Michał Czajka
Głogovia Głogów Małopolski pewnie pokonała KS Metal Gawro Tarnów, ale trener beniaminka 4 ligi podkarpackiej, Adam Wałczyk miał sporo zastrzeżeń do swoich zawodników.

Głogovia już po pierwszej połowie prowadziła 2:0 po dwóch bramkach Krzysztofa Szymańskiego. W drugiej części gry dwa kolejne gole dołożył Łukasz Szczoczarz, ale jednak trener zespołu z Głogowa Małopolskiego miał tym razem trochę zastrzeżeń do swoich zawodników. - Rywal pozwalał nam na dużo i chyba moi zawodnicy trochę ich zlekceważyli - przyznał. - Moi piłkarze doprowadzili dzisiaj do trzech rzutów karnych, a to jest niedopuszczalne - dodał.

Głogovia w pierwszej połowie grała startym ustawieniem (4-4-2), a w drugiej testowała nowe (3-5-2). - Na razie stosujemy oba warianty - jeszcze do końca nie jestem zdecydowany, którym będziemy grali na wiosnę - zakończył Adam Wałczyk.

Głogovia Głogów Młp. - KS Metal Gawro Tarnów 4:2 (2:0)

Bramki dla Głogovii: Szymański dwie, Szczoczarz dwie.