Sparingi. Legia Warszawa - Legionovia Legionowo 1:2. Czerwona latarnia 2 ligi lepsza od lidera ekstraklasy

Jacek Czaplewski
Legia przegrała sparing z ostatnią drużyną 2 ligi
Legia przegrała sparing z ostatnią drużyną 2 ligi Bartek Syta
Korzystając z przerwy na mecze międzynarodowe Legia Warszawa rozegrała sparing. Nie skończył się on po myśli trenera Aleksandra Vukovicia. Przy Łazienkowskiej stołeczna drużyna przegrała z czerwoną latarnią 2 ligi, Legionovią Legionowo 1:2 (0:1).

Najważniejsze momenty sparingu:

21 minuta - Akcję Luquinhasa wieńczy celnym strzałem Niezgoda.
29 minuta - Po sprawnej kontrze Więdłocha otrzymuje piłkę w polu karnym i nie myli się stając oko w oko z Cierzniakiem.
33 minuta - Seria strzałów Legii zakończona interwencjami Błesznowskiego.
42 minuta - Celne uderzenie Wieteski po zagraniu Praszelika.
45 minuta - Praszelik marnuje szansę po dwójkowej akcji Luquinhasa i Wszołka.
60 minuta - Próbuje Astiz, lecz bez efektu. Strzał obronił bramkarz.
62 minuta - Janković zmarnował okazję sam na sam. Kopnął nad bramką.
69 minuta - Agra uderza mocno z dystansu, lecz obija poprzeczkę.
72 minuta - Rocha fauluje w szesnastce, a jedenastkę wykorzystuje Janković.
89 minuta - Astiz marnuje okazję na kontaktową bramkę. Z paru metrów główkował nad poprzeczką.
92 minuta - Włodarczyk ustala wynik na 1:2, dobijając próbę Mosóra.

Legia Warszawa - Legionovia Legionowo 1:2 (0:1)
Bramki: Włodarczyk 92' Więdłocha 29', Janković 72' (k.)
Żółte kartki: Cielemęcki

Legia Warszawa: Cierzniak (46' Muzyk) - Stolarski, Lewczuk (46' Astiz), Remy, Rocha (75' Kostorz) - Wieteska (46' Mosór), Praszelik - Wszołek (46' Łakomy), Luquinhas (46' Agra), Kostorz (65' Cielemęcki) - Niezgoda (46' Włodarczyk).

Legionovia Legionowo (skład wyjściowy) Błesznowski - Zembrowski, Waleńcik, Straus - Będzieszak, Imiela, Zaklika, Janković, Pietraszkiewicz - Małek, Więdłocha

Źródło: własne/legia.com

Marcin Wasilewski będzie następny? Polscy piłkarze, którzy m...