Stal Rzeszów 1:1 Siarka Tarnobrzeg (BRAMKI, KONFERENCJA)

Marcin Trzyna
Siarka Tarnobrzeg zremisowała ze Stalą Rzeszów 1:1
Siarka Tarnobrzeg zremisowała ze Stalą Rzeszów 1:1 Grzegorz Lipiec/EchoDnia
Stal Rzeszów zremisowała na własnym stadionie 1:1 z Siarką Tarnobrzeg w ramach 18. kolejki drugiej ligi grupy wschodniej. Zapraszamy do obejrzenia bramek z meczu i konferencji pomeczowej, w której udział wzięli trenerzy obu drużyn.

W pierwszym spotkaniu pomiędzy tymi drużynami (pierwsza kolejka sezonu 2013/14) Siarka przegrała ze Stalą na własnym stadionie aż 3:0. W roli faworyta przed dzisiejszym spotkaniem byli piłkarze z Tarnobrzega, którzy plasowali się na pozycji wicelidera w ligowej tabeli.

W sobotnim pojedynku pierwsi na prowadzenie wyszli piłkarze Siarki Tarnobrzeg. Bramkę zdobył w 33. minucie Jakub Wróbel, po asyście Tomasza Persony.

W drugiej połowie zdecydowanie lepiej grała rzeszowska Stal, jednak wyrównująca bramka padła dopiero w 83. minucie, po główce Damiana Jędryasa. W doliczonym czasie gry, blisko zdobycia gola dla Stali był Dominik Bednarczyk, jednak piłka nie wpadła do bramki Artura Melona.

Konferencja pomeczowa:

Stal Rzeszów 1:1 Siarka Tarnobrzeg
33' Jakub Wróbel 0:1
83' Damian Jędryas 1:1

Stal: Miłosz Lewandowski - Konrad Hus, Dominik Bednarczyk, Arkadiusz Baran, Krzysztof Hus, Maciej Maślany (65. Michał Lisańczuk), Jakub Więcek (60. Kamil Jakubowski), Kacper Drelich, Damian Jędryas, Aleksejs Kolesnikovs (46. Łukasz Szczoczarz), Piotr Prędota

Siarka: Artur Melon - Dawid Korona, Bartłomiej Makowski, Mirosław Baran, Bartosz Sulkowski, Dariusz Frankiewicz, Łukasz Popiela (78. Robert Tunkiewicz), Konrad Stępień, Marcin Truszkowski, Tomasz Persona (88. Tomasz Ciećko), Jakub Wróbel (61. Patryk Szewc)