Sparing. Sokół Nisko okazał się lepszy od rezerw Stali Mielec

Michał Czajka
Stal II Mielec przegrała z Sokołem Nisko. Trener mielczan, Damian Skiba nie był zadowolony z przebiegu drugiej połowy.

W pierwszej połowie lepsza była drużyna z Mielca. - Właściwie można powiedzieć, że dominowaliśmy, ale niestety brakowało skuteczności i zdobyliśmy tylko jedną bramkę, a na dodatek Sokół tuż przed przerwą wyrównał - powiedział po spotkaniu Damian Skiba, trener Stali. - W drugiej niestety znowu przegraliśmy - stało się dokładnie tak, jak w meczu z Igloopolem - dodał.

Po raz kolejny mielczanie zagrali na dwie "11". - To już ostatni raz, od najbliższego sparingu przygotowujemy się ściśle pod ligę i ci zawodnicy, których widzę w podstawowym składzie będą grali ok 60-70 minut - przyznał trener Stali.

Wśród mielczan brakowało 3-4 zawodników, na których liczy trener Skiba w rundzie wiosennej. - Wszyscy pojechali z pierwszą drużyną do Turcji - wyjaśnił.

Stal II Mielec - Sokół Nisko 2:3 (1:1)

Bramki: Kiełbasa, samobój - Damian, Juda, Patryk Wąs, Wojciech Tyczyński.

Sokół: Drozd - Tabaka, Więcław, Wojtak, Buda - Drelich, Szewczyk, Miśko, Tyczyński - Juda, Tur.
Z ławki weszli: Partyka, Lewiński, Łyko, Wąs, Szpyra, Serwan.