Turczyk (60 Turczyk), Trojanowski (80 Oziewicz), Stępniewski (70 Szubiński), Bawor, (65 Chodyra), Popiel (46 Woźniak), Kubica.
Radomianie od 51 minuty w osłabieniu, po czerwonej kartce.
W 83 minucie przy stanie 2:2, Mateusz Kubica nie wykorzystał dla Zamłynia rzutu karnego. Jego strzał obronił golkiper gospodarzy.

Centrum Radom - Zawisza Sienno 4:0 (1:0)
Bramki: Paliwoda 14, 59, Kasprzyk 50, Szczepański 64
Centrum: Kula - Wiatrak, Siwak, Budziński, Gutkowski, Szczepański, Grylak, Kasprzyk, Paliwoda, Midziołek, Zakrzewski

Powiślanka Lipsko - Potworów, niedziela godz. 15.