Mecz SSC Napoli - FC Barcelona ONLINE. Gdzie oglądać w...

SSC Napoli

1

FC Barcelona

1

• Koniec spotkania! Barcelona bez zaliczki, ale z korzystnym wynikiem w kontekście rewanżu. Nas na pewno cieszy asysta Zielińskiego i przyzwoite wejście Milika.

• Trwa trzecia z czterech doliczonych minut.

• Na boisku zwija się z bólu Pique. Są obok niego medycy.

• A Vidal wylatuje z boiska za dwie żółte!

• Mieliśmy spięcie na boisku. Ruiz otrzymuje kartkę.

• Fati w miejsce Griezmanna.

• Zbliżamy się do końca meczu. Barcelona naciska. Ma kolejny rzut rożny.

• Griezmann przytrzymał Insigne. Żółta kartka - zasłużona.

• Zaskoczenie. Napoli oddało cztery celne strzały. Barcelona? Tylko jeden!

• W miejsce Demme pojawił się Allan. Napoli wykorzystało właśnie komplet zmian. Barcelona ma jeszcze dwie.

• Politano w miejsce Callejona.

• Tym razem Griezmann pogubił się w akcji. Stracił piłkę w polu karnym. Vidal niepocieszony. Czekał na zagranie.

• Barcelona wymieniła 573 podania. Dla porównania Napoli niecałe 300.

• Messi również został ukarany żółtą kartką.

• Ofiarna interwencja Ospiny! Jedną ręką wybił piłkę po płaskim zagraniu Vidala. Niestety ucierpiał.

• Ależ okazja dla Napoli. Ter Stegen broni groźny strzał Callejona z okolicy dziesiątego metra. Podawał Milik.

• Kartka dla Insigne.

• Griezmann dostał podanie w polu karnym od Semedo. Spalonego nie było, więc zaczynamy od środka!

• GOOOOOOOOOOOL! Wyrównanie. Griezmann!

• Arthur wszedł za Rakiticia.

• Na boisku pojawił się Milik! Zmienił Mertensa.

• Barcelona próbuje już wrzutek w szesnastkę. Dwie ostatnie okazały się nieudane. Piłka w rękach Ospiny.

• Gra się zaostrza. Kartkę otrzymał Busquets.

• Fatalna połowa w wykonaniu Griezmanna:

• Obraz gry raczej nie ulegnie zmianie. Barcelona dalej wymienia masę podań. A Napoli cierpliwie czeka...

• Gramy dalej. Od środka wznowiło Napoli. Szykują się wielkie emocje!

• Koniec pierwszej połowy. Piłkę miała Barcelona, ale gola strzeliło Napoli. Wraccamy za kwadrans z nadzieją na wejście Milika.

• Nie takie numery z Ospiną. Vidal próbował go lobować. Bez powodzenia.

• Niecelna próba ze strony gospodarzy. Dogrywał Callejon.

• Pressing ze strony Napoli. Akcję kończy gwizdek sędziego. Brych doszukał się faulu Busquetsa.

• Barcelona złapana na spalonym po wznowieniu z autu. Gra jej się dzisiaj w ogóle nie klei.

• Hamsik dogoniony. 121 bramek Mertensa:

• Chwila przerwy w grze. Ucierpiał Rui.

• Kapitalne sceny na San Paolo. Napoli wreszcie opuściło własną połowę i od razu objęło prowadzenie. Duża w tym zasługa Zielińskiego. Polak przechwycił piłkę, a potem dograł ją do Mertensa, który z okolicy pola karnego oddał precyzyjny strzał. 1:0!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Mertens po podaniu Zielińskiego!

• Messi zatrzymany przed polem karnym! Próbował odgrywać na czystą pozycję do Griezmanna.

• 66 procent posiadania piłki po stronie Barcelony. Drużyna z Katalonii przebiegła 28 kilometrów. To o 3 mniej od Napoli.

• Faul Busquetsa na Demme. Kartki brak.

• Jeżeli oglądaliście Borussia - PSG to ten mecz jest zupełnie inny. Nie ma tu żadnej wymiany ognia. Napoli okopane, Barcelona niby naciera, zdobywa przestrzeń, ale nie oddaje strzałów.

• Vidal głową zgrywa do Griezmanna - niecelnie. Niewykluczone, że Barcelona wymieni dzisiaj z 1000 podań.

• Zablokowany strzał Barcelony. Przed polem karnym jest bardzo ciasno.

• Jęk zawodu na stadionie. Po akcji Callejona futbolówka ląduje w rękach ter Stegena.

• Pique w polu karnym przerwał akcję Mertensa. Czysty wślizg.

• Napoli ma duży kłopot z opuszczeniem własnej połowy. Piłkę traci nawet pod własną szesnastką.

• W odpowiedzi Mertens. Belg uderzył po koźle, lecz w bramkarza.

• Wysoko, daleko obok bramki. Fatalny strzał Messiego zza szesnastki. Uderzył tak jak nasi ligowcy!

• Posiadanie piłki mniej więcej w stosunku 80 - 20 na korzyść "Dumy Katalonii". Widowni się to nie podoba. Słyszymy gwizdy.

• Tempo na razie senne. Gospodarzom nie zależy na odkryciu się. Oglądamy więc atak pozycyjny w wykonaniu Barcelony.

• Napoli wyraźnie cofnięte. Nawet napastnik wrócił na własną połowę.

• Barcelona nie spieszy się. Cierpliwie wymienia podania. W akcji głównie stoperzy.

• Sędzia z Niemiec dał znak. Gramy! Od środka zaczęli goście.

• Wybrzmiał hymn Ligi Mistrzów. Napoli na niebiesko-biało. Barcelona w żółtym komplecie.

• Dla Messiego to pierwszy mecz w siedzibie boskiego Diego Maradony.

• Ławka Napoli: Meret, Elmas, Allan, Luperto, Hysaj, Politano, Milik. Ławka Barcelony: Neto, Arthur, Lenglet, Puig, Araujo, Akieme, Fati.

• Barcelona poprawiła sobie nastrój w weekend, wygrywając z Eibarem 5:0. Dzięki wpadce Realu powróciła na szczyt ligi hiszpańskiej. Ma dwa punkty przewagi.

• W ostatnim czasie Napoli odżyło. Na dziewięć ostatnich meczów siedem kończyło się zwycięstwami. Tylko po dwóch podopieczni Gattuso schodzili z boiska jako pokonani.

• Napoli oczywiście bez Ghoulama czy Koulibaly'ego. W Barcelonie brakuje L. Suareza, Alby czy Dembele.

• W składzie Napoli widzimy jednego Polaka - Piotra Zielińskiego. Na ławce zaczyna Arkadiusz Milik.

• We Włoszech szaleje koronawirus. Odwołano mecze Serie A, siatkówki i innych dyscyplin. Spotkanie Ligi Mistrzów odbędzie się jednak planowo. Za około 20 minut - na San Paolo u stóp Wezuwiusza.

red

Mecz SSC Napoli - FC Barcelona ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO ©East News

Mecz SSC Napoli - FC Barcelona ONLINE. We wtorek 25 lutego drużyna Arkadiusza Milika i Piotra Zielińskiego, SSC Napoli, zmierzy się z FCBarceloną w pierwszym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów. Spotkanie odbędzie się przy zwiększonych środkach ostrożności w związku z rozprzestrzenianiem się przypadków koronawirusa we Włoszech. Relacja na żywo z meczu Napoli - Barcelona w GOL24.pl!

Mecz SSC Napoli - FC Barcelona ONLINE

Przed FC Barceloną bardzo ważny tydzień. Oprócz spotkania w ramach LM piłkarzy czeka mecz w La Liga z Realem Madryt (w niedzielę, 1.03). Spotkanie między SSC Napoli a Barcą zaplanowano na godzinę 21.00 we wtorek, 25.02. Faworytem jest Duma Katalonii.

We Włoszech obowiązują podwyższone środki bezpieczeństwa w związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa na północy kraju. W weekend odwołano cztery mecze Serie A. Nie odbyły się mecze: Inter Mediolan - Sampdoria Genua, Hellas Werona - Cagliari Calcio, Atalanta Bergamo - Sassuolo Calcio oraz Torino - Parma. Napoli swój mecz rozegrało w piątek (wygrało z Brescią 2:1; gole zdobyli Insigne i Ruiz). Napoli w obecnych rozgrywkach zajmuje dopiero 6. miejsce i traci do prowadzącego Juventusu Turyn 24 punkty.

- Odkąd tu trafiłem, moje mecze na stadionie San Paolo nie były świetne, może poza tym z Juventusem. Zdarzyło się też kilka katastrofalnych. Myślę, że chciałbym we wtorek zobaczyć drużynę, która wie, jak cierpieć, która odłoży na bok presję i wyjdzie ze świadomością, że ma szansę. Jeżeli ktoś popełni błąd, nie chciałbym, żeby zawodnicy gestykulowali jak policjanci kierujący ruchem: lewo, prawo... Chcę, by wszyscy pomagali sobie przez 95 minut - mówi Gennaro Gattuso, trener Napoli.

FC Barcelona w sobotę rozgromiła Eibar, a mecz był prawdziwym koncertem Leo Messiego, który zdobył 4 gole. Katalończycy mają jednak kłopoty z kontuzjami. Uraz złapał właśnie Sergi Roberto, który może być wykluczony nawet 4 tygodnie, a na liście kontuzjowanych widnieją jeszcze... Luis Suarez, Ousmane Dembele i Jordi Alba. Barca prowadzi w tabeli (ma 2 punkty przewagi przed Realem).

Mecz SSC Napoli - FC Barcelona ONLINE. Przewidywane składy

Napoli: Meret - Di Lorenzo, Manolas, Maksimović - Mário Rui; Fabián Ruiz, Demme, Zieliński - Callejón, Mertens, Insigne

Barcelona: Ter Stegen - Semedo, Piqué, Lenglet, Junior - Arthur, Busquets, De Jong - Messi, Griezmann, Fati

Mecz SSC Napoli - FC Barcelona TRANSMISJA TV

Studio Ligi Mistrzów rozpocznie się już o godz. 18 w Polsacie Sport Premium 1. Początek transmisji ze spotkania SSC Napoli - FC Barcelona live od godz. 20:50 w Polsacie Sport Premium 2. Mecz skomentują Marcin Feddek i Artur Wichniarek (z Neapolu).

Jeśli chcesz obejrzeć mecz online, będzie ci potrzebny dostęp do tego kanału za pośrednictwem IPLA TV (również jest to usłga płatna, więcej szczegółów na stronie IPLA).

21:00 mecz SSC Napoli - FC Barcelona live