Stal Mielec – Chrobry Głogów ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO

Marcin Zając
Stal Mielec – Chrobry Głogów ONLINE
Stal Mielec – Chrobry Głogów ONLINE Maciej Gapinski
Mecz Stal Mielec – Chrobry Głogów ONLINE. Gdzie śledzić relację LIVE? O godzinie 18:00 rozpocznie się mecz Stal – Chrobry. Relacja minuta po minucie ze spotkania Stal Mielec – Chrobry Głogów w GOL24. W sobotni wieczór na stadionie miejskim w Mielcu gospodarze będą gościć Chrobrego Głogów w ramach 7. kolejki 1. ligi.

Oba zespoły rozpoczęły sezon przeciętnie, aby nie powiedzieć, że spisują się poniżej oczekiwań. Przyjrzyjmy się dokładnie dyspozycji obu ekip przed dzisiejszym spotkaniem. Gospodarze w ostatniej kolejce ulegli Wigrom Suwałki aż 0:6 - podopieczni trenera Białka będą więc chcieli odwrócić złą kartę przed własną publicznością. Stal po solidnym początku rozgrywek zaliczyła spadek formy. Mielczanie po sześciu kolejkach zajmują 16. miejsce z 4 punktami na koncie (0 zwycięstw, 4 remisy, 2 porażki, bramki: 5:13).

Nieco lepiej wygląda sytuacja Chrobrego, który w ostatniej kolejce zremisował 1:1 z Miedzią Legnica a kolejkę wcześniej wygrał 4:3 z Wisłą Puławy. Sobotnie spotkanie będzie jednak starciem dwóch drużyn, które tracą bardzo dużo bramek stąd szansa na emocjonujące widowisko. Napastnicy obu zespołów nie zachwycają jednak skutecznością. W drużynie Stali nominalny napastnik Szymon Sobczak ma na koncie jedno trafienie a najlepszy strzelec poprzedniego sezonu Sebastian Łętocha (19 meczów - 10 bramek) w tym sezonie nie trafił do siatki ani razu (212 minut na boisku).

Zespół gospodarzy w tym sezonie nie przegrał na własnym boisku: w 3 meczach zanotował 3 remisy (bramki: 3:3). Za to drużyna gości na wyjazdach prezentuje się następująco: 3 mecze, 1 zwycięstwo, 1 remis, 1 porażka (bramki 4:6).

Na kogo zwrócić uwagę:

W ekipie gospodarzy warto przyjrzeć się poczynaniom Grzegorza Fonfary, doświadczony pomocnik będzie miał okazję do zadebiutowania w Stali i to przed własną publicznością. Jeżeli chodzi o zespół gości to na szczególną uwagę zasługuje 18-letni obrońca Kamil Szubertowski, który w tym sezonie wystąpił w sześciu spotkaniach.

Sędziuje: Sebastian Jarzębiak (Bytom). W tym sezonie sędziował trzy spotkania 1. ligi i jedno Pucharu Polski – pokazał 19 żółtych kartek, 0 czerwonych i podyktował cztery rzuty karne.

Relacja na żywo z mecz Stal Mielec - Chrobry Głogów w GOL24.