Sparingi: ŁKS Łódź rozbił Neftczi Baku. Dublet Hiszpana Samu Corrala

krk
Samu Corral już strzelał dla KS
Samu Corral już strzelał dla KS ŁKS Łódź
Pewne zwycięstwo ŁKS Łódź w pierwszym sparingu. Łodzianie w meczu kontrolnym rozegranym w Turcji rozstrzelali wicemistrza Azerbejdżanu Neftczi Baku 4:0. Dwie bramki dla ŁKS-u zdobył nowy napastnik Samu Corral. Do siatki trafiali też Przemysław Sajdak i Łukasz Sekulski z rzutu karnego.

Drużyna Kazimierza Moskala w Turcji rozegra jeszcze pięć sparingów. Rywalami łodzian będą rumuńska Astra Giurgiu (19 stycznia), ukraińskie Zoria Ługańsk (22 stycznia) i Worskła Połtawa (25 stycznia) oraz serbskie Napredaka Krusevac (28 stycznia) i Proletera Nowy Sad (31 stycznia).

ŁKS Łódź - Neftczi Baku 4:0

Bramki: Samu Corral 7, 38, Przemysław Sajdak 60, Łukasz Sekulski 72 (k)

ŁKS Łódź: (I połowa) Arkadiusz Malarz - Artur Bogusz, Maksymilian Rozwandowicz, Maciej Dąbrowski, Adrian Klimczak - Adam Ratajczyk, Łukasz Piątek, Maciej Wolski, Ricardo Guima, Dani Ramirez - Samu Corral. (II połowa) Dominik Budzyński - Jan Grzesik, Maciej Dąbrowski (61 Maksymilian Rozwandowicz, 83 Artur Sójka), Jan Sobociński, Tadej Vidmajer - Przemysław Sajdak, Dragoljub Srnić, Pirulo, Jakub Wróbel, Michał Trąbka - Łukasz Sekulski.

Neftczi Baku: Səlahət Ağayev - Anton Krywociuk, Vojislav Stanković, Namiq Ələskərov, Emin Mahmudov, Vangélis Platellas, Saman Nariman Jahan, Ömər Buludov, Naby Sylla, Mamadou Kane, Wilde-Donald Guerrier.

Samochody największych gwiazd sportu! Czym jeżdżą Cristiano ...

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani