Sparing: GKS Tychy - Skra Częstochowa 5:1

ZA
Tomasz Hajto przygotowuje tyszan do rundy wiosennej
Tomasz Hajto przygotowuje tyszan do rundy wiosennej Maciej Gapiński / Polskapresse
W meczu kontrolnym GKS Tychy wygrał ze Skrą Częstochowa 5:1. Sztab szkoleniowy pierwszoligowego klubu przyglądał się dwóm testowanym zawodnikom.

W pierwszej połowie tyszanie zdobyli dwie bramki, obie autorstwa Jakuba Bąka, wypożyczonego z Pogoni Szczecin. Po przerwie na listę strzelców wpisali się Mateuszowie Wrana i Mączyński oraz Damian Nieśmiałowski. Jedynego gola dla Skry strzelił Bartłomiej Rorat.

W GKS-ie Tychy w sparingu wystąpili dwaj testowani środkowi obrońcy Muhamed Omić i Mateusz Wrana. Zabrakło natomiast Mariusza Zganiacza, Marcina Radzewicza i Macieja Kowalczyka, którzy trenowali indywidualnie. Żaden z tych zawodników nie narzeka jednak na poważne urazy.

GKS Tychy - Skra Częstochowa 5:1 (2:0)

Bąk 23’, 27’; Wrana 58’; Mączyński 84’; Nieśmiałowski 85’ – Rorat 48’

GKS Tychy I połowa: Przyrowski - Gieraga, Porębski, Omić, Mączyński - Szczęsny, Biskup, Dymowski, Wodecki - Grzeszczyk - Bąk.
II połowa: Florek - Wawrzynkiewicz, Omić, Wrana, Mączyński - Janik, Biskup (62. Grzybek), Dymowski, Rutkowski - Grzeszczyk - Nieśmiałowski.