• Strzały:

• Stal - 5
    • Wisła - 0
  • GOOOOOOOOOOOOOL! 1:0 dla Stali! Wlazło!!!

• Sędzia sprawdził sytuację. Będzie rzut karny, ale nie za zagranie ręką, a za faul na Flisie!

• Dośrodkowanie Stali w pole karne. Piłkarze domagają się karnego po zagraniu piłki ręką!

• Goście od samego początku próbują ataku pozycyjnego

• Zaczynamy spotkanie Stal Mielec - Wisła Płock!

• Za kilka chwil zaczynamy!

• Adam Majewski, trener Stali: - Jesteśmy po analizie przeciwnika. Wiemy doskonale jak gra Wisła Płock. Jest to trudny rywal, który jest w tym sezonie zespołem czołowym, natomiast mamy plan. Nie jest on nawet bardzo skomplikowany - ważna będzie komunikacja.

• Skład gości:

• Skład gospodarzy:

• Wisła Płock na początku sezonu była największa rewelacją rozgrywek. Podopieczni Pavola Staňo przez wiele tygodni utrzymywali się na fotelu lidera. Ich przemyślana i zespołowa gra mogła budzić podziw wielu obserwatorów. Słabsza forma na przełomie sierpnia i września sprawiła, że Wisła spadła o jedną pozycję, a aktualnie zajmuje obecnie 3. miejsce. Przed startem kampanii 2022/23 nikt w Płocku nie zakładał walki o mistrzostwo, ale Wisła jest tylko pięć punktów za Rakowem Częstochowa.

• Ekipa Adama Majewskiego już na w pierwszym meczu w sezonie udowodniła, że Stal mierzy w coś więcej niż tylko utrzymanie. Po pewnej wygranej z Lechem wielu kibiców mówiło, że to zasługa bardzo słabego Kolejorza. Kolejne miesiące pokazują, że Mielczanie są w stanie regularnie wygrywać i dopisywać kolejne punkty do ligowej tabeli. Obecnie Stal jest na 6. miejscu. W przypadku wygranej z Wisłą, "Biało-Niebiescy" awansują na 3. miejsce. Biorąc pod uwagę to, że większość ekspertów uważała, że Stal spadnie z ligi, to bardzo dobry wynik.

• Za 20 minut pierwszy gwizdek sędziego w meczu Stal - Wisła. Już teraz zapraszamy na wstęp do tego spotkania

©K_kapica_afk

PKO Ekstraklasa. Stal Mielec - Wisła Płock ONLINE. Sobotni mecz to starcie drużyn, które są największymi rewelacjami obecnego sezonu. Nikt się nie spodziewał, że Stal oraz Wisła będą tak wysoko w tabeli. Początek spotkania 22 października o godz. 15:00. Gdzie oglądać mecz Stal - Wisła na żywo w telewizji? Sprawdź, gdzie stream online. Relacja LIVE w GOL24.pl!

PKO Ekstraklasa: Stal Mielec - Wisła Płock ONLINE

Ekipa Adama Majewskiego już na w pierwszym meczu w sezonie udowodniła, że Stal mierzy w coś więcej niż tylko utrzymanie. Po pewnej wygranej z Lechem wielu kibiców mówiło, że to zasługa bardzo słabego Kolejorza.
Kolejne miesiące pokazują, że Mielczanie są w stanie regularnie wygrywać i dopisywać kolejne punkty do ligowej tabeli. Obecnie Stal jest na 6. miejscu. W przypadku wygranej z Wisłą, "Biało-Niebiescy" awansują na 3. miejsce. Biorąc pod uwagę to, że większość ekspertów uważała, że Stal spadnie z ligi, to bardzo dobry wynik.

Wisła Płock może pochwalić się najlepszym atakiem ligi. W 13 meczach strzelili 25 bramek, co daje 1,92 gola na mecz. Najskuteczniejszym zawodnikiem Nafciarzy jest Davo, który z ośmioma trafieniami jest aktualnym królem strzelców Ekstraklasy. W ekipie gości gra także najlepszy asystent ligi - Rafał Wolski ma pięć ostatnich podań.

Pavol Staňo, trener Wisły: - Widzimy, że w ostatnim okresie Stal jest w dobrej dyspozycji i zbiera punkty. Są w górnej części tabeli, więc nie czeka nas nic lekkiego. Będziemy się starać zagrać swoje. Dużo nie zmienimy w naszej grze.

Sędzią głównym tego meczu będzie Bartosz Frankowski. Za VAR będą odpowiedzialni Jacek Małyszek i Marcin Borkowski.

Ostatnie mecze bezpośrednie:
Wisła Płock - Stal Mielec 3:0 (21,05.2022, Ekstraklasa)
Stal Mielec - Wisła Płock 2:1 (03.12.2021, Ekstraklasa)

Nie zagrają w meczu Stal - Wisła:
Stal: Barauskas, Ciepiela, Mak, Vastsuk
Wisła: -

Stal Mielec - Wisła Płock TRANSMISJA TV i STREAM ONLINE
Transmisja na żywo z meczu Stal Mielec - Wisła Płock w Canal+ Sport i Canal+ 4K Ultra HD. W internecie spotkanie w aplikacji i na stronie Canal+. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 15:00 - zapraszamy!

15:00 Stal Mielec - Wisła Płock transmisja