Stalówka przegrała z Wigrami Suwałki! Czarna seria Stali

Łukasz Myszka
Stal Stalowa Wola przegrała kolejne spotkanie
Stal Stalowa Wola przegrała kolejne spotkanie Krystyna Pączkowska
W meczu 28. kolejki 2. ligi wschodniej Stal Stalowa Wola przegrała u siebie z Wigrami Suwałki w stosunku 0:2. Gospodarze w ostatnich minutach nie wykorzystali rzutu karnego.

Wynik meczu w 48. minucie meczu otworzył niezawodny Tomasz Tuttas. Dopełnieniem zwycięstwa stał się drugi gol dla gości. W 78. minucie Sebastian Radzio ustalił wynik meczu. Gospodarze w ostatnich minutach nie wykorzystali rzutu karnego i nie zdołali strzelić honorowego gola.

Stal Stalowa Wola - Wigry Suwałki 0:2 (0:0)

Bramki: 48' Tuttas, 78' Radzio

Kartki: 31' Mistrzyk, 90+3' Płonka (Stal) – 42' Wenger, 45+1' Mackiewicz , 70' Tuttas (Wigry)
Czerwona: 74' Fabianowski (Stal)

Stal Stalowa Wola: Wietecha – Mistrzyk, Czarny, Reiman, Kachniarz(64'Fabianowski), Łanucha, Bartkiewicz, Argasiński, Płonka, Mikołajczak, Bogacz.

Wigry Suwałki: Salik – Żebrowski(87'Kamiński ), Bogusz, Karankiewicz, Wenger, Atanacković, Tuttas(75'Radzio), Mackiewicz(81'Povilas) Lauryn(66'Michałkowski), Tarnowski, Bartkowski.

Sędziowie: Marcin Szczerbowicz, Jacek Makowski, Paweł Ratuszny Robert Olszewski (Olsztyn)