Spartak Moskwa

2

Legia Warszawa

3

• Lepsza gra Legii Warszawa w drugiej połowie dała Legionistom upragniony awans. Niemożliwe stało się możliwe. Już po 30 minutach warszawianie przegrywali 2-0, żeby wygrać w rezultacie 3-2. W Warszawie wielka feta, sukces jest olbrzymi ! Niedługo będziecie mogli przeczytać relację pomeczową. Za uwagę dziękuje Mateusz Kopczyński. Do usłyszenia.

• KONIEC !! Mamy drugiego pucharowicza w fazie grupowej Ligi Europejskiej ! Awans dała Legii bramka Janusza Gola w doliczonym czasie gry.

• Ostatnia zmiana w Legii. Rzeźniczak za świetnego dzisiaj Rybusa.

• GOOOOOL DLA LEGII WARSZAWA !!! 3-2 !!! GŁOWĄ GOLA STRZELIŁ ... JANUSZ GOL !! LEGIA PRZECHODZI DALEJ !!!

• 3 minuty doliczył arbiter do regulaminowego czasu gry.

• Dobrze ustawiony Michał Żewłakow wybija głową dośrodkowanie prawą stroną boiska. Chwilę potem świetne podanie z lewej strony boiska do Kirilla Kombarova i ... nie sięgnął piłki ! Chyba będzie dogrywka.

• Groźny atak Rosjan. Piłkarze ze stolicy Moskwy nie potrafią jednak dobrze wykończyć akcji i znowu przy piłce Legioniści.

• Żyro po kilkunastu sekundach od momentu wejścia na boisko został ukarany żółtą kartką za brzydki faul.

• Michał Żyro zastąpi swojego imiennika - Michała Kucharczyka.

• Legia wychodzi z kontrą, dobry rajd prawym skrzydłem Rybusa, obrońcy Spartaka w aut.

• Gol posłał bardzo długą piłkę do Ljuboji, ten złapany na spalonym.

• Powinien być rzut karny dla Spartaka. Jeden z obrońców Legii spóźnił się ze wślizgiem, sędzia nie dopatrzył się faulu i nie odgwizdał "jedenastki". Słychać gwizdy z trybun.

• Faul Vrdoljaka, szybko wznowiona gra z rzutu wolnego, strzał wybroniony przez Kuciaka.

• Dobre podanie do Kucharczyka, jednak młody Polak przegrywa walkę o piłkę z Rodriguezem.

• Wracający na własną połowę Ohayon faulował na środku boiska gracza Spartaka.

• Dzyuba z przewrotki nie trafia czysto w piłkę, ta potoczyła się do Kirilla Kombarova, który strzela bardzo blisko słupka !

• Kontuzjowany Inaki Astiz opuszcza plac gry, zastąpi go Moshe Ohayon.

• Z trybun słychać wulgarne okrzyki skierowane do polskiej drużyny.

• Rybus prostopadle do Ljuboi, ten w akcji sam na sam z bramkarzem i ... trafia prosto w Dykana ! Serb mógł lepiej wykańczać albo podawać do lepiej ustawionego Kucharczyka.

• Ładna gra kombinacyjna Spartaka, po centrze prostopadle Kombarov, jednak w polu karnym nikt nie zamykał akcji.

• Dobra próba Kucharczyka z dystansu, źle interweniował Dykan, ale w dalszym ciągu na tablicy wyników mamy 2-2.

• Legia trochę spuściła z tonu, Spartak zaczyna przejmować inicjatywę.

• Świetne podanie w polu karnym Dzyuby do Emenike, uprzedził go Kuciak.

• Olbrzymi błąd Kucharczyka, który traci piłkę na środku boiska. Z kontrą 2 na 2 wychodzą gracze Spartaka, dobre uderzenie wybronił jednak Kuciak. Z rzutem rożnym poradziła sobie Legia.

• Indywidualnie Ljuboja prawą stroną boiska, obrońca Spartaka nabity i rzut rożny dla Legii. Rybus niecelnie dośrodkowuje.

• Astiz znowu czysto, jednak przy piłce cały czas Rosjanie.

• Świetna interwencja Kuciaka po niezwykle groźnym uderzeniu Kirilla Kombarova ! Piłka wyszła na rzut rożny, jednak z dośrodkowaniem poradziła sobie obrona warszawskiej Legii.

• Z bardzo dobrą kontrą wychodzili Legioniści, piłkę stracił Kucharczyk.

• Astiz ubiegł dogranie do Emenike i piłka w posiadaniu Legii.

• Na murawie leży Sheshukov.

• I rozpoczęła się druga połowa.

• Rozgrzewają się piłkarze obu drużyn na murawie. Zaraz rozpocznie się druga połowa.

• Arbiter tego emocjonującego spotkania zakończył pierwszą połowę. Świetny mecz na Łużnikach. Spartak jest zdecydowanie częściej przy piłce, jednak to Legioniści sprawiają wrażenie drużyny, która chce awansować i przejść dalej. Do usłyszenia za 15 minut.

• Vrdoljak świetnie do Rybusa, Rybus do Ljuboi, zamieszanie w polu karnym, do piłki dopada Rybus i niestety nie trafił w piłkę.

• GOOOOOOOOL !!! RYBUS Z 30 METRÓW STRZELA BRAMKĘ DLA LEGII !!! Niesamowite uderzenie pomocnika warszawian !! Mamy wyrównanie i Legia dalej w grze !

• Spartak długo przy piłce, Legia odbiera piłkę, Rosjanie natychmiast przejmuje piłkę z powrotem, długie podanie do napastnika rosyjskiej drużyny, ten nie dochodzi do piłki i po zgraniu głową Żewłakowa futbolówka w rękach Kuciaka.

• Rybus przedzierał się prawym skrzydłem i został faulowany blisko pola karnego. Krótkie podanie z rzutu wolnego do Wawrzyniaka, ten gdyby trochę celniej uderzył mógłby uradować fanów Legii i wyrównać!

• Na Łużnikach oglądamy bardzo emocjonujący mecz. Legia potrzebuje tylko jednej bramki, ady doprowadzić do wyrównania w dwumeczu.

• GOOOOOL !!! Gol kontaktowy dla LEGII WARSZAWA !!! Akcja z prawej strony boiska, podanie Rybusa, Ljuboja próbował uderzenia, ale do piłki doszedł Kuczarczyk, który świetnie uderza i mamy 2-1 ! Jeszcze nie wszystko stracone.

• GOOOOOL !!! Dmitri Kombarov pewnie w prawy róg bramki. 2-0 dla Spartaka.

• Emenike do niepilnowanego Kombarova, ten uderza i dobrze broni uderzenie Kuciak. Z rzutu rożnego Spartak i w polu karnym pada Kombarov faulowany przez Borysiuka ! Fatalny błąd Legii, jedenastka.

• Mogło być 1-1 !! Wawrzyniak uderzał z dystansu, piłka po nogach obrońcy trafia w poprzeczkę i wychodzi na rzut rożny. Dobra wrzutka i Jędrzejczyk z bliska nie potrafi pokonać bramkarza Spartaka i mamy znowu rzut rożny. Kolejny stały fragment gry jednak nieudany i moskwianie wybijają piłkę przed siebie.

• Idealne dośrodkowanie z prawej strony boiska do świetnie ustawionego Dzyuby, ten bardzo groźnie uderzał głową, piłkę przed siebie paruje Kuciak. Akcja została przerwana, ponieważ sędzia liniowy zasygnalizował spalonego.

• Legia dłużej utrzymuje się z piłką na połowie moskiewskiej drużyny, jednak po niecelnym podaniu Wawrzyniaka piłkę przejmuje Spartak. Legia szybk naprawia błąd, Kucharczyk z lewego skrzydła kiepsko podawał do Ljuboji i przy piłce Rosjanie.

• Kucharczyk z 40 metrów zdecydował się na strzał z woleja, piłka przeleciała wysoko nad bramką.

• Na skraju pola karnego Legii Spartak ma rzut wolny. Dmitri Kombarov strzela po ziemi, jednak Kuciak pewnie złapał piłkę w ręce.

• Identyczny jak w pierwszym meczu błąd popełnił w tej sytuacji Jakub Wawrzyniak. Legioniści nie wyciągnęli lekcji. Wawrzyniak pozwolił, by Kombarov wybiegł mu zza pleców i zamknął akcję na długim słupku.

• GOOOOOL !!! Bramkę strzelił Kirill Kombarov. Po błędzie Astiza piłkę przejął Emenike, który odegrał do Kombarova, ten płasko strzelił i po nieudanej interwencji Kuciaka gol dla Spartaka. 1-0 i Legia musi strzelić 2 bramki, żeby awansować.

• Spartak wymienił kilkanaście podań na połowie Legii Warszawa, ale niecelne dośrodkowanie wybił Jędrzejczyk.

• Groźna akcja Spartaka, jednak do piłki nie doszedł niepilnowany Kombarov, którego ubiegł Wawrzyniak.

• Na trybunach jednak niewielka, 50-osobowa grupa kibiców polskiego zespołu.

• Rybus z rzutu rożnego, wybija defensor Spartaka. Akcję zamykał Janusz Gol, który strzelał z dystansu bardzo niecelnie.

• W środku pola faulowany Ljuboja.

• Sędzia zagwizdał po raz pierwszy.

• Na murawę boiska wchodzą zawodnicy obu zespołów. Legia w biało-czarnych strojach, Spartak na czerwono-biało. Legia bez swoich kibiców stoczy ciężki bój o fazę grupową Ligi Europejskiej.

• Czy sztuczna murawa przeszkodzi Legii w odniesieniu korzystnego rezultatu ? Czy faworyzowany Spartak postawi kropkę nad i ? Zaraz zaczynamy !

• Legia dzisiaj zagra bez dwóch kluczowych piłkarzy - Radovicia oraz Manu. W bramce zadebiutuje pozyskany z FC Vaslui Dusan Kuciak.

• Według bukmacherów zdecydowanym faworytem jest rosyjska drużyna.

• Witam Państwa. Relację z rewanżowego spotkania Legii Warszawa ze Spartakiem Moskwa poprowadzi dla Was Mateusz Kopczyński. Za niespełna 40 minut zacznie się mecz na Łużnikach. Serdecznie zapraszam.