Stal Stalowa Wola i Siarka Tarnobrzeg rozpoczęły...

Stal Stalowa Wola i Siarka Tarnobrzeg rozpoczęły przygotowania do rundy wiosennej

tor

Nowiny

Aktualizacja:

Nowiny

Piłkarze Stali Stalowa Wola całą rundę jesienną grali jako gospodarze na stadionie w Boguchwale

Piłkarze Stali Stalowa Wola całą rundę jesienną grali jako gospodarze na stadionie w Boguchwale ©krzysztof łokaj

Testy wydolnościowe i badania były głównym tematem pierwszego dnia zimowych przygotowań piłkarzy Siarki Tarnobrzegi i Stali Stalowa Wola. Wkrótce poznamy nowych piłkarzy obu zespołów.
Piłkarze Stali Stalowa Wola całą rundę jesienną grali jako gospodarze na stadionie w Boguchwale

Piłkarze Stali Stalowa Wola całą rundę jesienną grali jako gospodarze na stadionie w Boguchwale ©krzysztof łokaj

- Nowych zawodników zaprosimy do siebie, gdy będzie jasne, ilu piłkarzy od nas odejdzie - mówi Wojciech Fabianowski, trener Stali Stalowa Wola.

Klub dał wolną rękę w poszukiwaniu pracodawców czterem graczom (Nowak, Dec, Frątczak, Zieliński). Pierwsze zajęcia Stali odbyły się w hali i złożyły się na nie testy wydolnościowe.

Piłkarze Siarki spotkali się wczoraj w hali sportowej, gdzie przeszli testy i badania.
Dziś początek piłkarskich treningów. W ekipie z Tarnobrzegu może braknąć Kamila Radulja, ale może też zostać, jak nie znajdzie sobie nowego klubu (ma ważną umowę z klubem i potencjalny, nowy pracodawca musi zapłacić za piłkarza).

Aleksander Drobot wybierał się do Puszczy Niepołomice, ale ten temat jednak upadł, bo za darmo piłkarza Siarka nie odda. Po długiej przerwie spowodowanej kontuzją treningi wznawia Kamil Cupriak.

Plany sparingowe naszych drugoligowców
Siarka Tarnobrzeg


19.01: Apklan Resovia,
26.01: KSZO Ostrowiec Świętokrzyski i Pogoń Staszów;
2.02: Bruk-Bet Termalica Nieciecza;
9.02: Wólczanka i Stal Rzeszów;
15.02: Wisłoka Dębica;
16.02: Górnik Łęczna;
23.02: Wisła Puławy.

Stal Stalowa Wola

19.01: Tomasovia Tomaszów Lubelski i Polonia Przemyśl;
23.01: Puszcza Niepołomice;
26.01: Wisła Puławy i Stal Kraśnik;
30.01: Radomiak Radom i Stal Gorzyce;
2.02: Stal Rzeszów i Czarni Połaniec;
9.02: Górnik Łęczna i KSZO Ostrowiec Świętokrzyski;
16.02: Apklan Resovia i Spartakus Daleszyce;
20.02: Wólczanka Wólka Pełkińska i Izolator Boguchwała;
23.02: Sokół Sieniawa i Wiślanie Jaśkowice.

NOWINY - Stadion - Szymon Grabowski trener CWKS Resovra Rzeszów

Komentarze

Dodajesz komentarz jako: Gość

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

Liczba znaków do wpisania:

zaloguj się

Terminarz 2. ligi

Herb godpodarza Herb gościa
Brak danych
Więcej

Tabela 2. ligi

Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
Awans do 1. ligi
Spadek do 3. ligi
GKS Bełchatów został ukarany odjęciem 2 pkt za zaległości finansowe
1 Widzew Łódź Live 23 44 12 8 3 38-19
2 Radomiak Radom Live 24 44 13 5 6 53-20
3 Olimpia Grudziądz Live 24 40 12 4 8 46-34
4 GKS Bełchatów Live 24 40 11 9 4 27-14
5 Elana Toruń Live 24 40 10 10 4 34-21
6 Górnik Łęczna Live 24 38 10 8 6 38-36
7 Stal Stalowa Wola Live 24 37 11 4 9 37-33
8 Resovia Live 23 33 9 6 8 30-32
9 Skra Częstochowa Live 24 32 9 5 10 19-31
10 Znicz Pruszków Live 24 31 8 7 9 35-43
11 Pogoń Siedlce Live 24 30 8 6 10 36-33
12 Błękitni Stargard Live 24 27 8 3 13 29-42
13 Gryf Wejherowo Live 24 27 7 6 11 32-42
14 Ruch Chorzów Live 24 26 6 8 10 28-30
15 Rozwój Katowice Live 24 25 6 7 11 29-38
16 ROW 1964 Rybnik Live 23 22 4 10 9 19-29
17 Siarka Tarnobrzeg Live 23 22 6 4 13 19-39
18 Olimpia Elbląg Live 22 21 5 6 11 17-30