Sparing: CWKS Resovia - Wisła Sandomierz 0:2

Marcin Trzyna
Resovia
Resovia Krzysztof Kapica / Polska Press
Wisła Sandomierz wygrała sparingowe spotkanie z Resovią 2:0. Bramki dla drużyny z Sandomierza zdobyli Mateusz Górny i Mateusz Michalski.

Do przerwy utrzymał się bezbramkowy remis. 10 minut po zmianie stron gola z dystansu zdobył Mateusz Górny. W 82. minucie bramkę na 2:0 strzelił Mateusz Michalski, który dobił piłkę odbitą od poprzeczki po strzale Wojciecha Dziadzio. To pierwsza porażka rzeszowskiej drużyny w zimowych sparingach. Wcześniej drużyna prowadzona przez Szymona Szydełkę wygrał m.in. z Sokołem Nisko, JKS-em Jarosław, Polonią Przemyśl, Stalą Stalowa Wola czy Unią Tarnów.

Wisła Sandomierz zajmuje 15. miejsce w 3. lidze małopolsko-świętokrzyskiej, natomiast Resovia plasuje się na 3. pozycji w 3. lidze lubelsko-podkarpackiej. W następną sobotę Resovia rozegra kolejny sparing, tym razem rywalem rzeszowian będzie Garbarnia Kraków.

CWKS Resovia - Wisła Sandomierz 0:2
Bramki: 55' Mateusz Górny, 82' Mateusz Michalski

źródło: własne / Wisła Sandomierz