Sparing: Miedź Legnica - FC Hradec Karlove 1:1

jac
Miedź Legnica zremisowała z drużyną z Czech
Miedź Legnica zremisowała z drużyną z Czech PIOTR KRZYZANOWSKI/POLSKA PRESS
W sparingowym spotkaniu Miedź Legnica zremisowała na własnym stadionie ze spadkowiczem z ligi czeskiej, FC Hradec Karlove 1:1 (1:0). Gola dla polskiego pierwszoligowca strzelił z rzutu karnego Tadas Labukas. Mecz oglądało około 1000 widzów.

Miedź Legnica - FC Hradec Karlove 1:1 (1:0)
Tadas Labukas 13' (k.) - David Vanecek 82'

Miedź Legnica:
I połowa: Mateusz Lis - Michał Ilków-Gołąb, Michał Stasiak, Adrian Woźniczka, Rumen Trifonov, Adrian Łuszkiewicz, Adrian Cierpka, Wojciech Łobodziński, Daniel Feruga, Marcin Garuch, Tadas Labukas.

II połowa: Mateusz Lis (69' Dominik Budzyński) - Grzegorz Bartczak, Tomasz Midzierski, Błażej Telichowski, Ireneusz Brożyna, Daniel Keon, Yannick Kakoko, Damian Lenkiewicz, Daniel Feruga (60' Łukasz Garguła), Mateusz Cieślik, Bartosz Ślusarski.