Southampton FC

0

Liverpool FC

3

• Święci zagrali przyzwoity mecz jednak to podopieczni Brendana Rodgersa zainkasowali 3 punkty i awans w tabeli. świetny mecz rozegrał Luis Suarez. Gol i asysta oraz wywalczony rzut karny. Na St. Mary's Stadium Liverpool pewnie wygyrwa z Southampton. Zespół Mauricio Pochettino był jak dzieci na tle doświadczonych zawodników The Reds! Do następnego razu! Dziękuję za uwagę i to tyle mojej strony. Marcin Tyc Southampton

• Liverpool awansuje na drugą pozycję w tabeli.

• Lee Probert kończy widowisko na St. Mary's Stadium.

• Kapitalny gol z rzutu karnego!

• Rzut karny. Faulowany Luis Suarez. 11-tkę na bramkę zamienia Steven Gerrard! Kapitalmny strzał. Boruc bez szans. Same okno!

• Ostatnie 60 sekund na St. Mary's Stadium

• Morgan Schneiderlin strzela Daniel Agger przyjmuje strzał "na klatę"!

• Jeszcze fauł zalicza Gaston Ramirez

• Southampton po stracie drugiej bramki jakby zapadł się pod ziemię! Nie ten sam zespół który był tak groźny w pierwszej części spotkania!

• Lee Probert przedłuża spotkanie o 4 minuty!

• Za chwillę upłynie regualminowe 90 minut. Liverpool zdaje się kontrolować grę. Wygrana jest juz pewna. Czwarta wygrana z rzędu!

• Gerrard bez gola na St. Mary's Stadium jednak mocno się o niego stara! Gerrard

• Steven Gerrard zagrał brzydko i Lee Probert wyciąga żółty kartonik. Poszkodowany Adam Lallana

• Groźnie Luis Suarez jednak Chambers nie dał sie ograć!

• Zmiana w Liverpool'u. Aspas za Sturridge'a!

• Mignolet wymienia podania z obrońcami.

• Gracze Southampton mają coraz mniej czasu na odrobienie strat. Próba wrzutki z rzutu wolnego jednak piłka opószcza plac gry!

• Artur Boruc ma dziś sporo pracy na lini bramkowej! Artur Boruc

• Kapitalny drybling Chambersa jadnak akcja zostaje przerwana!

• Oraz Wanyama wchodzi za Cork'a!

• Podwójna zmiana w Southampton! Gallagher za Lamberta.

• Luis Suarez przed szansą! Prawą nogą jednak obok bramki!

• Ponownie Suarez z rzutu rożnego. Niecelnie jednak Henderson!

• Luis Suarez chciał wkręcić piłkę z rzutu rożnego jednak pewnie Boruc!

• Steven Gerrard z dystansu! świetna obrona Boruca!

• Luis Suarez przed szansą! Jose Fonte naprawia swój błąd. Sturridge jednak nie trafia.

• Artur Boruc gra na 20 metrze. Na szczęście bezpiecznie! Southampton buduje akcje na swojej połowie!

• Jordan Henderson ogląda żółty kartonik!

• Sturridge przed szansą. Znowu podaje Suarez. Boruc ma dużo szczęścia!

• Rodriguez w polu karnym jednak niedokładnie.

• Atakuje również Liverpool. Daniel Agger w akcji! Daniel Agger

• Adam Lallana próbuje odwrócić losy spotkania jednak obrona The Reds pewnie i czujnie! Lallana

• Asysta Suareza!

• Goollll Raheem Sterling !!! Chwilę temu wszedł na boisko!

• Zmiana w zespole The Reds! Sterling za Coutinho.

• Jordan Henderson świetnie lewą stroną. Liverpool w ataku!

• Martin Skrtel pewnym punktem obrony The Reds. Martin Skrtel

• Kolejny rzut wolny dla Świętych.

• Ponownie Adam Lallana jednak pewnie Daniel Agger

• Tym razem groźnie The Reds jednak Boruc pewnie łapie futbolówkę!

• Adam Lallana rozgrywa naprawdę świetne spotkanie. Jego ataki są bardzo groźne! Czy zakończą się bramką?

• Tym razem o piłkę walczy Gerrard! Gerrard

• Rodriguez wygrywa z Flanaganem jednak strzela niecelnie!

• Adam Lallana centruje, strzela Schneiderlin. Mało celnie jednak!

• Zmiana u gospodarzy. Plac opuszcza Davis, za nigo Ramirez. Liverpool bez zmian!

• Lee Probert rozpoczął właśnie drugą część serialu na St. Mary's Stadium. ciekawe pierwsze 45 minut. Oby kolejne było równie emocjonujące! Zaczynamy

• Na trybunach zasiada Roy Hodgson. Ma kogo oglądać Roy

• Statystki pierwszej połowy lekko na korzyść gospodarzy jednak to goście prowadzą na St. Mary's Stadium Statystyki

• Tak w pierwszej połowie o piłke walczyli Jon Flanagan i kapitan gospodarzy Adam Lallana Walka o piłkę

• Zdobywca jedynego gola Luis Suarez. Zdobywca jedynego gola Luis Suarez.

• Po pierwszej cześći The Reds prowadzą na St. Mary's Stadium. Strzelcem jedynej bramki Luis Suarez

• Lee Probert dolicza dwie minuty do pierwszej cześci spotkania na St. Mary's Stadium

• Simon Mignolet świetnie broni strzał z 5 metrów~

• Jack Cork prawą stroną jednak świety powrót Suareza i pewne wybicie!

• Liverpool zdecydowanie przygasł po zdobyciu bramki. Southampton jakby pewniejszy!

• W ataku Święci jednak Martin Skrtel odcina Chambers'a!

• St. Mary's Stadium aż gotuje się w emocjach! Miejscowi kibice liczą na bramki swojego zespołu. Święci już powinni wyrównać, a nawet prowadzić.

• Morgan Schneiderlin prawą nogą z pola karnego! Niestety nad bramką.

• Strzał Suareza jednak świetnie i pewnie Boruc.

• Teraz czas na gości i Coutinho prawą stroną. Zatrzymany jednak na 30 metrze.

• Święci w ataku radzą sobie naprawdę świetnie.

• Jednak zmiana decyzji sędziego. Nie będzie rzutu rożnego. Z bramki Mignolet

• Jay Rodriguez z 20 metrów i rzut rożny dla gospodarzy!

• Lallana do Rodriguez'a i kolejna ciekawa akcja Świętych.

• Adam Lallana strzela, bląd Skrtela i słupek !!! Cóż za akcja.

• ZA NAMI 30 MINUT CIEKAWEGO MECZU W KTÓRYM OBA ZESPOŁY GRAJĄ SZYBKĄ I CIEKAWĄ PIŁKĘ!

• Strzela Fonte jednak piłke wybija Mignolet.

• Calum Chambers dośrodkowuje jednak piłkę wybija Flanagan. Rzut rożny dla Świętych

• Luke Shaw kontra Martin Skrtel Luke Shaw

• Jeszcze szczęscia próbował Luke Shaw jednak znowu niecelnie!

• Jay Rodriguez lewą stroną, podanie do Lamberta jednak mało dokładne. Piłka wybita przez obrońców The Reds.

• Steven Davis prawą stroną jednak daleko od zagrożenia.

• Southampton jednak wybroniło się. Gracze z Liverpoolu są głodni bramek. Widać to po ich grze ofensywnej!

• The Reds ponownie w ataku. Będzie groźnie. Rzut wolny.

• 100 meczów Suareza w The Reds i kolejna bramka.

• Piękny, techniczny strzał i Boruc bez szans. Liverpool wychodzi na prowadzenie na St. Mary's Stadium.

• Goooooooooooolllll Luis Suarez

• Adam Lallana strzela! Jednak niecelnie. Święci w ataku!

• Brendan Rodgers pokrzykuje na swoich zawodników. Widać nie takie były ustalenia taktyczne.

• Święci radzą sobie bardzo dobrze z atakami The Reds. Sami równiez próbują atakować.

• Rodriguez przed szansą jednak pilką zablkowana w odpowiedniej chwili. Bzie rzut rożny dla Świętych.

• Trzeci rzut różny w odstępie 2 minut. Philippe Coutinho jednak niecelnie. Od bramki Boruc

• Steven Gerrard wrzuca, a Boruc mija się z piłką. Ponownie rzut rożny dla The Reds. Tym razem z przeciwnej strony.

• Sturridge do Suareza! Ile szcześcia!!! Fonte wybija na rzut rożny!

• Adam Lallana lewą stroną, zamieszanie w polu karnym jednak piłka wybita przez Skrtela. Tym razem groźnie pod bramką Mignoleta.

• Jordan Henderson dogrywa do Coutinho jednak piłkę czyści Jack Cork! Było groźnie pod bramką Boruca

• Wymiana piłek między obrońcami, a Borucem! Oj znamy to z historii. Oby tym razem Artur się nie pomylił....

• Oczywiście Liverpool próbuje przejąć inicjatywę od pierwszych minut spotkania. Lewą stroną Suarez jednak zatrzymany na 20 metrze. Na trybunach zasiada Roy Hodgson. Ogląda dziś aż 9 powołanych do kadry narodwej zawodników.

• Pierwszy gwizdek Lee Probert'a i zaczynamy. Powodzenia!

• Obie drużyny wychodzą już na murawę St. Mary's Stadium!

• Czy będziemy dziś oglądać Luis Suarez - ONE MAN SHOW? Początek spotkania juz za niespełna 5 minut! Emocje, emocje i jeszcze raz emocje! To wszystko przed nam! Suarez

• Do spotkania coraz bliżej. Prosto z murawy PRZED MECZEM

• Przed meczem. Pochettino:

Historia spotkań z The Reds nie jest ważna. Dziś to silny zespół z którym będzie ciężko wygrać

Southampton

• Z wizytą w szatni zespołu gości II. Z wizytą w szatni zespołu gości.

• Z wizytą w szatni zespołu gości. Z wizytą w szatni zespołu gości

• Do rozpoczęcia spotkania 45 minut. Znamy juz wyjściowe jedenstki. Znamy również zmienników.
    Ławka rezerwowych:
    Southampton: Gazzaniga, Clyne, Yoshida, Ramírez, Wanyama, Ward-Prowse, Gallagher
    Liverpool: Jones, Toure, Cissokho, Moses, Aspas, Sterling, Teixeira

• Który z tych zawodników zostanie bohaterem dziejszego spotkania? Statystyki

• W siedmiu ostatnich spotkaniach tych drużyn, aż 7 razy wygrywali Święci. The Reds tylko dwa razy!Historia

• Tymczasem piękna pogoda w Southampton. Boisko gotowe na przyjęcie piłkarzy obu drużyn.Southampton - Liverpool LIVE

• W dniu dzisiejszym grały młodzieżowe drużyny Southampton oraz Liverpool. Młodzi Święci wygrali swoje spotkanie z Aston Villa aż 5-0, natomiast Liverpool równie wysoko bo 4-1 z Newcastle United. młodzieżowe drużyny Southampton oraz Liverpoolmłodzieżowe drużyny Southampton oraz Liverpool

• Southampton - Liverpool ! Czy Boruc zatrzyma The Reds? Zapowiedz meczową znajdziecie TUTAJ

• Witam serdecznie na relacji LIVE z meczu 28 kolejki Premier League, gdzie Southampton z Arturem Borucem w bramce na własnym stadionie podejmie Liverpool FC. Zanim jednak zacznie się mecz na St. Mary's Stadium przygotowaliśmy dla Was kilka ciekawych informacji oraz wprowadzenie do meczu. Zapraszam serdecznie! Marcin Tyc