Tomasz Ryzner
Stalówka od poniedziałku będzie się szykować do meczu z Apklan Resovią
Stalówka od poniedziałku będzie się szykować do meczu z Apklan Resovią Polska Press
W swoim ostatnim, przedsezonowym meczu kontrolnym Stal Stalowa Wola przegrała w Nowinach 0:1 z izraleskim Hapoelem Katamonem Jerusalem. W I połowie sędzia pokazał czerwoną kartkę naszemu zawodnikowi

Stal po raz drugi w tygodniu grała w podkieleckich Nowinach. Z AEK-iem Ateny niespodziewanie zremisowała 1-1, ale z czwartą drużyną izraelskiej 2. ligi poszło jej gorzej. W I połowie straciła gola i Piotra Witasika, w 42. Minucie ukaranego czerwoną kartką (druga żółta).

W II części mecz się wyrównał, ale golami rzadko pachniało. W 56 minucie po wrzutce z rzutu rożnego groźnie główkował Szymon Jarosz.

Dla Stalówki był to ostatni sparing. W sobotę, na inaugurację sezonu w 2. Lidze, w Boguchwale w roli gospodarza wystąpi przeciw Resovii.

Stal Stalowa Wola – Hapoel Katamon Jerusalem 0:1 (0:1)