redZaktualizowano
Stal Mielec - Olimpia Grudziądz ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO. Wrócić do wygrywania K_kapica_afk
Stal Mielec - Olimpia Grudziądz ONLINE. Przed PGE Stalą Mielec okazja do zmazania plamy po wysokiej (1:4) porażce z Podbeskidziem w Bielsku-Białej. Olimpia również ma coś do udowodnienia po szalonym i przegranym 3:5 meczu z Chojniczanką. Relacja LIVE z meczu Stal Mielec - Olimpia Grudziądz w GOL24.PL!

Stal Mielec - Olimpia Grudziądz ONLINE

Porażka już w trzeciej kolejce rozgrywek to z pewnością rozczarowanie dla podopiecznych trenera Artura Skowronka. Drużyna, która była wymieniana w gronie ścisłych faworytów do awansu, na razie zajmuje miejsce w drugiej połowie tabeli. Oczywiście nie ma co też przesadzać i bić na alarm już po pierwszej porażce. Jednak jej styl, ale przede wszystkim rozmiar, można uznać za coś niepokojącego. – Niestety, w drugiej połowie było kilkanaście elementów słabszych i my o nich wiemy. Wiemy, co było przyczyną takiej postawy w drugiej połowie i na pewno czegoś takiego nie zobaczymy – tłumaczy trener PGE Stali, Artur Skowronek.

Ich najbliższy rywal, Olimpia Grudziądz ma o dwa punkty w tabeli więcej. Ta drużyna chwali się skutecznością w ataku, o co dba przede wszystkim niecodzienny duet: Tiago Alves z Portugalii i Omran Haydary z Afganistanu. Mimo trzech strzelonych goli w poprzedniej kolejce Olimpia przegrała spotkanie z Chojniczanką. Drużyna z Chojnic wbiła beniaminkowi aż pięć goli, a spotkanie zyskało miano najlepszego meczu w nowym sezonie Fortuna 1 Ligi. Gospodarze z Grudziądza odrobili stratę 0:2 w drugiej połowie meczu, ale goście zaliczyli zabójczy ostatni kwadrans i to oni zainkasowali komplet punktów.

Pierwszy gwizdek sędziego w meczu w piątek o 19:39. Spotkanie poprowadzi arbiter z Bytomia Sebastian Jarzębak.

Stal Mielec - Olimpia Grudziądz TRANSMISJA

Mecz Stal Mielec - Olimpia Grudziądz rozpocznie się w piątek, 16 sierpnia o godz. 19:39. Nie zaplanowano transmisji telewizyjnej z tego spotkania. Jedyną możliwością śledzenia przebiegu meczu jest relacja LIVE w GOL24.PL! Startujemy 20 minut przed pierwszym gwizdkiem arbitra.