Spartakus Daleszyce pokonał Naprzód Jędrzejów

DW
Pierwsza połowa ustawiła mecz, według trenera Kozubka.
Pierwsza połowa ustawiła mecz, według trenera Kozubka. Damian Wiśniewski
Spartakus Daleszyce wygrał pierwszym mecz w sezonie. U siebie pokonał Naprzód Jędrzejów 2:1.

Spartakus Daleszyce - Naprzód Jędrzejów 2:1 (2:0)
Bramki:
Karol Skrzypek 11, Mariusz Maciejski 45 - Patryk Kowalczyk 85.
Spartakus: Mariusz Trela - Pietrzyk, Cielibała, Stefański, Krzysztof Trela (73. Kawiński) - Siwonia (63. Kosmala), Skrzypek, Wołowiec, Raczyński - Wychowaniec - Maciejski (80. Staszewski)
Naprzód: Majcherczyk - Butenko, Olszewski, Bęben (67. Celary), Radziszewski - Borzęcki (72. Foremnik), Tekiel (80. Strzeszkowski), Kowalczyk, Owczarek - Blicharski (60. Osiński), Równicki (60. Kasza).

Spadkowicz z trzeciej ligi po porażce w pierwszej kolejce tym razem zdołał zdobyć komplet punktów.

Spartakus pokonał Naprzód Jędrzejów prowadzony przez byłego piłkarza Korony Kielce, Dariusza Kozubka. Według niego, mecz ustawiła pierwsza połowa w wykonaniu obu drużyn.

- Pierwsza połowa ustawiła spotkanie. Bramki straciliśmy ze stałego fragmentu i kontry. Chcieliśmy zmienić wynik, ale mimo sytuacji strzeliliśmy tylko jednego gola - powiedział nam po meczu.