Star Starachowice wygrał sparing z Alitem Ożarów. Dwa gole Dariusza Anduły

Dorota Kułaga
Star wygrał w meczu kontrolnym z Alitem, dwie bramki zdobył Dariusz Anduła.
Star wygrał w meczu kontrolnym z Alitem, dwie bramki zdobył Dariusz Anduła. Fot. Archiwum Staru
W ciekawym meczu kontrolnym występujący w klasie okręgowej Star Starachowice pokonał czwartoligowy Alit Ożarów 4:3 (1:2).

Do przerwy Alit prowadził 2:1, jedyną bramkę dla Staru zdobył nowy zawodnik – Dariusz Anduła. Po przerwie podopieczni trenera Arkadiusza Bilskiego jeszcze trzy razy wpisali się na listę strzelców i zwyciężyli 4:3. Gole w drugiej części gry dla starachowickiego zespołu strzelili Dariusz Anduła, Bartłomiej Koźlik i Filip Niewczas.

Materiał oryginalny: Star Starachowice wygrał sparing z Alitem Ożarów. Dwa gole Dariusza Anduły - Echo Dnia Świętokrzyskie