Sławomir Sijer
W meczu 6 kolejki IV ligi świętokrzyskiej Star Starachowice wygrał z Moravią Morawica 3:1. Było to pierwsze zwycięstwo "zielono - czarnych" na własnym boisku w tym sezonie.

Bramki strzelili: Kacper Błaszczyk 67, Emil Gołyski 79, Dariusz Anduła 85 - Maciej Horna 42.
Star: Dziułka - Kosztowniak, Gębura, Błaszczyk, Śmigielski - Nowocień, Kopeć (21 Płatek), Gołyski (92 F. Anduła), Kidoń, Fabjański - Marzec (87 Hamera).

Moravia: P. Kubicki - Wysock (92 Bożek)i, M. Zawadzki, Rabiej, Młynarczyk (80 Detka), Ł. Zawadzki, Woś, K. Kubicki, M. Zawadzki, Horna - Pryimak.n

Sędziował Patryk Sowiński z Sandomierza.
Żółte kartki: Gębura, D. Anduła, Gołyski i Fabjański (Star).

W pierwszej, wyrównanej połowie obie drużyny stworzyły sobie po kilka sytuacji, ale bramki długo nie padały. Dka Staru ajbliżsi pokonania bramkarza Moravii byli Fabjański i Kidoń.

Dość niespodziewanie gola zdobyła Moravia, a jego autorem był najlepszy strzelec Staru w minionym sezonie Maciej Horna.

Po przerwie gospodarze mocniej zaatakowali i dopięli swego. Najpierw w 67 minucie po rzucie rożnym trafił Kacper Błaszczyk a w 79 minucie po kilku kolejnych strzałach na bramkę gości z bliska umieścił piłkę w siatce Emil Gołyski.

Wynik meczu ustalił w końcówce Dariusz Anduła.