Sparingi. Arka Gdynia - Crvena zvezda Belgrad 2:3. Porażka z uczestnikiem Ligi Mistrzów

Jacek Czaplewski
od 16 lat
Sparingi. Drugi mecz kontrolny za Arką Gdynia. Drużyna żółto-niebieskich nieznacznie przegrała w Turcji z liderem i aktualnym mistrzem ligi serbskiej (a także uczestnikiem fazy grupowej Ligi Mistrzów), Crveną zvezdą Belgrad 2:3. Z powodu kontuzji boisko opuścił Rafał Siemaszko.

Arka Gdynia - Crvena zvezda Belgrad 2:3 (2:1)
Bramki: Zbozień 24', Samanes 45' - Degenek 24', bramka samobójcza 62', Vukanović 74'
W 74 minucie Steinbors obronił jedenastkę.

Arka Gdynia do 65 minuty: Steinbors - Zbozień, Maghoma, Marić, Marciniak - Deja - Jankowski, Nalepa, Vejinović, Młyński - Serrarens.
Od 65 minuty: Steinbors - Olczyk, Helstrup, Danch, Wawszczyk, Kopczyński, Samanes, da Silva, Budziński, Mihajlović, Siemaszko (83' Antonik).

Crvena zvezda Belgrad:
I połowa: Borjan - Gajić, Degenek, Milunović, Rodić, Vulić, Ivanić, Ben, Garsija, Krstović, Pavkov.
II połowa: Vasiljević - Gobeljić, Babić, Pankov, Petrović, Nikolić, Simić, Vukanović, Gavrić, Tomane, Boaći.

Ekstraklasa transfery. Wszystkie zimowe TRANSFERY w PKO Ekst...