Sparing: ŁKS Łódź - Zawisza Rzgów 2:1 [ZDJĘCIA]

pas/Express Ilustrowany
ŁKS - Zawisza Rzgów 2:1
ŁKS - Zawisza Rzgów 2:1 Krzysztof Szymczak/Polskapresse
W rozegranym w Łodzi meczu kontrolnym ŁKS pokonał 2:1 trzecioligowego Zawiszę Rzgów 2:1. Dwie bramki dla podopiecznych Piotra Zajączkowskiego zdobył Łukasz Staroń.

To trzecioligowcy wyszli na prowadzenie, kiedy w 18. minucie do siatki trafił uderzeniem bezpośrednio z wolnego Marcin Pękała. Jednak jeszcze przed przerwą podopieczni trenera Piotra Zajączkowskiego strzelili dwie bramki. Obie zdobył Łukasz Staroń (41 i 44 minuta).

Wprawdzie był to tylko mecz kontrolny, jednak niósł z sobą pewien ładunek emocjonalny. Przecież walczącym u utrzymanie się zespołem ze Rzgowa opiekuje się Marek Chojnacki, który jeszcze w rundzie jesiennej tego sezonu był szkoleniowcem ŁKS. Popularny ,,Haczyk'' ma do dyspozycji kilku dobrze znanych fanom łodzian piłkarzy, z Michałem Białkiem oraz Sebastianem Przybyszewskim na czele. Zajączkowski ma jeszcze sporo czasu, żeby scementować drużynę, która wiosną ma uratować pierwszoligowy byt. Na razie widać, że wykonuje dobrą robotę.

Łódzki KS - Zawisza Rzgów 2:1

Bramki: Łukasz Staroń 41, 44 - Marcin Pękała 18

ŁKS: (I połowa) Michał Kołba - Damian Pawlak, Adrian Jurkowski, Mariusz Ragaman, Michał Mikołajczyk - Bartosz Biel, Konrad Kaczmarek, Artur Gieraga, Marcel Kotwica - Łukasz Staroń, Piotr Gląba. (II połowa) Karol Domżał - Adrian Łucki, Piotr Wieczorek, Szymon Salski, Artur Bogusz - Dawid Borys, Artur Golański, Dawid Sarafiński, Karol Drągowski - Dariusz Dolewka, Przemysław Kita.