Sparing: Izolator Boguchwała - CWKS Resovia (1:1)

Marcin Trzyna
CWKS Resovia zremisowała na wyjeździe w sparingowym meczu z Izolatorem Boguchwała 1:1. Oba gole padły w drugiej części spotkania. Obie drużyny przygotowują się do rundy wiosennej 3. ligi lubelsko-podkarpackiej.

Sobotni sparing rozegrany został na boguchwalskich Wykopach na boisku z naturalną nawierzchnią. Pierwsza część spotkania zakończyła się bezbramkowym remisem. W 63. minucie Resovia wyszła na prowadzenie po akcji dwóch rezerwowych, którzy weszli na plac gry kilka minut wcześniej. Dawid Bieniasz dośrodkował do Karola Skuby, a ten głową skierował piłkę do bramki Izolatora. To trzeci gol 17-letniego napastnika w zimowych sparingach Resovii.

Rzeszowianie nie cieszyli się zbyt długo z prowadzenia, ponieważ już w 67. minucie wyrównującego gola zdobył Jacek Tyburczy. Pod koniec spotkania piłkę do bramki Izolatora skierował Dawid Bieniasz, jednak arbiter dopatrzył się spalonego i nie uznał tego trafienia.

Izolator Boguchwała - CWKS Resovia 1:1

Resovia: Pietryka - Szkolnik, Makowski, Baran, Wilk - Pyrdek, Domoń, Sadecki, Kaliniec, Adamski. Na zmiany wchodzili: Karol Skuba, Oleg Tabaka, Dawid Bieniasz, Przemysław Pyrdek, Michał Daniel

źródło: @CWKSResovia/własne