Star Starachowice pokonał Alit Ożarów 5:1. W obu zespołach grali nowi zawodnicy

dor
Beniaminek czwartej ligi Star Starachowice wygrał sparing z Alitem Ożarów 5:1.
Beniaminek czwartej ligi Star Starachowice wygrał sparing z Alitem Ożarów 5:1. Fot. Star Starachowice
W ciekawym meczu kontrolnym Star Starachowice wygrał z Alitem Ożarów 5:1. Znowu dwie bramki zdobył Mariusz Fabjański, który wrócił do Staru po półrocznej przerwie.

Alit Ożarów - Star Starachowice 1:5 (0:1)
Bramki: dla Staru: Piotr Poński 75 - Bartosz Szydłowski 39, 85, Mariusz Fabjański 49, 74, Kacper Błaszczyk 65.
Star: l połowa: Marzec - Błaszczyk, Gębura, Nowocień, Ostrowski - Kania, Sarwicki, Fabjański, Kosztowniak - Mańturz, Szydłowski oraz Pocheć, Błażejewski, Guz, Kalisz, Szydłowski.
Alit: Saracen - Cebula, Nowak, Czuba, Kosno - Gardynik, Paweł Kiliański, Czerpak, Stępień - Poński, Kończyk oraz Reimus, Plichta, Król, Sobczyk, Piotr Kiliański, Brociek, Ciepliński, Kwiatkowski, Gardynik.

Star rozegrał kolejny bardzo dobry sparing. Beniaminek czwartej ligi pewnie wygrał 5:1, a po dwa gole strzelili Bartosz Szydłowski i Mariusz Fabjański.

-Mamy już właściwie zamknięta kadrę. Testowany był Oskar Brociek z KSZO 1929 Ostrowiec, będziemy z nim rozmawiać na temat gry w naszej drużynie - powiedział Paweł Rybus, trener Alitu.

Do zespołu z Ożarowa dołączyli: Piotr Poński z Wisły Sandomierz, Daniel Czuba, Piotr Cichocki, Hubert Czerpak, Jakub Cebula ze Świtu Ćmielów oraz Arkadiusz Kosno z Klimontowianki Klimontów. Kolejny sparing Alit rozegra w środę ze Spartą Dwikozy, a w sobotę na wyjeździe ze Słowianinem Grębów.

Kilka dni wcześniej Alit w meczu kontrolnym pokonał Powiślankę Lipsko 2:1, bramki zdobyli Jakub Kończyk i Patryk Nowak.