• Koniec spotkania. Stal po szalonym widowisku pokonała Termalikę... 5:4!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Ale jaja. Jest 4:4. Trafił wprowadzony Purece.

• Jeszcze Purece w miejsce Grzelaka.

• Paluchowski w miejsce Gojko.

• Na boisku pojawił się Seweryn. Zmienił Leandro.

• Kiełb zmienił Kalisza. To pierwsza zmiana po stronie gości.

• i GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! SOLJIĆ NA 4:3 dla Stali. Ależ tu się dzieje.

• GOOOOOOOOOOOOOOOL! Ależ strzelanina. Na 3:3 wyrównał właśnie TOMASIEWICZ!

• Do notesu sędziego trafił Miković. Żółta kartka.

• GOOOOOOOOOOL! Termalica szybko odzyskuje prowadzenie. Tomasiewiczowi odpowiedział Skóraś!

• I znowu remis! Stal trafiła na 2:2.

• Druga część właśnie się rozpoczęła!

• Koniec pierwszej odsłony. Z wyniku cieszą się "Słonie". Drugą bramkę zdobył dla nich Gutkovskis.

• GOOOOOOOOOOOOOOL! A jednak bramka do szatni! Na prowadzeniu ponownie Termalica!

• Częściej przy piłce utrzymuje się Termalica. Do tej pory oddała cztery strzały; dwa celne i dwa niecelne.

• Arbiter wyciągnął kartkę dla De Amo.

• Do wyrównania doprowadził wypożyczony z Piasta Gojko!

• GOOOOOOOOOOOOOOOL! No i mamy remis. Stal na 1:1

• Dla Grzelaka jest to drugie trafienie w sezonie. W 29. kolejce udało mu się również pokonać bramkarza GKS Katowice. Termalica zremisowała wtedy 1:1.

• Goście trafili jako pierwsi. Do siatki trafił obrońca - Grzelak.

• GOOOOOOOOOOOOOOOL! "Słonie" na prowadzeniu.

• To spotkanie zaczęło się z trzyminutowym poślizgiem.

• Gramy. Spotkanie właśnie się rozpoczęło.

• Ławka Stali: Primel, Kiercz, Seweryn, Gąsior, Paluchowski, Urbańczyk, Wroński. Ławka Termaliki: Trela, Kiełb, Sadzawicki, Pawłowski, Szarek, Purece, Iwanicki.

• Tak naprawdę obie ekipy już o nic specjalnego nie walczą. Stal raczej zakończy miejsce na trzecim miejscu. Termalica pozostanie z kolei w środku stawki.

• Za niecały kwadrans wybrzmi pierwszy gwizdek sędziego Alberta Różyckiego z Łodzi. Na stadionie w Mielcu piłkarze Stali pożegnają się z kibicami. W przedostatniej kolejce podejmą bowiem Bruk-Bet Termalikę Nieciecza.