Sokół Ostróda - Widzew Łódź relacja na żywo 16.06.18. Mecz Sokół Widzew wynik meczu live. Najważniejszy mecz sezonu Sokół - Widzew.

(ww)
Po bardzo ciężkim i trudnym meczu Widzew wygrywa w meczu o wszystko z Sokołem Ostróda i awansuje do II ligi!!!

KONIEC MECZU - WIDZEW W II LIDZE

95' Rzut rożny dla Sokoła. PIŁKA WYBITA!!!
93' Wolny znów dla Sokoła. Bramkarz Sokoła w polu karnym... piłka wybita. Aut dla Sokoła.
92' Widzew 3 Sokół 2
Gol dla Sokoła
91' Wolny dla Sokoła, niebezpiecznie... GOL
Widzew prowadzi 3:1

GGGGOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL Świderski

88' Rzut rożny dla Sokoła... kontra!!!
87' Sokół próbuje, Widzew się broni. Będzie groźnie
84' Aut dla Sokoła na wysokości pola karnego Widzewa.
82' Humerski od bramki.
Teraz Michalski fauluje i będzie bardzo groźnie
80' Teraz spieszy się Sokołowi. Ależ nerwowo na murawie.
Świderski !!!! Brawo!!!

77' GGGGGOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL

76' Rzut rożny dla Widzewa.
74' Gramy dalej
Przerwa w grze - uzupełnianie płynów
Kozłowski schodzi z boiska, w jego miejsce Zuziak
69' Widzew nie ma pomysłu na skuteczny atak. Będzie zmiana. Zuziak gotowy do gry.
65' Wolny dla Widzewa - 30 metrów - Michalski w mur.

63'
Głupi faul Falona, zawodnicy Sokoła leżą, by przedłużać i kraść czas.
60' Faule po obu stronach, mnóstwo chaosu.
59' Fatalnie Widzew, nie potrafimy przeprowadzić groźnej, bramkowej akcji.
57' Ależ nerwowo, ależ emocje na boisku w Ostródzie.
53' Widzew w ataku pozycyjnym.
50' Widzew w ataku, ale cała drużyna Sokoła w obronie.
47'

GOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLL MICHALSKI!!!!!

KARNY! dla WIDZEWA
"Widzew grać k... mać" - głośno skandują kibice Widzewa, których ponad 1 tysiąc pojawiło się dziś w Ostródzie.
Widzewiacy już na murawie boiska w Ostródzie.
Koniec pierwszej połowy - Widzew przegrywa jedną bramką i gra, niestety, bardzo słabo.
47' Rożny dla łodzian.
3 minuty - o tyle sędzia przedłuża pierwszą połowę.
45' Rzut rożny dla Widzewa. Obrońcy wybijają.
43' Widzew nie ma pomysłu na akcję ofensywną, atakujemy zbyt małą liczbą zawodników.
41' Znów było niebezpiecznie pod bramka Widzewa. Źle to wszystko wygląda.
39' Sokół powoli, szanuje piłkę. Widzew trochę bezradny w ostatnich minutach, Sokół agresywnie.
Zmiana w Widzewie Mąka schodzi, wchodzi Świderski
36' Dramatyczna sytuacja Widzewa. Łodzianie przegrywają 0:1. Strzał z 14 metrów, Humerski zasłonięty, tylko wzrokiem odprowadził piłkę do siatki.
GOL dla Sokoła!
34' Bardzo niecelnie teraz Kristo, Widzew musi ruszyć do ataku. Gramy za wolno i zbyt przewidywalnie.
32' Rzut wolny dla Sokoła, wrzutka i Humerski na posterunku.
Chwila przerwy na uzupełnienie płynów
29' Wolny dla Widzewa. Wrzutka w pole karne, niestety obrońcy wybijają w pole.
27' Teraz fauli Daniel Maka, na szczęście bez karki.
24' Michalski miał teraz świetną sytuację, ale nie udało się wbić piłkę do bramki, obrońca wślizgiem blokuje strzał.
22' Sokół praktycznie nie dochodzi nawet w rejon pola karnego Widzewa.
20' Widzew się stara, Widzew próbuje, ale na razie bez okazji strzeleckich.
17' Falon z dystansu, ale bramkarz Sokoła łapie.
16' Widzew w ataku pozycyjnym.
15' Rzut rożny dla Widzewa. Wrzutka, piłka przechodzi wzdłuż bramki ale nikt nie zamknął kacji.
13' Żółta kartka dla piłkarza gospodarzy. Mamy rzut wolny na połowie Widzewa.
10' Zmiana we Widzewie. Falon za Pieńkowskiego.
8' Pieńkowski teraz leży na murawie. Chyba jest kkontuzjowany
4' Widzew ma rzut rożny. Dośrodkowanie ale gospodarze wybijają.
2' Wrzutka w nasze pole karne ale Humerski łapie.
1' Zaczynamy!!! Widzew na czerwono, gospodarze na biało.

NA TRYBUNACH GŁOŚNE "RTS RTS RTS"

16:58 - Piłkarze już wychodzą na murawę! Do boju WIDZEW! RTS tylko zwycięstwo!

SOKÓŁ OSTRÓDA - WIDZEW ŁÓDŹ NA ŻYWO! Za chwilę zaczynamy wielki finał!

Godz. 16:50 - Piłkarze już zeszli do szatni. Za chwilę pierwsze jedenastki wyjdą na murawę.

Godz. 16:40 - Trwa rozgrzewka. Widzew dziś zagra na czerwono.

Godz. 16:30 - Dobrze przygotowana murawa na boisku w Ostródzie. Sokół - Widzew, za pół godziny zaczynamy.

Godz. 16:15 - Wszyscy czekają na przyjazd kibiców Widzewa.

SKŁAD WIDZEWA!

Humerski - Kozłowski, Zieleniecki, Sylwestrzak, Pigiel, Michalski, Kristo, Kazimierowicz, Mąka, Pieńkowski, Demjan.
Rezerwowi: Małkowski – Kostkowski, Kwiek, Zuziak, Falon, Stanek, Świderski

Godz. 15:25 - Już za półtorej godziny arcyważny mecz. Zapraszamy na relację live, Sokół Ostróda - Widzew Łódź.

Godz. 15 - Za chwilę podamy skład drużyny Widzewa.

Godz. 14:20 - Do Ostródy specjalnym pociągiem zmierza około 900 kibiców Widzewa. Atmosfera będzie gorąca.

Godz. 14:05 - Piłkarze Widzewa dziś rozegrają bardzo ważne spotkanie. Jeśli chcą wywalczyć awans muszą dziś wygrać. Początek spotkanie o godz. 17.