Mecz Stal Mielec - Bytovia Bytów ONLINE. Gdzie oglądać w...

Mecz Stal Mielec - Bytovia Bytów ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO. W takiej formie można atakować Ekstraklasę

• Koniec!

• Zmiana w Stali. Zszedł Mendigutxia, wszedł Sadłocha.

• Frekwencja na dzisiejszym meczu to 2667 kibiców.

• Dośrodkowanie z rzutu wolnego łapie Kiełpin.

• Zmiana w Stali. Zszedł Banaszewski, wszedł Leandro.

• Na strzał zdecydował się Mendigutxia, broni Witan!

• Zblokowany strzał Nowaka.

• Zmiana w Stali. Zszedł Tomasiewicz, wszedł Gąsior.

• Zmiana w Bytovii. Zszedł Duda, wszedł Hebel.

• Prokić znalazł się sam na sam z bramkarzem! Broni Witan!

• Burkhardt uderza bezpośrednio z rzutu wolnego. Myli się.

• Świetny sprint Nowaka, podanie do Mendiguchi, jednak ten nie był przygotowany na oddanie dobrego strzału. Kolejna, niewykorzystana okazja przez Stal.

• Niecelne uderzenie głową przez jednego z piłkarzy Bytovii. Od bramki wznowi Kiełpin.

• Bardzo mocny strzał Banaszewskiego, ale pewnie broni Witan!

• Nowak próbował przelobować Witana! Niewiele zabrakło, a gospodarze mogli prowadzić 3:1!

• Zmiana w zespole gości. Zszedł Procyszyn, wszedł Witkowski.

• Rozpoczęła się druga połowa.

• Koniec pierwszej połowy.

• GOL! Soljić nie myli się i jest 2:1 dla Stali!

• Mamy rzut karny dla Stali za faul na Banaszewskim! Piłkę na 11. metrze ustawił Soljić.

• Żółta kartka dla Kuzimskiego.

• Strzał z dystansu oddał Burkhardt. Bez zagrożenia dla Kiełpina.

• Ależ akcja Stali! Nowak zagrał do Banaszewskiego, a ten po chwili odegrał mu piłkę piętką Pomocnik gospodarzy pokonał Witana i w Mielcu mamy 1:1.

• GOL! Stal wyrównuje i mecz rozpoczyna się na nowo! Do remisu doprowadził Nowak!

• Kuzimski strzelał z dziesiątego metra, jednak trafił w obrońcę Stali. Bytowianie mają jeszcze rzut rożny.

• Kolejna żółta kartka. Tym razem ogląda ją Jakóbowski.

• Żółta kartka dla Kuzdry.

• Żółty kartonik obejrzał Grodzicki.

• Głębokie dośrodkowanie w pole karne gości, ale piłkę pewnie łapie Witan.

• Żółta kartka dla Dudy.

• Dobrze głową uderzał Mendigutxia. Niewiele zabrakło, by pokonał Witana. Stal coraz mocniej naciska i szuka wyrównania.

• Prokić uderzył nad poprzeczką.

• Nowak uderzał z woleja! Niewiele zabrakło, a mogliśmy mieć wyrównanie!

• Jeden z obrońców Stali popełnił błąd, Jaroch posłał piłkę na piąty metr, a tam dopadł do niej Kuzimski, który pokonał Kiełpina.

• GOL! Bytovia obejmuje prowadzenie! Kuzimski na 1:0 dla gości!

• Żółtą kartką upomniany Banaszewski.

• Znów próbował Nowak. Tym razem strzelał z okolic szesnastego metra, jednak piłka wylądowała w rękach Witana.

• Bardzo niecelne uderzenie Nowaka.

• Na spalonym Mendigutxia.

• Zaczynamy!

• Mecz poprowadzi Paweł Pskit z Łodzi.

• Na zakończenie roku Stal spróbuje dobić Bytovię Bytów. Jedna z rewalacji pierwszych kolejek teraz radzi sobie znacznie poniżej oczekiwań. Ma wręcz odwrotną serię do mielczan - w dziesięciu ostatnich meczach nie zapisała bowiem ani jednego zwycięstwa (cztery porażki, sześć remisów).

• Żeby doszukać się ostatniej porażki Stali w lidze, trzeba by cofnąć się aż do 1 września kiedy uległa Sandecji Nowy Sącz (0:2). To właśnie za plecami spadkowicza z Ekstraklasy mielczanie plasują się obecnie w tabeli. Ich strata do miejsca premiowanego awansem wynosi ledwie trzy punkty. Nikt jeszcze głośno nie mówi o tym, ale szansa rzeczywiście się nadarza.

• Witamy w relacji LIVE z meczu 21. kolejki Fortuna 1. Ligi. Stal Mielec podejmuje Bytovię Bytów. Pierwszy gwizdek o godz. 16.

JCZ

Stal - Bytovia LIVE! W takiej formie można atakować Ekstraklasę

Stal - Bytovia LIVE! W takiej formie można atakować Ekstraklasę ©Kuba Zegarliński

Mecz Stal Mielec - Bytovia Bytów ONLINE. Zanosiło się na jednostronne widowisko. Drużyna prowadzona przez Artura Skowronka była zdecydowanym faworytem niedzielnego spotkania. Wygrała skromie 2:1 i w dobrych humorach spędzi zimę.

Mecz Stal Mielec - Bytovia Bytów ONLINE

Jaka szkoda, że ten rok dobiega końca - takie głosy słyszymy w obozie Stali Mielec. Drużyna złapała bowiem niesamowity wiatr w żagle. W każdym z ostatnich sześciu meczów zapunktowała za trzy (wcześniej miała natomiast serię sześciu remisów).

Żeby doszukać się ostatniej porażki w lidze, trzeba by cofnąć się aż do 1 września kiedy uległa Sandecji Nowy Sącz (0:2). To właśnie za plecami spadkowicza z Ekstraklasy mielczanie plasują się obecnie w tabeli. Ich strata do miejsca premiowanego awansem wynosi ledwie trzy punkty. Nikt jeszcze głośno nie mówi o tym, ale szansa rzeczywiście się nadarza.

W zeszłym sezonie Stali zabrakło siedmiu punktów. Kilka osób z jej kadry wspięło się jednak szczebel wyżej. Trener Zbigniew Smółka otrzymał ofertę pracy w Arce Gdynia, do której zresztą zabrał Michała Janotę, Mateusz Cholewiak trafił do Śląska Wrocław, Jakub Arak powrócił do Lechii Gdańsk, z kolei Radosław Majecki do Legii Warszawa. Obecnie jest jej "jedynką".

Sonda

Fortuna 1 Liga: Kto wygra mecz Stal Mielec - Bytovia Bytów?

Ostatnie mecze bezpośrednie:

Bytovia - Stal 1:2 (1 liga, 11.08.2018)
Stal - Bytovia 2:2 (1 liga, 19.05.2018)
Bytovia - Stal 0:0 (1 liga, 28.10.2017)

Mecz Stal Mielec - Bytovia Bytów TRANSMISJA TV

Nie będzie transmisji na żywo z tego spotkania w telewizji. Zapraszamy na relację LIVE do GOL24.pl. Startujemy o godzinie 16:00