Sprawdź wyniki weekendowych meczów grupy 2 piłkarskiej klasy...

Sprawdź wyniki weekendowych meczów grupy 2 piłkarskiej klasy A

dor

Echo Dnia Świętokrzyskie

Aktualizacja:

Echo Dnia Świętokrzyskie

Sprawdź wyniki weekendowych meczów grupy 2 piłkarskiej klasy A
Sprawdź wyniki weekendowych meczów grupy 1 świętokrzyskiej piłkarskiej klasy A
Sprawdź wyniki weekendowych meczów grupy 2 piłkarskiej klasy A
POLUB NAS NA FACEBOOKU. NAJWIĘCEJ INFORMACJI O ŚWIĘTOKRZYSKIM SPORCIE NA:


Wierna II Małogoszcz - Jawornik Gorzków 1:1 (0:1)
Bramka: Konrad Wijas 70 - Mateusz Pobiega 32.

Dąb Nagłowice - Wisła Nowy Korczyn 3:3 (0:3)
Bramki: dla Wisły Rafał Charyga 1, 16, Michał Krzemiński 35.

Nidzica Dobiesławice - Piaskowianka Piaski 1:0 (0:0)
Bramka: Michał Ślaski 60.

Gród Wiślica - Partyzant Wodzisław 1:2 (0:0)
Bramki: Patryk Klepacz 55 - samobójcza 63, Łukasza Zasada 65.
Partyzant: Garczarczyk - Zasada, Koziara, Burek, Strasz - Bielecki, Baran (80. Słoka), Łebek (63. Hola), Dyczkowski - Ziółkowski, Słonina (65. Objosło, 89. Stencel).

Zryw Skroniów - Nida Oksa 0:0

Nida Sobków - Zieleń Żelisławice 2:2 (1:1)
Bramki: dla Nidy Łukasz Laskowski 12, Wiktor Wojciechowski 61 z karnego.




ZOBACZ TEŻ: Kieleckie WAGs – kobiety gwiazd PGE Vive Kielce [ZDJĘCIA]



POLECAMY RÓWNIEŻ:


Kamil Stoch zdobył kryształową kulę Pucharu Świata. ZOBACZ



Mocna delegacja Wisły! Jedenastka 28. kolejki Ekstraklasy



Najbardziej wartościowi polscy piłkarze [TOP 20]


Zimowe igrzyska Pjongczang 2018 - NAJLEPSZE ZDJĘCIA





Komentarze

Dodajesz komentarz jako: Gość

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

Liczba znaków do wpisania:

zaloguj się

Wyniki

Herb godpodarza Herb gościa
Brak danych
Więcej

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
Eliminacje Ligi Mistrzów
Eliminacje Ligi Europy
1 Legia Warszawa Live 37 44 21 10 6 70-31
2 Jagiellonia Białystok Live 37 42 21 8 8 64-39
3 Lech Poznań Live 37 42 20 9 8 62-29
4 Lechia Gdańsk Live 37 42 20 8 9 57-37
5 Korona Kielce Live 37 28 14 5 18 47-65
6 Wisła Kraków Live 37 26 14 6 17 54-57
7 Pogoń Szczecin Live 37 25 11 13 13 51-54
8 Bruk-Bet Termalica Nieciecza Live 37 25 13 7 17 35-55
Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
Spadek do 1. ligi
1 Zagłębie Lubin Live 37 34 14 11 12 51-45
2 Piast Gliwice Live 37 31 12 10 15 45-54
3 Śląsk Wrocław Live 37 29 12 10 15 49-52
4 Wisła Płock Live 37 28 12 11 14 49-57
5 Arka Gdynia Live 37 24 10 9 18 44-60
6 Cracovia Live 37 24 8 15 14 45-52
7 Górnik Łęczna Live 37 22 9 10 18 47-63
8 Ruch Chorzów Live 37 19 10 8 19 42-62
Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
Awans do grupy mistrzowskiej
Miejsce w grupie spadkowej
Ruch Chorzów został ukarany odjęciem czterech punktów za zaległości finansowe
1 Legia Warszawa Live 37 73 21 10 6 70-31
2 Jagiellonia Białystok Live 37 71 21 8 8 64-39
3 Lech Poznań Live 37 69 20 9 8 62-29
4 Lechia Gdańsk Live 37 68 20 8 9 57-37
5 Zagłębie Lubin Live 37 53 14 11 12 51-45
6 Wisła Kraków Live 37 48 14 6 17 54-57
7 Korona Kielce Live 37 47 14 5 18 47-65
8 Wisła Płock Live 37 47 12 11 14 49-57
9 Pogoń Szczecin Live 37 46 11 13 13 51-54
10 Śląsk Wrocław Live 37 46 12 10 15 49-52
11 Piast Gliwice Live 37 46 12 10 15 45-54
12 Bruk-Bet Termalica Nieciecza Live 37 46 13 7 17 35-55
13 Cracovia Live 37 39 8 15 14 45-52
14 Arka Gdynia Live 37 39 10 9 18 44-60
15 Ruch Chorzów Live 37 38 10 8 19 42-62
16 Górnik Łęczna Live 37 37 9 10 18 47-63

Waszym zdaniem

Kto zostanie mistrzem Polski sezonu 2018/2019?