Sparing: Lechia Gdańsk - Stomil Olsztyn 4:1

jac
Paweł Buzała trafił do siatki dwa razy
Paweł Buzała trafił do siatki dwa razy Tomasz Bołt/Polskapresse
Udanie w okres przygotowawczy weszła Lechia Gdańsk, która w pierwszym sparingu pokonała pierwszoligowy Stomil Olsztyn 4:1. Formą błysnęli Paweł Buzała i Piotr Grzelczak. Pierwszy strzelił dwa gole, drugi zanotował dwie asysty. Co ciekawe, obaj pojawili się na boisku dopiero po przerwie.

Dwa stadiony i osiem boisk. Ricardinho wylądował w treningowym raju (ZDJĘCIA)

Lechia Gdańsk - Stomil Olsztyn 4:1 (1:1)
Duda 25' Buzała 52' 79' Tuszyński 82' - Kaźmierowski 7'

Żółta kartka: Łazaj
Sparing rozegrano w Gniewinie.

Lechia Gdańsk:
I połowa: _Bąk – Deleu, Janicki, Madera, Pazio – Oualembo, Pietrowski, Zyska, Frankowski, Wiśniewski – Duda.
_II połowa:
Buchalik – Iwanowski, Bąk, Bieniuk, Kutarba – Łazaj, Dawidowicz, Machaj, Grzelczak (87' Kugiel), Tuszyński – Buzała.

Stomil Olsztyn:
I połowa: Skiba - Bucholc, Piotr Głowacki, Dziemidowicz, Remisz, Szymonowicz, Paweł Głowacki, Kun, Lech, Kaźmierowski, Jegliński.
II połowa: Leszczyński - Kolibowski, Mroczkowski, Wypniewski, Żwir, Michałowski, Kun, Łysiak, Tomkiewicz, Łukasik, Lisiecki.