Mecz Stal Stalowa Wola - Widzew Łódź ONLINE. Stanąć na...

Mecz Stal Stalowa Wola - Widzew Łódź ONLINE. Stanąć na drodze faworytowi

Stal Stalowa Wola

0

Widzew Łódź

1

• Widzew nie miał w Boguchwale łatwej przeprawy, ale ostatecznie zgarnął trzy punkty w meczu ze Stalą. Gola na wagę trzech punktów zdobył rezerwowy, Rafał Wolsztyński, który po rzucie rożnym dobijał uderzenie Daniela Tanżyny. Gracze ze Stalowej Woli mogli jeszcze odpowiedzieć, w doliczonym czasie gry szanse na doprowadzenie do remisu mieli Piotr Witasik oraz Łukasz Zjawiński, lecz gospodarzom brakło skuteczności. Widzew wygrał, ale w tabeli 2. Ligi wciąż jest na drugim miejscu - zwyciężyła bowiem także liderująca Resovia. To już wszystko, jeśli chodzi o ten mecz, dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje na łamach GOL24.pl!

• Koniec meczu! Widzew wygrywa ze Stalą 1:0!

• Żółtą kartką ukarany jeszcze Przemysław Stelmach.

• Jeszcze jedna okazja dla Stali! Główkował Łukasz Zjawiński, ale piłka przeszła obok słupka!

• Jeszcze jedna zmiana w Widzewie. Marcel Pięczek za Konrada Gutowskiego.

• Stal mogła wyrównać! Szymon Jopek zgrał piłkę do Piotra Witasika, a ten uderzył nad poprzeczką!

• Trzy minuty doliczył do tego meczu arbiter.

• Widzew w końcówce zdobywa gola, który powinien dać łodzianom trzy punkty! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego główkował Daniel Tanżyna, ten strzał obronił Krystian Kalinowski, lecz przy dobitce Rafała Wolsztyńskiego bramkarz Stali był już bezradny!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOL DLA WIDZEWA! RAFAŁ WOLSZTYŃSKI!

• Pawłowski skiksował przy wybiciu piłki. Mogło być to bardzo kosztowne, gdyby nie przytomna interwencja Sebastiana Rudola.

• Seria rzutów rożnych dla Stali. Gospodarze przycisnęli, lecz nie wykorzystali żadnego z tych stałych fragmentów.

• Ostatnia zmiana w tym meczu. Opuszcza boisko Przemysław Kita, wchodzi Rafał Wolsztyński.

• Okazja dla Stali! Łukasz Zjawiński wpadł z piłką w pole karne i mocno uderzył, lecz zatrzymał go interweniujący Pawłowski!

• Druga zmiana w Widzewie. Kończy występ Mateusz Możdżeń, pojawia się Adam Radwański.

• Ostatnia zmiana w zespole Stali. Schodzi Michał Płonka, za niego Filip Wójcik.

• Strata Poczobuta mogła być brzemienna w skutkach. Niecelnie strzelał jednak Robert Dadok.

• Faulem przerwał akcję Stali Kornel Kordas. Gracz Widzewa z żółtą kartką.

• Kita strzelał z pierwszej piłki po dobrym dograniu Robaka. Znów brakło celności.

• Niezbyt dobre dośrodkowanie Możdżenia. Kalinowski spokojnie złapał futbolówkę.

• Bliski szczęścia był teraz Kita! Pomocnik Widzewa przymierzył z dystansu, a piłka przeleciała tuż nad poprzeczką!

• Gutowski dobrze przyjął sobie piłkę, obrócił się w kierunku bramki i oddał strzał. Z jego celnością było już jednak gorzej.

• Pierwsza zmiana w Widzewie. Opuszcza murawę Daniel Mąka, pojawia się na niej Christopher Mandiangu.

• Dwie świetne sytuacje dla Stali! Najpierw w ostatniej chwili wypił piłkę na rzut rożny, po chwili Michał Płonka miał bardzo dobrą okazję, ale główkował obok słupka!

• Nie ma także Bartłomieja Ciepieli, wchodzi Szymon Jopek.

• Podwójna zmiana w zespole Stali. Schodzi Michał Fidziukiewicz, w jego miejsce Łukasz Zjawiński.

• Strzelał Mąka, ale został zablokowany. Będzie jeszcze korner dla Widzewa.

• Bartłomiej Ciepiela ostro potraktował Kordasa i zarobił żółtą kartkę.

• Kolejna próba z dystansu Możdżenia. Pomocnik Widzewa znów strzelał niecelnie.

• Sobotka dośrodkował w kierunku Krzysztofa Kiercza, ale ten uderzył zbyt lekko, aby zaskoczyć Pawłowskiego.

• Kalinowski i Kita zderzyli się w polu karnym Stali. Przewinił gracz Widzewa.

• Stal odpowiada za sprawą uderzenia Bartłomieja Ciepieli. Niewiele brakowało, futbolówka przeszła tuż obok słupka!

• Mąka próbował natomiast szczęścia z rzutu wolnego. Trafił prosto w jednego z rywali.

• Z szesnastego metra strzelał Mateusz Możdżeń. Sporo brakowało do bramki Stali.

• Dobrze zachował się teraz Marcin Robak, który minął obrońcę rywali i dobrze uderzył. Kapitana Widzewa zatrzymał Kalinowski!

• Niewiele dzieje się na początku drugiej połowy. Na razie częściej przy piłce zawodnicy Stali.

• Znów gramy!

• Piłkarze obu drużyn wracają na boisko. Oba zespoły przystąpią do drugiej części meczu bez żadnych zmian.

• Na razie dość rozczarowujące jest spotkanie w Boguchwale. Widzew częściej utrzymuje się przy piłce, atakuje, lecz nie potrafi poważniej zagrozić bramce strzeżonej przez Krystiana Kalinowskiego. Najbliżej gola w pierwszej połowie była Stal, gdy po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Piotr Mroziński trafił w słupek, a dobitkę wybił z linii bramkowej obrońca Widzewa. Czy w drugiej połowie doczekamy się bramek? Wracamy za niespełna kwadrans!

• Koniec pierwszej połowy!

• Minutę doliczył arbiter do pierwszej połowy.

• Robak dobrze wypatrzył Gutowskiego, lecz dośrodkowanie tego drugiego pozostawiało wiele do życzenia.

• Padł w polu karnym Stali Kordas, nie ma jednak mowy o jedenastce.

• Małe zamieszanie mieliśmy teraz w polu karnym Widzewa. Ostatecznie łapie piłkę Pawłowski.

• Po stracie Turzynieckiego Bartłomiej Poczobut wybija piłkę na rzut rożny.

• Do wybitej po dośrodkowaniu piłki doskoczył Gutowski i oddał strzał z dystansu. Zablokowali to obrońcy Stali.

• Bartosz Sobotka faulował Przemysława Kitę i zasłużył sobie na żółtą kartkę.

• Na strzał z dystansu zdecydował się teraz Mąka. Piłka przeszła obok bramki Kalinowskiego.

• Zbyt głębokie było dośrodkowanie Kornela Kordasa. Kalinowski spokojnie złapał piłkę.

• Tanżyna prostopadle podał do Gutowskiego, ten zbiegł z piłką do środka i oddał strzał, lecz zablokował go jeden z rywali.

• Mąka nieźle dośrodkował w kierunku Tanżyny, ten drugi w walce o piłkę faulował jednak rywala.

• Piotr Witasik źle zagrał piłkę do własnego bramkarza. Efektem kornet dla Widzewa.

• Widzew atakuje, lecz są to ataki niedokładne. Kalinowski wznowi grę z piątego metra.

• Stal miała okazję na dośrodkowanie z rzutu wolnego. Dobrze wypiąstkował futbolówkę Wojciech Pawłowski.

• Pierwsza żółta kartka w tym meczu. Ostro potraktował rywala Przemysław Kita.

• Sprzed pola karnego szczęścia próbował Turzyniecki. Strzelał wysoko nad bramką Stali.

• Odpowiada Widzew. Korner dla gości nie przyniósł jednak większego zagrożenia.

• Kolejne uderzenie na bramkę Widzewa. Na drodze piłki stanął Daniel Tanżyna.

• Stal bliska wyjścia na prowadzenie! Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego uderzał Piotr Mroziński, ale trafił w słupek! Dobitka zatrzymała się natomiast na stojącym na linii bramkowej graczu Widzewa!

• Widzew miał pierwszy rzut rożny, lecz dośrodkowanie Mąki było za mocne. Od bramki wznowi grę Krystian Kalinowski.

• Nieudana dwójkowa akcja Robaka i Konrada Gutowskiego. Ten drugi niecelnie dogrywał do partnera.

• Mamy przerwę w grze. Daniel Mąka potrzebuje pomocy medycznej po tym, jak oberwał w twarz od jednego z rywali.

• Mąka podał ten na skrzydło do Łukasza Turzynieckiego, ten nie dośrodkował jednak zbyt dokładnie.

• Widzew błyskawicznie mógł zdobyć pierwszego gola! Dobrze w pole karne dośrodkował Marcin Robak i niewiele brakowało, aby piłkę do siatki skierował Daniel Mąka! Ten drugi minimalnie minął się jednak z futbolówką.

• Zaczynamy!

• Piłkarze obu drużyn wychodzą na boisko. Za moment początek spotkania!

• W zeszłym sezonie Stal potrafiła wygrać u siebie z Widzewem 3:0. Dwie bramki zdobył Dadok. Jedną - Trąbka (dziś to już zawodnik ŁKS-u).

• Zawody poprowadzi sędzia Marek Śliwa (Kielce).

• W ostatniej kolejce Widzew zremisował u siebie 1:1 z GKS-em Katowice. Z kolei Stal podzieliła się punktami z Elaną Toruń (na wyjeździe). Padł identyczny rezultat.

• Widzew (przynajmniej na chwilę) może zostać liderem 2 ligi. Warunek jest jeden: to remis lub zwycięstwo w Boguchwale. Za niecałe 25 minut rozpocznie się spotkanie ze Stalą, która rozgrywa tutaj domowe mecz.e

Stal - Widzew LIVE! Stanąć na drodze faworytowi

Stal - Widzew LIVE! Stanąć na drodze faworytowi ©Robert Wozniak

Mecz Stal Stalowa Wola - Widzew Łódź ONLINE. Wicelider 2 ligi zagra dzisiaj w Boguchwale. Czy zwycięży po raz dziewiąty w sezonie? Relacja LIVE w GOL24 od godziny 14:00.

Mecz Stal Stalowa Wola - Widzew Łódź ONLINE

Widzew nie przegrał ani jednego spotkania od 25 sierpnia. Dziewięć meczów z rzędów potrafił albo zwyciężać (stało się tak siedem razy) albo remisować (dwa razy). Najlepszym świadectwem jego formy okazało się spotkanie z Pogonią Siedlce. Wygrał w nim aż 7:3.

Tydzień temu Widzew podzielił się jednak punktami. Dobrą grą odpowiedział mu bowiem GKS Katowice. Po golu strzelili Bartłomiej Poczobut i Dawid Rogalski. Łódzki zespół pozostał jednak na drugim miejscu, bo swojego meczu nie wygrała depcząca mu po piętach Resovia.

Dzisiaj Widzew ma teoretycznie łatwiejsze zadanie niż przed tygodniem. Na neutralnym terenie wystąpi przeciw Stali, która znajduje się w strefie zagrożonej spadkiem. Drużyna Szymona Szydełki nie wygrała żadnego z ostatnich trzech spotkań. W zeszłej kolejce zremisowała na wyjeździe z Elaną Toruń 1:1.

- Widzew dobrze radzi sobie w tym sezonie. My jednak ostatnio prezentujemy się lepiej niż na początku sezonu i chcemy wydostać się ze strefy spadkowej. Dodatkowo czeka nas mecz z Widzewem więc nie trzeba się specjalnie mobilizować - tłumaczy Robert Dadok, który w poprzednim sezonie znalazł sposób na Widzew. Stal wygrała wtedy 3:0, a on sam strzelił dwa gole.

Być może Widzew zagra dzisiaj w nieco zmienionym składzie. Już w środę czeka go bowiem hit w Pucharze Polski - mecz z Legią Warszawa - o prawo gry w 1/8 finału.