mtr
Marcin Radzimowski
W sobotę Siarka Tarnobrzeg rozgrywała w Kraśniku sparingowe spotkanie z miejscową Stalą. Mecz wygrali podopieczni Grzegorza Opalińskiego.

Siarka już w 4. minucie objęła prowadzenie - na listę strzelców wpisał się Paweł Wolski. W 35. minucie na 2:0 podwyższył Bartosz Sulkowski, który wykorzystał "jedenastkę". Rzut karny został podyktowany po faulu na Arkadiuszu Gajewskim. "Gaja" tuż przed przerwą strzelił gola na 3:0 - napastnik tarnobrzeżan dobił uderzenie Sulkowskiego z rzutu wolnego.

Gospodarze po zmianie stron zdobyli gola z karnego - jak się później okazało, było to trafienie honorowe. Do bramki "Siarkowców" powrócił Hieronim Zoch, którego zabrakło m.in. w ostatnim sparingu z Koroną Rzeszów (Siarka przegrała 0:1).

Drużynę z Tarnobrzega czeka jeszcze sparing z Lewartem Lubartów, beniaminkiem 3. ligi, gr. IV.

Stal Kraśnik - Siarka Tarnobrzeg 1:3 (0:3)

Bramki dla Siarki: Wolski 4, Sulkowski 35-karny, Gajewski 45

* Piłkarzy oceniamy w skali 0-10 przy co najmniej 20-minutowym występie na boisku. Klasyfikujemy tych, którzy rozegrali minimum 2/3 spotkań sezonu.

XXIII Ranking Nowin. Najlepiej oceniani w 1 i 2 lidze. Nowy ...

Konferencja prasowa po meczu Korona Kielce - Radomiak Radom 4:0