Tomasz Kuczyński
Mariusz Pawełek.
Mariusz Pawełek. Andrzej Banas / Polska Press
W meczu sparingowym drugoligowy GKS Katowice przegrał z pierwszoligowym GKS-em Jastrzębie 1:2 (0:1). Mecz rozegrano bez udziału publiczności na bocznym boisku stadionu GieKSy przy Bukowej.

W czerwcu GKS Katowice postanowił nie przedłużyć wygasających kontraktów m.in. z bramkarzem Mariuszem Pawełkiem. Doświadczony golkiper jest bliski angażu w GKS Jastrzębie. W sparingu w Katowicach bronił w II połowie.

GKS Katowice - GKS 1962 Jastrzębie 1:2 (0:1)
Bramki: Łukasz Wroński (90) - Kamil Adamek (14), Adam Żak (55)

GKS Katowice: (I połowa) Szymon Frankowski - Kacper Michalski, Arkadiusz Jędrych, Radek Dejmek, Grzegorz Rogala - Szymon Kiebzak, Maciej Stefanowicz, Michał Gałecki, Marcin Urynowicz, Mateusz Kompanicki - Daniel Rumin.
(II połowa) Bartosz Mrozek - Mateusz Broda, Kacper Tabiś, Grzegorz Janiszewski, Patryk Grychtolik, Dominik Bronisławski (75.Miłosz Poloczek), Adrian Błąd, Łukasz Wroński, Dawid Rogalski, Arkadiusz Woźniak, zawodnik nieznany. Od 64. minuty grali także: Kacper Michalski, Thomas Skiba.

GKS 1962 Jastrzębie: (I połowa) Grzegorz Drazik - Oskar Mazurkiewicz, Bartosz Jaroszek, Michał Bojdys, Daniel Liszka, Patryk Skórecki, Łukasz Norkowski, Marek Mróz, Farid Ali, Jakub Wróbel, Kamil Adamek.
(II połowa) Mariusz Pawełek - Oskar Mazurkiewicz, Adam Wolniewicz, Dawid Gojny, Daniel Liszka, Kamil Jadach, Łukasz Norkowski, Damian Tront, Marek Mróz, Farid Ali, Adam Żak.